Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Aynen öyle ben başka bir amaç göremiyorum. Sırf emek için bile 1 verimez o güzel tariflere veriyorlar.

Ama o zaman bunu yarışmacı ya da yakını yapıyordur :KK52::KK52::KK52: Yarışmaya katılmayan biri en azından emek için bile 1 vermez , eli gitmez :KK31:

Ayy ben geldim :KK12::KK12:

Ne vereyim abime
haushalt_smilie_0084.gif
:KK60::KK60:

yeni kategori hakkında seçenkler varmı :KK14: meraktayım....
hani hemen katılacağımı düşünmeyin de...sadece merak...
Tedbirli davranayim diyorsun yani Gazel.:KK1:Daha belli olmadi.Bence kekler,çorbalar,makarnalar olabilir.

Tedbirli davranayim diyorsun yani Gazel.:KK1:Daha belli olmadi.Bence kekler,çorbalar,makarnalar olabilir.

Kekler haricinde hepsi oldu adracım , başa dönmeden tüm kategorileri bitirsek daha güzel olur bence :KK31:

Kekler haricinde hepsi oldu adracım , başa dönmeden tüm kategorileri bitirsek daha güzel olur bence :KK31:
Hangi kategoriler kaldi Aus.hangileri yapilmadiysa onun hakkında fikir yürütelim.Gerci birinci karar veriyor ama olsun:)

Hangi kategoriler kaldi Aus.hangileri yapilmadiysa onun hakkında fikir yürütelim.Gerci birinci karar veriyor ama olsun:)

Olsun biz şimdiden karar verecekmiş gibi yapıp havaya girebiliriz :KK9::KK9:

Kalanları saymak yerine olanlara baksak :KK53:

Alıntılarımı unuttum :KK1:

Dilara canım çok geçmiş olsun ... Yediklerine dikkat özellikle dışarıda çiğ sebze tüketme . Ve üzme kendini tatlım :KK16:

Vuslatcım , nevocum... mezeler dışında fikirlere devam :KK55: Daha çeşit çoooooooook . Tabii seçerken bu katılım sayısını düşürmeyecek bir kategori olmalı yine :KK34:

Hazal tatlım biz adra ile beraber 1 verenlerin evlerine ateşler saldık :KK52::KK9: Beğenmemekten olduğunu hiç sanmıyorum ben , başka bir ruh hali sanırım :KK19:
Evet canım yapılmayan bir kategoriyi yapalım:KK56::KK9:
yeni kategori hakkında seçenkler varmı :KK14: meraktayım....
hani hemen katılacağımı düşünmeyin de...sadece merak...
Gazel yeni kategori hakkında fikrin varsa hiç çekinme söyle:KK52::KK52::KK52:
Canım kekler yapılmadı ama pastalar yapıldı:26:
Kekler olur mu:KK51:
Aslında :KK28:
Kebaplar
Kurabiyeler
Poğaçalar
Kahvaltılık tarifler
Diyet yemekleri
Sebze yemekleri
Dünya mutfağı
Yaz gelse patlıcan yemekleri yapardık:KK52::KK52:
Olsun biz şimdiden karar verecekmiş gibi yapıp havaya girebiliriz :KK9::KK9:

Kalanları saymak yerine olanlara baksak :KK53:

:KK23::KK23::KK23:Biz fikrimizi belirtelim ortak karar verilir:KK52:

anaaam oylamaya son 3 gün ha heyecanlandııııım :KK52: kendimize de oy verebiliyor muyuz bu arada :KK17:

X