Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Günaydın kızlarrr

hayırlı cumalar
Günaydın canım
Hayırlı Cumalar
herkese merhaba ben geri döndüm deee
Hoşgeldin canım
Haklısın canım mezeler yapmıştıkBen onu sadece ara sıcaklar hatırlıyordum
Fikir üretiyoruz
günaydın hamarat bayanlarrr
Günaydın
Günaydınlarrrrr.:119:

Kötü değil bence her birimizinki çok güzel.

Çalışan başarır Nevoş.

Aynen fesatlık yani.
Günaydın canım
Hepinizin ellerine sağlık
Günaydın kızlar
Günaydın
Çok geçmiş olsun canım:26:

Hazal

nasılsın nevoş ablacım hoşgeldin
bu arada kazen beye sordum burda ki oylamaların pek bir fonksiyonu yokmuş sadece ön bilgi olsun diye açılmış

sonunda sordum bir türlü aklımdaydı

nasılsın nevoş ablacım hoşgeldin
bu arada kazen beye sordum burda ki oylamaların pek bir fonksiyonu yokmuş sadece ön bilgi olsun diye açılmış

sonunda sordum bir türlü aklımdaydı

Hoşbulduk canım iyiyim sen nasılsın
Aslında hep anket isteniyordu Bu şekilde bile sonuçların değişmeyeceğini görmüş olduk

Öyle mi olmuştu, biz de mezeler diye tutturduk gidiyoruz

herkese merhaba ben geri döndüm deee

Hoş geldin canım Reflü, gastrit ben de de var, asitli içecekleri, çiğ sebze, çikolata çok fazla tüketme canım
Fena azdırıyor reflüyü Dikkat et kendine

Dilara geçmiş olsun endoskopi yaptırmışsın nasıldı ?

Alıntılarımı unuttum

Dilara canım çok geçmiş olsun ... Yediklerine dikkat özellikle dışarıda çiğ sebze tüketme . Ve üzme kendini tatlım

Vuslatcım , nevocum... mezeler dışında fikirlere devam Daha çeşit çoooooooook . Tabii seçerken bu katılım sayısını düşürmeyecek bir kategori olmalı yine

Hazal tatlım biz adra ile beraber 1 verenlerin evlerine ateşler saldık Beğenmemekten olduğunu hiç sanmıyorum ben , başka bir ruh hali sanırım

Haklısın canım, kolay ve çok zahmetli olmayan bir kategori olsun, katılım fazla olsun
Evet çeşit çok aslın da düşününce gelmiyor benim aklıma

Haklısın canım, kolay ve çok zahmetli olmayan bir kategori olsun, katılım fazla olsun
Evet çeşit çok aslın da düşününce gelmiyor benim aklıma

Kalabalıkta zevki çıkıyor yarışmanın , bu benim 5. ya da 6 yarışmam 5 kişiyi zor topladığımız zamanlarda aynı keyif yoktu .

Sanırım tek tarifte kalınmalı , tarif + masa düzeni falan denilince katılım azalıyor

Tavukla kategori olmadı daha , kurabiyeler olmadı , kahvaltı tarifleri kolay ama çok çeşitttir mesela ...

Bak size diyordum durun daha bu başlamadı diye beni de çektiniz yeni kategori arayışı içine

Aynen masa düzeni, ekstra çeşit olunca ben de katılmak istemiyorum
Zamanımı çok fazla alıyor ve o kadar harcayacak vaktim olmayabiliyor
Evet seni de çektik Süre uzun vakit geçiriyoruz işte böyle

Aynen masa düzeni, ekstra çeşit olunca ben de katılmak istemiyorum
Zamanımı çok fazla alıyor ve o kadar harcayacak vaktim olmayabiliyor
Evet seni de çektik Süre uzun vakit geçiriyoruz işte böyle

3 hafta harbiden çok oldu ama 2 hafta katılım süresi iyiydi , zaten son hafta katılım da olmadı . Yarışaydık bir an önce

Çok beğenilen tariflerin kıskananları bence o birler ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…