Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Canım bukez fazla birşey yapmıyorum..Arkadaşlarım çok fazla birşey istemediler herkes 2 tarif hazırlayacak:KK19:Ben de dilber dudağı-fellah köftesi-yoğurtlu közlenmiş patlıcan-Közlenmiş kırmızı biber-salata-turşu ve kolay görünsün ama olmazsa olmaz börek yapacağım.İstemiyorsanız yemeyin derim:KK52:

hay maşallah ablacım Allahtan fazla birsey yokmuş :KK9:
bu sitede herkese sorsalar idolüm olarak seni seçerdim ve kimselere vermezdim :KK4::KK54:

kızlar yaa bana çok leziz bir kek tarifi önerir misiniz internette tarifler varda güvenemiyorum denenmiş tadimış si:KK54:zin damak zevkinize güvenemiyorum

şimdiden teşekkür ederim

Son düzenleme:
Canım bukez fazla birşey yapmıyorum..Arkadaşlarım çok fazla birşey istemediler herkes 2 tarif hazırlayacak:KK19:Ben de dilber dudağı-fellah köftesi-yoğurtlu közlenmiş patlıcan-Közlenmiş kırmızı biber-salata-turşu ve kolay görünsün ama olmazsa olmaz börek yapacağım.İstemiyorsanız yemeyin derim:KK52:

Çok güzel bir menü.:KK52:Merak etme ayy niye bu kadar yaptın derken bir taraftan da götürecekler yaptıklarını.:KK9:İki tarifle misafir ağırlanmaz bir kere.:KK19:Biz kapı komşumuz gelse sofra donatıyoruz.:KK53:

Güzel hafta sonları kızlarrr :KK16::KK16:

size armağan ediyorum :KK42:

[video=youtube;hPJvPDL1m_c]http://www.youtube.com/watch?v=hPJvPDL1m_c[/video]:128::128::128::128::KK24::KK24:

Tedbirli davranayim diyorsun yani Gazel.:KK1:Daha belli olmadi.Bence kekler,çorbalar,makarnalar olabilir.

aynen canım :KK1: nevreste'nin oklavasından nasibimi almamak için dipnot düşeyim dedim...:KK14:

Evet canım yapılmayan bir kategoriyi yapalım:KK56::KK9:

Gazel yeni kategori hakkında fikrin varsa hiç çekinme söyle:KK52::KK52::KK52:

Canım kekler yapılmadı ama pastalar yapıldı:26:

Kekler olur mu:KK51:
Aslında :KK28:
Kebaplar
Kurabiyeler
Poğaçalar
Kahvaltılık tarifler
Diyet yemekleri
Sebze yemekleri
Dünya mutfağı
Yaz gelse patlıcan yemekleri yapardık:KK52::KK52:

:KK23::KK23::KK23:Biz fikrimizi belirtelim ortak karar verilir:KK52:

valla geçen sezonda ısrarla üstünde durmuştum tekrar hatırlatayım nevom,
kış bitmeden KIŞ SEBZESİ YEMEKLERİ yapılsa bence çok da yakışır....tıpkı kurban bayramından hemen sonra köftelerin denk geldiği gibi... örneğin pırasa, fırında ıspanak, kereviz, enginar, brokoli, lahana,...ooo ne kadar sebze varmış, daha aklıma gelmeyenler hatta....
ama karar sizin tabi benimki bir teklif :KK34:

kızlar yaa bana çok leziz bir kek tarifi önerir misiniz internette tarifler varda güvenemiyorum denenmiş tadimış si:KK54:zin damak zevkinize güvenemiyorum

şimdiden teşekkür ederim

bugün havuçlu cevizli kek yapmıştım sevdiğin bir tatsa tavsiye ederim :KK76: :KK56:

X