Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Merhaba nasılsınız benim iki aydır adetim düzensiz ve çok cok az ilaçları kullanali 8 ay oldu bir sorun yoktu.Bu durumda ilaçlardan kaynaklanıyor olabilir mi.Regl düzensizliği de aşırı yorgunluk ve stres yaptı psikolojimi de etkiliyor

İlaçlarla alakası yoktur canım. Benim 6 seneden fazla belki ilaç geçmişim var. Hem sonradan oldu diyorsun.

İlaçlarla alakası olsa daha önceden olurdu stresli bir dönemden geçtiysen geç gelebilir ama sen yine de bir kadın doğumcuya git

Bazen olabiliyor nedeni için doktora bı git en azından için rahatlar yalnız birkaç kez adet gecikmesini doktorlar normal kabul ediyor
Bunun dışında paxera ve rexapin acaba doğru ilaç değil mi diye düşünmeye başladım tabiki eskiye göre iyiyim ama hala neşeli vurdumduymaz biri olmayı başaramadım acaba doktorumla görüşüp ilacı değiştirsem mi kendisi bana başka bir ilaç yazmıştı ben paxera istemiştim ise de yarayinca öyle devam ettik ama acaba başka ilaç daha mı iyi gelirdi

İlaç değiştirmek alışma süreci bence zor gidersen dozunu artırabilir bir de mesela birine paxera iyi geliyorsa sana paxil daha iyi geliyor olabilir örnek olarak verdim mesela bir arkadaşa paxil çok iyi geliyordu beni aşırı uyuttu hemen değiştirmiştik bünyeden bünyeye değişir neşeli olmasan bile birazcık gayret edebilirsin ben mesela karamsar düşüncelere daldigim zaman özellikle mutfakta hareketli müzik açarım bı bakmışım neşelenmişim

Merhaba ilaçsız mi atlattiniz
Merhaba, ilacı bırakınca kendime geldim. Ve dedim ki bu ilacı kullanıp bu hale geleceğime ben çok iyiymişim kendime dert aramama gerek yok dedim. Evet tutuyo bazen ama ben hastanelik olmadım panikten yada kendimi telkin edebildim belki ondandır. Ben hastahaneye gitmekten de korkuyordum. Yanlış tedavi uygulanacak yada yanlış bi teşhis konacak diye. Kitap okudum panik atakla ilgili kendimde hastalık aramamaya çalışıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…