Yöresel Tarif Patates Yemekleri

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz patates yemek tarifi ;

• Ankete Katılan
    144
evet canım ilk tarif geldi valla gayet leziz duruyor.. bende karar veremedim, nevreste beni gördüğü gibi kara listeye alcak napsam kaçsam mı bilmiyom yol yakınken :KK9::KK9::KK9: bende belirleyemedim daha çok geniş bi yelpaze ne yapsam bilemedim :18:

:KK1::KK1: daha zaman varyaa bulruz bişeylerrr :104::104::104::104::104::104::KK15::KK16:

hayır tweety birinci oldu o leziz tabağıyla:nazar::nazar::nazar:.. bende gerekli açıklamayı tam alamadım Kazen'e ulaşamadım.. ya proluk hediye edildi ya şanslı kişi oldum açıklmaları bekliorum bende.. ama çok mutlu edici.. :KK9::KK9::KK9:

aaa enteresannn :26::26: hayırlısı bakalım :KK9::KK9::KK9:

yok kız ne havası allah aşkına ben dün şoklardaydım görmen lazım :KK52::KK52::KK52: .. çok sevindim.. sevindiğini de biliyorum ayrıca takılıyorum eylülcüm :KK16: :KK54:

ahahaha senın şu olaylardan sonra kazen moral vermek istedi sanırsam :KK52::KK52:

sevindim tabi canımm :KK16::KK16::KK16::KK16:

benim moralim çabucak düzeldi zaten sonradan da yemek yarışması baya uğraş oldu bana ..yeni tarifler öğrenmek ,denemek ve güzel sonuçlar almak baya iyi geldi.. :KK16:
ayrıca Kazen bilgi verdi Pro veriliş sebebi editörlerimizin seçimindenmiş.. şanslı üyemiz hala seçilmedi bilmiyoruz kim olduğunu yani.. o ben değilim :KK9::KK9::KK9: teşekkürler,teşekkürler :KK42::KK42::KK42:

X