Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Çok güzel bir slogan oldu:KK52:
Röportajını okudun mu:KK9:

Yoook okumadım daha , ben gidip bakayım :KK55:

Ama haksizmiyim Aus bir ne yahu.:KK1:Kac saat ugrastim ben o sunum için.:KK33:Bundan sonra yüzü gülmez onun.:KK1:

Mevsimlik olayim dedim yoksa Nevos peşimde.:KK60:

Sonuna kadar haklısın canım , insanın eli gitmez yahu 1 e basmaya , benim min . 5 den başlar o da belki .

1 ne demek yahu , hep yemekteyizden öğrendiler bunları :KK9:

Oyy Vuslat küsermiş.

Sensiz de olmaz vuslatım sensiz de , hepinizin yeri ayrı diyeyim de , bir daha :KK19::KK19:yaapa yapa gelmesin :KK9:

Sonuna kadar haklısın canım , insanın eli gitmez yahu 1 e basmaya , benim min . 5 den başlar o da belki .

Oyy Vuslat küsermiş.

Sensiz de olmaz vuslatım sensiz de , hepinizin yeri ayrı diyeyim de , bir daha :KK19::KK19:yaapa yapa gelmesin :KK9:
Tamam canım:KK19:
Evet yemekteyiz yarışmasından öğrendiler nerde bu kadar detaylı güzel sunumlar hiç 1 verilir mi:KK12:

Oyy Vuslat küsermiş.

Huyum kurusun çok kıskancımdır:KK9::KK9:
:KK16::KK16::KK16:

Evet gitti :KK23:
Başlanğıç: merçimek çorbası,çiğ köfte ,salata
Ana yemek :kuzu tandır,pilav, buzlukta mantım vardı
Tatlı:lokma,muzlu rulo yaptım

:111:Ne güzel bir menü:KK56:Ellerine sağlık canım:KK56::KK16:
Benimde cumartesi arkadaşlarım gelecek:KK31: 2 tariften fazla yapmayalım dediler:KK14:1 tuzlu 1 tatlı:KK31:Hatta tuzlu kısır,köfte,sarma vs olacak:KK31:Bir arkadaşımız et yemiyor .2 tarifte bana çok az geliyor :KK19:Fellah köftesi ve bülbül yuvası yapayım diyorum ama karar veremiyorum:KK30:

Evet gitti :KK23:
Başlanğıç: merçimek çorbası,çiğ köfte ,salata
Ana yemek :kuzu tandır,pilav, buzlukta mantım vardı
Tatlı:lokma,muzlu rulo yaptım

Oooo menü süpermis.Eline saglik canim.:KK16:

Benimde cumartesi arkadaşlarım gelecek:KK31: 2 tariften fazla yapmayalım dediler:KK14:1 tuzlu 1 tatlı:KK31:Hatta tuzlu kısır,köfte,sarma vs olacak:KK31:Bir arkadaşımız et yemiyor .2 tarifte bana çok az geliyor :KK19:Fellah köftesi ve bülbül yuvası yapayım diyorum ama karar veremiyorum:KK30:

Hep iki uç tarif derler ama yerken hic sesleri cikmaz.:KK1:iki çok az dort tam kararinda.

Hep iki uç tarif derler ama yerken hic sesleri cikmaz.:KK1:iki çok az dort tam kararinda.

Canım daha önce 5-6 tarif yapıyorduk:KK31:Tatil sonrası 2 olsun dediler ve ben alıyorum birde kalabalık oluyoruz çocuklarla beraber 17-18 kişi:KK9:Bakacağım artık ya tutacağım kendimi yada yapıp fırça yiyeceğim:KK9:

Çok güzel olur canım :KK56:ev sahibinin gözü doymuyor işte :KK53:ben halen zeytin yağlı yapsaydım iyiydi diyorum :KK53::KK9:

Oooo menü süpermis.Eline saglik canim.:KK16:

Sağol canım :KK19:ancak bu kadar oldu masanın resmini misafirlerden biri çekti utanmasam bende cekecektim ama olmadı :KK31:

Son düzenleme:
X