Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Merhaba bu aralar bende de aşırı bir tembellik iş yapamama var acaba ilacın dozu az mı geliyor yukseltmelimiydim dozu.Ben iyi geldi diye psikiyatride gitmeyi bırakmıştık eczaneden alıyordum ilacı 20 mg tedavi dozu değil mi acaba ya ay bilemedim aşırı bı keyifsizlik isteksizlik var ustumde

Geçiyor dimi abla ya geçecek yani
Geçmez mi geciyor tabi doktoruma sormustum ben geçiyor mu tedavi olup iyilesenler vari diye.İyilesen olmasa bu kapıda herkes birbirini ezer bak kimse var mı demişti.Yani geçeceği kesin ama ne zaman gececegini bilemiyoruz.Bir miktar süründürüyor ama kesinlikle geçiyor.İnan bana ilaçlar mucize gibi sen ilaclarina doktoruna güven ilaclar da sebat et ama bu yolda doğru ilacı bulman gerek.Bana selectra iyi gelmedi mesela ama başka memnun olan yıllarca kullananlar var 1 ay iç eğer hiç fayda etmezse ilacını değiştir mutlaka vardır sana göre bir ilaç daha

Tedavi dozu 20 mg ama kendini çok kötü hissedersen tabii ki git senin bünyen için yeterli olmayabilir ama bence akışına bırak bazen yani dönem dönem canımız iş istemeyebilir bıkkınlık gelebilir isteksizlik olur benim de canım hiçbir şey yapmak istemiyor ama mecburen yaptığım şeyler oluyor işe girişince oluyor bunu hemen hastalığa bağlamamak lazım

Haklısın ama acaba depresyonda miyim diye düşünüyorum Allah muhafaza eski halime göre çok iyiyim ama böyle ne bileyim neşeli cıvıl cıvıl biri olmak istiyorum ama yok hep yorgunum

Haklısın ama acaba depresyonda miyim diye düşünüyorum Allah muhafaza eski halime göre çok iyiyim ama böyle ne bileyim neşeli cıvıl cıvıl biri olmak istiyorum ama yok hep yorgunum
Yok depresyon çok farklı bir şey inan bana doğumdan sonra yaşadım biliyorum ben şu yorgunluğu şeye bağlıyorum şehir yaşamının pis havasına böyle yorgun halsiz hep yatası geliyor insanın ama işe başlayınca açılıyorsun biraz gayret etmelisin.

Ama hep yorgunum vitamin aldım ama hiç bir işe yaramadi tavsiye edebileceğin bir takviye var mi

Merhaba bende de yoğun anksiyete var 13 gün 10 mg paxera kullandım şuan 11 gündür de 20 mg çıktım acaba tam etkisini ne zaman görürüm 10 mg tedavi dozu değil mi

Merhaba bende de yoğun anksiyete var 13 gün 10 mg paxera kullandım şuan 11 gündür de 20 mg çıktım acaba tam etkisini ne zaman görürüm 10 mg tedavi dozu değil mi
Tam etki 6 haftada başlıyor ama 2 3 haftada bile bariz fark görülüyor 10 mg dan başlıyor tedavi dozu kişiden kişiye göre değişiyor size 10 mg yeterken bir başkasına yetmeyebiliyor bunu doktor belirliyor yalnız ani doz artışlarını doktora danışmadan yapmayın inanın daha çok anksiyeteyi tetikliyor bizzat yaşadım çünkü

Normlade bana 6 gün 10 mg sonra 20 mg çık dedi ama ben 13 gün 10 mg yaptm sonra 20 ye çıktım tabiki ilk anksiyeteme göre daha iyiyim ama hâlâ içimde sıkıntı var zevk alabildiğim şeylerden zevk alamıyorum

Doktorun dediği zamanı geciktirmişsiniz ama olsun yavaş yavaş fayda edecek hayattan zevk almaya da başlayacaksınız biraz sabır işte 6 hafta olduğunda farkı göreceksiniz. İlaç etki edene kadar tranko veya zanax falan vermedi mi?

Sen trancoyu nasıl kullanıyordun Niloya düzenli mi kullanmak gerekiyor yoksa anı atakları keser mi

İlaç kullandığım halde bu gelgitler normal mi gene zaman gecmiyor gibi geliyor heyecan var içimde sanki midem bulanıyor sık sık tuvaletim geliyor neden böyle oldu ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…