Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Selam:KK3::KK3:

benim moralim çabucak düzeldi zaten sonradan da yemek yarışması baya uğraş oldu bana ..yeni tarifler öğrenmek ,denemek ve güzel sonuçlar almak baya iyi geldi.. :KK16:
ayrıca Kazen bilgi verdi Pro veriliş sebebi editörlerimizin seçimindenmiş.. şanslı üyemiz hala seçilmedi bilmiyoruz kim olduğunu yani.. o ben değilim :KK9::KK9::KK9: teşekkürler,teşekkürler :KK42::KK42::KK42:

Ümitlenmek için bir şansımız var daha var öyleyse:KK12:

benim moralim çabucak düzeldi zaten sonradan da yemek yarışması baya uğraş oldu bana ..yeni tarifler öğrenmek ,denemek ve güzel sonuçlar almak baya iyi geldi.. :KK16:
ayrıca Kazen bilgi verdi Pro veriliş sebebi editörlerimizin seçimindenmiş.. şanslı üyemiz hala seçilmedi bilmiyoruz kim olduğunu yani.. o ben değilim :KK9::KK9::KK9: teşekkürler,teşekkürler :KK42::KK42::KK42:
Hayırlı olsun canım:KK19:

Nevoooooooooooooooooooooo !

Başak burcu olan Annem , ne zaman mutfaktak çıkıp bana devrederse ve arkamdan ''şunu şöyle yap , burası yağ olmuş , şurayı sil kızım'' demediği zamanı kolluyorum ..:KK17:

O çıkar çıkmaz mutfağa atacağım kendimi , katılmayı düşünüyorum..:KK14:

Sabırsızlıkla bekliyorum:KK19::KK52:

Nevrestecim aslında aklımda herkezin çok beğendiği ve hep tam puan aldığım bir tarifim var.....kendimce değişikliklere uğratılmış bir tarif......katılmayı çok istiyorum....şöyle ben yaparken resim çekecek profesyonel biri lazım tek derdim o:KK60:

ben yarin yola cikiyorum cikmadan tarifimi yapmaya baslayacagim
baska zaman vakit bukamayabilirim
ben mutfaga gireyim
hazir annem yokken
insallah istedigim gibi olur
En Büyük KK

Nevrestecim aslında aklımda herkezin çok beğendiği ve hep tam puan aldığım bir tarifim var.....kendimce değişikliklere uğratılmış bir tarif......katılmayı çok istiyorum....şöyle ben yaparken resim çekecek profesyonel biri lazım tek derdim o:KK60:

Canım sabırsızlıkla bekliyorum:KK56::KK16:Senden iyi fotoğrafçı mı var:KK52:

X