Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
Diyet bölümüne link ekledim:18:Ama çok tırstım :KK5:Tepki almış olabilirim:KK9:Hatta komplo mu kuruyorsunuz diyenler oldu:KK53:Bir daha eklemiyeceğim kimse kusura bakmasın:KK5::KK5:

Cevap verdim:KK23:
Ben patates yemeği yapmayı bilmiyorum:KK14:
Tabi tabi öyledir:KK14: Topikte ki bütün patates tariflerini çıkarttırma bana şimdi:KK53:
Diyet bölümüne link ekledim:18:Ama çok tırstım :KK5:Tepki almış olabilirim:KK9:Hatta komplo mu kuruyorsunuz diyenler oldu:KK53:Bir daha eklemiyeceğim kimse kusura bakmasın:KK5::KK5:

:KK60::KK60:
Gel yamacıma ben kollarım seni nevoşum:KK19:

Ben şimdilik kaçtım kızlar:KK55::KK54::KK54: Fazla çene çalmayın geçmiş okumak zor oluyor:KK9::KK9:

Canım seni yeni yarışmada görecekmiyiz:KK16:

Yarışma bağımlılık yapıyor , çok katılasım var :KK66: ama bu kez katılmıcam sanırım , sonraki kategorilere inşllh..:KK16:

Ben de çok merak ediyorum..
neden olmayasın:KK23::KK23::KK23::KK23:
kazen abi bilgilendirmedi daha:26:
evet katılıcam abla sen:KK23:beklerizz:KK23::KK76::KK76:

Çok sevinirim ben olursam ama tabi kim hakettiyse ona gitsin sürpriz ödül inşllh..:KK66:

Yok cnm bu sefer katılmıcam büyük ihtimal..Bu kez yarışmacı değil izleyici olmayı düşünüyorum..:KK66:

Tabi tabi öyledir:KK14: Topikte ki bütün patates tariflerini çıkarttırma bana şimdi:KK53:

:KK60::KK60:
Gel yamacıma ben kollarım seni nevoşum:KK19:
:18:Karıştırma:KK9:
Koruyun beni:KK5::KK9:
:KK17::44::26::KK52::KK19: Çok karmaşık duygular içindeyim:KK9:

Ne desem bilemedim şimdi:KK9: Sen hele bir ekle bakıcaz tatlım:KK23::KK19:
Niyetlenmeye başladın değil mi:KK23:
teşekkürler ablacımm :KK54:
:KK19::KK19:
Yarışma bağımlılık yapıyor , çok katılasım var :KK66: ama bu kez katılmıcam sanırım , sonraki kategorilere inşllh..:KK16:

Çok sevinirim ben olursam ama tabi kim hakettiyse ona gitsin sürpriz ödül inşllh..:KK66:

Yok cnm bu sefer katılmıcam büyük ihtimal..Bu kez yarışmacı değil izleyici olmayı düşünüyorum..:KK66:
Bu kategori kaçmaz:KK52:

eee migrostan fiyatına bakmadan kasaya sebze meyve götürürseniz olacağı bu, patatese otuz lirayı ödersiniz:KK52::KK52:

ama ucuzlamış galiba şimdi 2 küsürdü:KK53::KK53:

:KK53::KK53:oturcan mı koltuğunda oh mis:KK51:

X