para istermisizin

bende maaşımı direk ona verdiğim için istiorum..
çalışmadığım dönemde 1 istemedim 2 istemedim.baktımki istemeden vermior,isteyerek almaya başladım.az mırın kırın ettiği dakikada da başını yedim.şimdi sürekli soruor..

kızlar ben komşu ma dedim ve bana güldü morelim bozuldu ya akşamdan belli hep dar görüşlü insanlar sınır eder beni

kizlar, ben 7 yillik evliyim, bebis olana kadar calismistim bende, ozamanlardada banka hesabi bir taneydi, hic senin paran benim paran yapmadik....
tabiki bayanlarin SIK SIK ihtiyaci oluyo, makyaj, bakim, giyim...
bende söylerdim.. bende calisiyorum diye bi cümle hic kullanmadim bu para istmeme konusunda..

gelelim para isteme anina jeyyar

önce sakin bi anini yakalarim... sirnasarak.. hayatiiiiimmmm.... ben bi manto gördüm, (mesela)
zaten para mevcutsa (yani ay sonu degilse) alalim bitanem..... KAC PARA? :roflol:

ay sonoysa eger, simdi olmaz canim.. biliyosun der, ama kesinlikle para mevcut olunca alir yani!!!! :dance:

paradan asla kismayan bi kocam varrrrr :teytey:

eger sirnasma olayini yutmazsa, sert olmayi denerimmmm birazcik...jeyyar
ya lazim, bidaha nerde bulcam öyle güzel mantoyu o fiyata falan... ama diyorumya, para mevcutsa olur, degilsede mevcut olunca olur a.s

o konuda hic SIKINTIM yok cok sükür..

isteyin kizlar, alisin buna!!!!!!!!!! susarsaniz ASLA görmez!!!!!!!!

haa, o pahali olanlarini mesela, ben demiyorum bunu alcam istiyorum diye...
sadece magazada gözüm kaliyo, o fark ediyo... dogum günümde süpriz olarak geliyo :teytey::teytey::teytey:

evli değilim daha okuyorum ve ailemden bile para istemiyorum kendi burslarımla herşeyimi alıyorum. evlendiğimde de isteyemam gibi gelio o görsün versn . he vermezse yolarım ben onu bilio o beni:)

çalışıyorum maaşım var ama bazen maaşımı yetiremediğim oluyo o zamanda maaşımdan tek kuruş kalmadı bana biraz para ver diyorum ama hiç br zaman parası olmuyo o daayrı bir konu tabi

benımde ısteme gıbı bır problemım olmuyor.o zaten verır.hatta sana şunu alalım bunu alalım falan der bıseyler alır.gecen gun apt de avon satıp çocuklarını okutan bırkadın var onun oğluna avon katolokı bırakmasını söylemiş gecen bıraktı.akşam baktık bırlıkte şunu alalım bunu alalım dedı yıne..ilgilenır canım benım..yerı gelıncede çok rahat ısterım ne var bunda bana onun kadar yakın olamaz kı kımse.ondan ıstemıcem de kımden ıstıcem??çekinilecek bır konu değil.

çalıştığım için eşimden hiç para istemem kendi ihtiyaçlarımı kendim karşılarım kredi kartı+kuaför vs. hatta bazen ona ben sorarım paran yoksa vereyim diye o da isteyemez cebinde parası olmasa bile ama ben zorla veririm çünkü evin kredisini,faturalarını hep eşim ödüyor canım benim ya parasız kalmasına dayanamıyorum,birkaç sene evde oturmuştum para istemek tuhaf gelmişti zaten istemeden verirdi,böyle işte ,aslında hayat müşterekse benim param senin paran mevzuu olmamalı kimin ihtiyacı varsa birbirinden istemeli,hatta istemeye gerek kalmadan verilmeli...

valla ben isteyemem diyodum bekarken evlenince öyle rahat istiyorumki hatta para değil mesela ağdamı bile alıyor evlendikten sonra herşey paylaiılıyor vede utanma çakinme diye birşey olmuyor ama hala babam elime haşlık tutuşturunca utanıyorum ama eşimden istiyorum oda istediğimin 2 katını verir genelllikle bazen ay sonu olunca cebinde az oluyo bana yinede hepsini vermeye çalışıyor

eweeeeeeeeeeeet isterim,ama çoğu zman istememe gerek kalmadan hayatım bırakır bana,kocam tabi isteyecem,valla onların düşünmesine bırakırsak çook bekleriz,ağdada bişeymi canm kocşim ped bile alır bana:)))))

ben bikere istedim oda dediki cüzdanin yerini biliyorsun neden soruyorsun istersen hepsini al bidaha benden para isteme cüzdandan al nekadar lazımsa dedi. Bende öyle yapıyorum, oda aynı şekilde bana tabii. Sadece aldıktan sonra cüzdandan şukadadar para aldım diyoruz okadar

hayatım param bitti diyorum...
oda yanında varsa veriyor yoksa gel dükkanda vereyim der:)))

benim istememe gerek kalmaz, o sorar paran var mı ? diye. en kızdığı şeylerden biride özellikle dışarı parasız çıkmamdır. ben parasız gezerim önemli değil ama sen bayansın para yanında bulunmalı her zaman der.
paramı nereye harcadığımıda sormaz, çalışmadan öncede böyleydi verir ve hesabını istemez. ama bazı arkadaşlarım var eşlerine pazardan yaptıkları alışverişin bile hesabını veriyorlar, marul şu kadar, domates şu kadar vs. gibi. yok artık dedim daha neler. biz kadınlar mutfak masraflarımızdan 3-5 biriktirdiğimizle kenara para atıyoruz yada rahat taksit açabiliyoruz. bunun da hesabı verilmezki...

ay yaa ben hala isteyemem.ama bazen gıcık eder beni o zaman inadına isterim.napıım ama alışamadım isteme olaylarına daha...hep o sorar ben de ses çıkarmam anlar,bırakır...

valla eğer acil lazımsa isterim onun harici zati kendi sorar bi yere bi borcun varmı para vereyimmi diye yada günlük 10-20 kağıt bırakır..

Benim askim kesinnikle istemeye birakmaz kendi birakiverir mutfak tasinin uzerine:1hug: veyada der karicigim bugun sana sukadar para vereyim bende tabiki hayhay derim:dance:

ben hic cekinmeden istiyorum daha dogrusu aliyorum cunku para belli bir yer toplaniyor. ben suan bebek oldugu icin calisamiyorum. yoksa bende calisip eve ketkida bulunmak isterim elbet. daha cok da kart kullaniyoruz. bi sorunum yok cok sukur.

X