Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Yok artırma kendi kendine muhtemelen adetin aksadığı için bu ruh hâlini de etkiliyor kadın doğuma ve kendi psikiyatri doktoruna randevu al
Midem çok tuhaf akşama doğru düzeliyor bu da panik yaptırıyor bugün yine bir umut trancobuskas içtim probiyotik kullanmaya başladım dua et kiloya çok zorlanıyorum

Merhaba, ilacı bırakınca kendime geldim. Ve dedim ki bu ilacı kullanıp bu hale geleceğime ben çok iyiymişim kendime dert aramama gerek yok dedim. Evet tutuyo bazen ama ben hastanelik olmadım panikten yada kendimi telkin edebildim belki ondandır. Ben hastahaneye gitmekten de korkuyordum. Yanlış tedavi uygulanacak yada yanlış bi teşhis konacak diye. Kitap okudum panik atakla ilgili kendimde hastalık aramamaya çalışıyorum
Ben de aynı fikirdeydim, bir farkla: ben ilaç hiç almadım çünkü teşhis için psikiyatriye bile gitmedim. Gençliğimde verilen bir depresyon ilacı yüzünden acillik olmuştum, o gün bugündür bilmediğim ilaçlardan çok korkarım.

Bu arada panik atağı hafif veya başlangıç düzeyde olan varsa sadece nefesine dikkat etse bile yeterli gelir (travma eseri derin sorunlar varsa beraberinde terapi de lazım olur ama, psikolojik destek bence bu konuda işin özü).

Dün bu konuda yaşadıklarımı yazmıştım, belki fayda bulan olur:

X