para istermisizin

valla benimkide eve pek para bırakmaz bende kızarım ama bi türlü alışamadı para bırakmaya bende istiyorum ya aniden bişey lazım olursa diye yoksa kimden istiyeceğim....bu konuda gıcık yani

benim ayri hesabim var ama, esim ben sormadan verir bende para var desem bile olsun yaninda bulunsun der

o bende para olmadığını bilir zaten.o zmanda verir. birbirimize sorarız yani paran varmı die..kimse yoksa öbürüne takviye yani :KK66:

benneyaptımkiÇOK ZOR OLUYO AMA AÇIKLAMA YAPARIM UZUN UZUNbenneyaptımkiGENELDE ODA SORAR:mymeka:SAĞOLSUN:mymeka:

Ben çalışıp paramı kazandığım için kocamdan para isteme gibi bir derdim yok.
Tabiki bu hesaplarımız ayrı demek değildir ama kendime yetecek kadar parayı ayırdıktan sonra ödemeleri yaptığım için sorun olmuyor. :kahve:

.o nedenle evliligi ertelemeyi bile düşünüyrm.

Son düzenleme:
bekarım belki olayın içinde olsam farklı olurdu ama istenmeyecek bir durum yok bence.biz bayanlar çok detay düşünüyoruz.
çalışan bayanın istemesi belki garip olur ama ev hanımı olsaydım da çok rahat isterdim.sonuçta evi çekip çevirme işi bayana bakıyor.
şöyle de düşünelim: o sizden tv karşısında keyifini bozmayıp çay,su vb. isterken utanıyormu :))

Ben çalışıp paramı kazandığım için kocamdan para isteme gibi bir derdim yok.
Tabiki bu hesaplarımız ayrı demek değildir ama kendime yetecek kadar parayı ayırdıktan sonra ödemeleri yaptığım için sorun olmuyor. :kahve:

aynen bil mukabili şutarafagitti

14 yıllık evliligim boyunca hiç para istemedim eşimden:sm_confused: çünki evlendigimizde bir ufak para kutumuz vardı...o maaşını alıp ona koyardı bende calışıyordum bende maaşımı alıp ona koyardım...ihtaıyacı olan alırdı kullanırdı...sonra ben işden ayrıldım bebegım olunca eşim gene aynı sekılde devam eder üstünde para taşımayı sevmez...paralar evdedır zaten ıhtıyacım olursa alır harcarım:teytey::teytey:

:roflol: kocadan para istemek? çok komik.. enayi mi adam ayol? elin kızını beslemek için mi çalışıyor? :1no2:

ben de ısteyemem gereksız para harcamam zaten ama o maastan kalanı bana gelıp verır hesabını sormaz bıle, cogu zaman harcamadıgım ıcın yerı geldıgınde yıne ona ıade ederım:)))

:roflol: kocadan para istemek? çok komik.. enayi mi adam ayol? elin kızını beslemek için mi çalışıyor? :1no2:

NEDEN BÖYLE DÜŞÜNDÜNÜZ ANLAMADIM? KOMİK YANIDA YOK! EV HANIMLARI İÇİN MECBUR PARA BIRAKMAK ZORUNDA AYRICA O EŞİ EL KIZI OLMUYOR HERŞEYİ OLUYOR BİR ERKEGİN GÖREVİ EŞİ İÇİN ÇOCUKLARI İÇİN ÇALIŞMAK KADINLARIN İSE EVLERİNDE ÇOCUKLARINA BAKMAK V.S ÇALIŞMAYANLAR İÇİN DİYORUM EVLENİLDİGİ ZAMAN HERŞEY EŞİT OLUR AYRIM OLMAZ BU SÖZÜNÜZDEN DOLAYI SİZİ KINIYORUM:eek:klava:

benim para istemem gerekmiyor elimde banka kartim var ortak hesabimizdan gidip nekadar gerekiyorsa cekiyorum.

valla bende çalışıyodum bebiş olunca ayrıldım ama şimdi evde kozmetik satışı yapıyorum allaha şükür ihtiyaçlarımı karşılıyabiliyorum ama yinede istemem gerekirse meblaya bağlı mebla azsa hemen söylerim ama çoksa yatakta söylerim sıkıysa vermesin bende vermem olur biter ayyyyyy çok ayıp oldu ya

Maaşını aldığı gibi bana getirir.Para istememe gerek kalmaz .İyiki de öyle.

X