Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

ben bi söylediğimde her şeyi oluşsun gelişimini bi tamamlasın tekrar bakalım demişti. bir iki haftaya kadar ayrıntılı ultrason var tekrar sorayım onu da sağlıkla atlatırsak. Gerçekten ilaçsız olmuyor. Terapi denemedim
İlk 12 hafta zaten ilaç vermiyorlar araç kullanmaya gelince araca binince mi anksiyete geliyor

Doktor efeksoru 150 mg a çıkardı sabah akşam yarım ativan yazdı akşamları yarım rileptit bir hafta sonra kontrol var yatırmak da bir seçenek dedi istemedim çok korkuyorum dua edin teshısım major depresyon ama acılı ajitasyonlu dedi.Yani vücuda vurmuş artık o hissettiğin uyuşmalar falan gerçek psikolojik değil dedi

Doktor efeksoru 150 mg a çıkardı sabah akşam yarım ativan yazdı akşamları yarım rileptit bir hafta sonra kontrol var yatırmak da bir seçenek dedi istemedim çok korkuyorum dua edin teshısım major depresyon ama acılı ajitasyonlu dedi.Yani vücuda vurmuş artık o hissettiğin uyuşmalar falan gerçek psikolojik değil dedi
Ativan yok ama onu ne yaptınız? Rabbim Şafi ismiyle size şifalar nasip etsin inşallah

Psikoterapist demiştin o doktora mı gittin bugün?

X