Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Günaydın kızlarrr
haushalt_smilie_0081.gif

hayırlı cumalar
haushalt_smilie_0078.gif
haushalt_smilie_0002.gif
:KK9:
Günaydın canım:KK16:
Hayırlı Cumalar:KK54:
herkese merhaba ben geri döndüm deee :KK17:
Hoşgeldin canım:KK48:
Günaydınlar herkese :KK3::KK3:

Yahu daha yarışma başlamadan bir sonrakini konuşmaya başlamışsınız yine ama mezeler yarışmıştı zaten :26: Ara sıcaklar ve mezeler başlığı 2. yarışma idi , olmayan çok kategori var , sonra başa dönülür bence.
Haklısın canım mezeler yapmıştık:KK9:Ben onu sadece ara sıcaklar hatırlıyordum:KK1:
Fikir üretiyoruz:KK52:
günaydın hamarat bayanlarrr:KK3::KK3:
Günaydın:KK16:
Günaydınlarrrrr.:119:

Kötü değil bence her birimizinki çok güzel.:KK34:

Çalışan başarır Nevoş.:KK53:

Aynen fesatlık yani.:KK19:
Günaydın canım:KK16:
Hepinizin ellerine sağlık
Günaydın kızlar :KK3::KK3:
Günaydın:KK16:
adra aslında hem moral olarak hem de vücut olarak çok bitkinim... :KK43: endoskopiye girdim alkalen reflü gastrit çıktı hastalığım.. ayrıca dalağım büyüyormuş.. ne bileyim ya baya yıprandım ilaç tedavim başladı artık hayırlısı diyelim:KK50:
Çok geçmiş olsun canım:26:

Hazal:KK3::KK3::KK3::KK54:

nasılsın nevoş ablacım hoşgeldin
bu arada kazen beye sordum burda ki oylamaların pek bir fonksiyonu yokmuş sadece ön bilgi olsun diye açılmış

sonunda sordum bir türlü aklımdaydı :KK52:

nasılsın nevoş ablacım hoşgeldin
bu arada kazen beye sordum burda ki oylamaların pek bir fonksiyonu yokmuş sadece ön bilgi olsun diye açılmış

sonunda sordum bir türlü aklımdaydı :KK52:

Hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın:KK16:
Aslında hep anket isteniyordu :KK31:Bu şekilde bile sonuçların değişmeyeceğini görmüş olduk:KK31:

Günaydınlar herkese :KK3::KK3:

Yahu daha yarışma başlamadan bir sonrakini konuşmaya başlamışsınız yine ama mezeler yarışmıştı zaten :26: Ara sıcaklar ve mezeler başlığı 2. yarışma idi , olmayan çok kategori var , sonra başa dönülür bence.
Öyle mi olmuştu, biz de mezeler diye tutturduk gidiyoruz:KK9:

herkese merhaba ben geri döndüm deee :KK17:

adra aslında hem moral olarak hem de vücut olarak çok bitkinim... :KK43: endoskopiye girdim alkalen reflü gastrit çıktı hastalığım.. ayrıca dalağım büyüyormuş.. ne bileyim ya baya yıprandım ilaç tedavim başladı artık hayırlısı diyelim:KK50:

Hoş geldin canım:KK16: Reflü, gastrit ben de de var, asitli içecekleri, çiğ sebze, çikolata çok fazla tüketme canım:KK34:
Fena azdırıyor reflüyü:KK25: Dikkat et kendine:KK19:

Dilara geçmiş olsun endoskopi yaptırmışsın nasıldı ?

Alıntılarımı unuttum :KK1:

Dilara canım çok geçmiş olsun ... Yediklerine dikkat özellikle dışarıda çiğ sebze tüketme . Ve üzme kendini tatlım :KK16:

Vuslatcım , nevocum... mezeler dışında fikirlere devam :KK55: Daha çeşit çoooooooook . Tabii seçerken bu katılım sayısını düşürmeyecek bir kategori olmalı yine :KK34:

Hazal tatlım biz adra ile beraber 1 verenlerin evlerine ateşler saldık :KK52::KK9: Beğenmemekten olduğunu hiç sanmıyorum ben , başka bir ruh hali sanırım :KK19:

Dilara canım çok geçmiş olsun ... Yediklerine dikkat özellikle dışarıda çiğ sebze tüketme . Ve üzme kendini tatlım :KK16:

Vuslatcım , nevocum... mezeler dışında fikirlere devam :KK55: Daha çeşit çoooooooook . Tabii seçerken bu katılım sayısını düşürmeyecek bir kategori olmalı yine :KK34:

Hazal tatlım biz adra ile beraber 1 verenlerin evlerine ateşler saldık :KK52::KK9: Beğenmemekten olduğunu hiç sanmıyorum ben , başka bir ruh hali sanırım :KK19:

Haklısın canım, kolay ve çok zahmetli olmayan bir kategori olsun, katılım fazla olsun:KK56:
Evet çeşit çok aslın da düşününce gelmiyor benim aklıma:KK9:

Haklısın canım, kolay ve çok zahmetli olmayan bir kategori olsun, katılım fazla olsun:KK56:
Evet çeşit çok aslın da düşününce gelmiyor benim aklıma:KK9:

Kalabalıkta zevki çıkıyor yarışmanın , bu benim 5. ya da 6 yarışmam :KK52: 5 kişiyi zor topladığımız zamanlarda aynı keyif yoktu .

Sanırım tek tarifte kalınmalı , tarif + masa düzeni falan denilince katılım azalıyor :KK31:

Tavukla kategori olmadı daha , kurabiyeler olmadı , kahvaltı tarifleri kolay ama çok çeşitttir mesela ...

Bak size diyordum durun daha bu başlamadı diye beni de çektiniz yeni kategori arayışı içine :KK1:

Kalabalıkta zevki çıkıyor yarışmanın , bu benim 5. ya da 6 yarışmam :KK52: 5 kişiyi zor topladığımız zamanlarda aynı keyif yoktu .

Sanırım tek tarifte kalınmalı , tarif + masa düzeni falan denilince katılım azalıyor :KK31:

Tavukla kategori olmadı daha , kurabiyeler olmadı , kahvaltı tarifleri kolay ama çok çeşitttir mesela ...

Bak size diyordum durun daha bu başlamadı diye beni de çektiniz yeni kategori arayışı içine :KK1:

Aynen masa düzeni, ekstra çeşit olunca ben de katılmak istemiyorum:KK14:
Zamanımı çok fazla alıyor ve o kadar harcayacak vaktim olmayabiliyor:KK31:
Evet seni de çektik:KK9: Süre uzun vakit geçiriyoruz işte böyle:KK1:

Aynen masa düzeni, ekstra çeşit olunca ben de katılmak istemiyorum:KK14:
Zamanımı çok fazla alıyor ve o kadar harcayacak vaktim olmayabiliyor:KK31:
Evet seni de çektik:KK9: Süre uzun vakit geçiriyoruz işte böyle:KK1:

3 hafta harbiden çok oldu ama 2 hafta katılım süresi iyiydi , zaten son hafta katılım da olmadı . Yarışaydık bir an önce :KK1:

Çok beğenilen tariflerin kıskananları bence o birler ..:KK47:

X