Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Bazen hiçbir şey gelmiyor içimden sürüne sürüne yapıyorum her şeyi neden mideme vuruyorsa basım agrisa razıyım ama bu mide işi çok zor
Evet bilirim rezene çayı içsene biraz iyi geliyor mutlaka öneririm dolabımda her zaman vardır.

Sürüne sürüne de olsa kendini zorla özellikle yeşil alan veya deniz kenarı bak göreceksin nasıl iyi geliyor telefona hiç bakma güneşi rüzgarı hisset ağaçları izle derim nefes al ve nefes alırken ne kadar rahat aldığına şükrederek meditasyon yap

Evet bilirim rezene çayı içsene biraz iyi geliyor mutlaka öneririm dolabımda her zaman vardır.

Sürüne sürüne de olsa kendini zorla özellikle yeşil alan veya deniz kenarı bak göreceksin nasıl iyi geliyor telefona hiç bakma güneşi rüzgarı hisset ağaçları izle derim nefes al ve nefes alırken ne kadar rahat aldığına şükrederek meditasyon yap
Denerim sağol tavsiyelerin için her gece sabah iyi uyanayim diye dua ediyorum

Denerim sağol tavsiyelerin için her gece sabah iyi uyanayim diye dua ediyorum
Anksiyete ile uyandın diye de kendine günü zindan etme uyandığında evet ben biraz kötü uyandım yapacak bir şey yok şimdi onu toparlamak için kalkıp bir şeyler yapma zamanı deyip mutfağa gidip güzel bir kahvaltı tabağı hazırla kendine yani iştahın olmasa bile güzel bir tabak oluştur kahvaltının ardından kendime özel bir kahve yapacağım diyerek bir fincan kahve ile otur güzel bir video aç ve izle mutlaka da dışarı çık zorla da olsa çık o anksiyetenin yavaş yavaş dağıldığını anlayacaksın anksiyete geldiğinde de bu bende kalıcı değil evet şuan daraldım ama sonra ferahlayacağım de ve denizi doğayı güzel ferah ortamları düşünerek tefekkür et iyi geldiğini anlayacaksın.

Çok teşekkür ederim bugün biraz daha iyiyim anksiyeteye aldırmadan çocuklarla oynadım iştahım yoktu ama yemeye çalıştım iyi geldi biraz
Anksiyete ile uyandın diye de kendine günü zindan etme uyandığında evet ben biraz kötü uyandım yapacak bir şey yok şimdi onu toparlamak için kalkıp bir şeyler yapma zamanı deyip mutfağa gidip güzel bir kahvaltı tabağı hazırla kendine yani iştahın olmasa bile güzel bir tabak oluştur kahvaltının ardından kendime özel bir kahve yapacağım diyerek bir fincan kahve ile otur güzel bir video aç ve izle mutlaka da dışarı çık zorla da olsa çık o anksiyetenin yavaş yavaş dağıldığını anlayacaksın anksiyete geldiğinde de bu bende kalıcı değil evet şuan daraldım ama sonra ferahlayacağım de ve denizi doğayı güzel ferah ortamları düşünerek tefekkür et iyi geldiğini anlayacaksın.

Çok teşekkür ederim bugün biraz daha iyiyim anksiyeteye aldırmadan çocuklarla oynadım iştahım yoktu ama yemeye çalıştım iyi geldi biraz
Merhaba panik atağı yenmiş biri olarak tavsiyede bulunmak istedim. Zorlayıcı bir dönem insan sürekli kendini dinliyor ve hep bir kaygı halinde oluyor. Size önerim İzzet güllü diye bir psikolog var YouTubede bir sürü videolarını bulabilirsiniz. Onu hergün dinleyin ağlayarak dinlediğim çok oldu. Bir süre sonra söylediği sözleri beyniniz kabullenmeye başlıyor ve güçleniyorsunuz. Buna telkin deniyor. Nadir de olsa yaşıyorum ama İzzet güllü hocanın söyledikleri halen kulağımda küpe. Panigim tutunca aklıma geliyor ve önemsemiyorum. Size de tavsiye etmek istedim.

Merhaba panik atağı yenmiş biri olarak tavsiyede bulunmak istedim. Zorlayıcı bir dönem insan sürekli kendini dinliyor ve hep bir kaygı halinde oluyor. Size önerim İzzet güllü diye bir psikolog var YouTubede bir sürü videolarını bulabilirsiniz. Onu hergün dinleyin ağlayarak dinlediğim çok oldu. Bir süre sonra söylediği sözleri beyniniz kabullenmeye başlıyor ve güçleniyorsunuz. Buna telkin deniyor. Nadir de olsa yaşıyorum ama İzzet güllü hocanın söyledikleri halen kulağımda küpe. Panigim tutunca aklıma geliyor ve önemsemiyorum. Size de tavsiye etmek istedim.
İzzet gulluyu dinledim ama ben de işe yaramadı belki de çok tekrar etmediğim için de olabilir

Lütfen doktoruna söyle ben Ege ünide gittiğim doktora ulaştım söyledim ilacı içme böyle yan etki yapmaz dedi inan yaşadıklarının hepsini birebir yaşadım. Oğlumu eşimi kendimi öldürmek istedim balkondan atlasam nolur ki dedim. İşe geliyordum salak gibiydim. Yüzüm gevşemişti ama aynaya bakmaktan korkuyordum. Bu bi kaç günde böyle etki yaptıysa ilerde ne yapar nasıl dayanırım 6 hafta dedim ve 7.gün içmeyi bıraktım. Bazı insanalrda bazı ilaçlar ankisiyeteyi tetikliyor. Umarım iyisindir. İyi ol hiçbişeyi takma neden verdi doktor sana bunu ? 8. Gün hayat aslında ne güzelmiş dedim inan ölsemde umrumda değil çocukta büyür,hayatta geçer herkes birgün oraya gidecek İsterlerse böyle konuştuğum için beni dışlasınlar ama 3 yıldır yaşadığım bana yettii. Evladımın bir tek gülüşü bile bana yetiyor. Günlerce burada her foruma yazdım öyle miyim böyle miyim bişeyim mi var diye. Ben aylardır hastalık araştırmayı bıraktım inan düzeliyor herşey
Öncelikle çok geçmiş olsun ilacı bıraktıktan sonra daha iyimisiniz

Gerçekten artık bu anksiyete illetinden nefret ettim bende , bu sefer de yabancılaşma yaşıyorum ve bazen beynimin içini bomboş hissediyorum bana ait değil gibi yaşadığım hicbirşey , bunlar benimin oyunu farkındayım ama o düşünceler beni sarınca kaygı yaşıyorum ne yapacağımı şaşırdım bu yabancılaşma yaşayan insanlar nasıl düzeldiniz ? Yada düzelebildiniz mi ?

Merhaba,kendimi hiç iyi hissetmiyorum.1 buçuk yıldır anksiyete yaşıyorum hastalık hastalığı.Bu kış biraz geçer gibi olsada şu an zirveyi yaşıyorum kafayı yemek üzereyim
Bu ayda 2 kere adet oldum onu kafam taktım,tam herkeste oluyor kötü düşünme diye düşünürken dün büyük tuvaletimi yaptıktan sonra en son silerken makatımdan kan geldi peçeteye damla şeklinde
Dünden beri kötüyüm sürekli ağlıyorum kafayı yicek gibi hissediyorum kimseye anlatamıyorum bıktılar benden
Neden böyle oluyor herşey üst üste geliyor tesadüf değil bunlar diyorum çok değişik bir şey bu hastalık hastalığı
Geçen seneden beri doktor doktor geziyorum şimdide bu kafama takıldı,soruyorum bir kaç kişiye bendede oldu dediler ama ben beni rahatlatmak için öyle söylüyorlarmış gibi hissediyorum
Nasıl geçicek bu durum,diğer insanlar gibi normal düşünemiyorum
İlaç içmemek için direndim ancak içicem,yarında psikolog randevum var

Merhaba,kendimi hiç iyi hissetmiyorum.1 buçuk yıldır anksiyete yaşıyorum hastalık hastalığı.Bu kış biraz geçer gibi olsada şu an zirveyi yaşıyorum kafayı yemek üzereyim
Bu ayda 2 kere adet oldum onu kafam taktım,tam herkeste oluyor kötü düşünme diye düşünürken dün büyük tuvaletimi yaptıktan sonra en son silerken makatımdan kan geldi peçeteye damla şeklinde
Dünden beri kötüyüm sürekli ağlıyorum kafayı yicek gibi hissediyorum kimseye anlatamıyorum bıktılar benden
Neden böyle oluyor herşey üst üste geliyor tesadüf değil bunlar diyorum çok değişik bir şey bu hastalık hastalığı
Geçen seneden beri doktor doktor geziyorum şimdide bu kafama takıldı,soruyorum bir kaç kişiye bendede oldu dediler ama ben beni rahatlatmak için öyle söylüyorlarmış gibi hissediyorum
Nasıl geçicek bu durum,diğer insanlar gibi normal düşünemiyorum
İlaç içmemek için direndim ancak içicem,yarında psikolog randevum var
Psikoloğa randevunuz varmış o gerekli görürse Psikiyatriye de git der zaten atlatamayacağını düşünüyorsanız Psikiyatriye de gidip ilaç başlar doktor çok sıkıntı yapmayın geçecek inşallah yazdıklarınızı ben de yaşadım ama insan tabii farklı şeylere yoruyor gidip kontrollerinizi yaptırın doktor herhangi bir sorun yok derse de bir daha beyninizin o oyunlarına gelmeyin.

X