Panik bozukluk hakkinda yardım

Doğru magnezyum formu ve miktarı da işe yarar aslinda

her gün en az 1000mg omega 3+ magnezyum bisglisinat+yoga+meditasyon

Panik ataktan mı bahsediyorsunuz

2 senedir benimle o kadar zorduki.hamile olunca sadece doğum anında korktum geirisi çok iyi geçti onu düşünme ne kadar onu dusunursen gelir

Lütfen izzet güllü psikolog onu izle yılmadan anlayana kadar izle tüm videolarını geçicek

Biraz baktım ama bilmiyorum ki inşallah fayda görürüm. Çok yoruldum
Ahh şuan beni görseniz ikinci hamileliğim kızım 8 yasında bittm tükendim 24 haftalık hamileyim planlıydı cok emin olmasamda eşim kızım istiyo diye girdim ögrendiğim gün cok mutluydum ama ertesi gün biseyler oldu o günden beri dahada kötüye gittim en son ilac basladık bugün aglamaktan gözlerimi acamadım ama gececeginü biliyorum okadar yoruldum okadar yıprandımki hergün kendime kızıyorum neden emin olmadan girdin bu yola diye yanıyosun alev alev ve kimse sana yardım edemıyo öyle tuhaf bisey ben dogum sonrasını dert edinerek basladım sonra herseyi taktım kafama bi sarmala girdim hergün yeni düşünceler yeni kaygılar eklendi Allaha dua edıyorum her ezanda her gün sizlere kendime hepimizin yardımcısı olsun imtihanımızı kazanacagız Allah cok büyük ödül ferahlık verecek hepimize insallah

Ben ilk 3 aydan sonra anksiyete + depresyon için Lunstral kullandım

Merhaba, ben p.atağı çok şiddetli geçirenlerden biriydim . Ofelya Cabralı araştırın bana çok yardımı oldu . Çok zor biliyorum yaşayan bilir ama şunu bilin , fiziksel bir sorununuz yok . Sadece vücudun yanlış alarm vermesi bunu yapıyor . Bir şeylerle meşgul olun . Geleceğini hissettiğiniz an hareketli sevdiğiniz bir müzik açın ya da kendinize bir iş çıkarın. Dua edin ,sıkıldığınız ortamlarda bulunmayın, keyif aldığınız bir şeyi günlük hayatınıza sokun ben zumbaya ve pilatese gitmiştim siz hamilesiniz ama müzik ,resim bir oyun film kitap size ne iyi geliyorsa ona odaklanın .Bunun gibi çok şey var

Birde ofelya cabralın İnternet sitesine girin ücretsiz yüklediği telkin CD leri ses kayıtları var sesi inanılmaz rahatlatıyor ve bilinçaltına sorun yok iyisin mesajını çok güzel veriyor . Ben çok faydasını görmüştüm . O kayıtlar arasında kaygı bozukluğu olan da vardı sanırım .

Aklıma geliyor o dönem yaptığım şeyler , olumlama araştırdınız mı? Mesela ben de evden uzakta panik atak tutarsa diye çok korkardım sonra psikoloğum olumlama önermişti . Şöyle yaptım her aklıma geldiğinde şu cümleyi kullandım içimden "Ben her ortamda her durumda her yerde dingin ,güvende ve rahatım " bunu uyumadan önce bile defalarca söyler öyle uyurdum bir yerden sonra bilinçaltı bunu kabul ediyor ve sana yaşatıyor . Bu şekilde kendinize göre kurabilirsiniz olumlamaları. Amaç zihindeki o çarpık düşünceler yerine olumlu ve sağlıklı olanı koymak . Buda gerçekten kolay ,özellikle uyumadan önce tekrarladığında bilinçaltı daha kolay kabul ediyor .

Gece günlüğü yazmaya başladım. İyiyim her yerde güvendeyim falan gibi. Olumlama cümlelerini yazıyorum tek fark bu. Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Şimdi iyi misiniz peki?

Gece günlüğü yazmaya başladım. İyiyim her yerde güvendeyim falan gibi. Olumlama cümlelerini yazıyorum tek fark bu. Önerileriniz için çok teşekkür ederim. Şimdi iyi misiniz peki?
Çok şükür beş yıldır hiç yaşamıyorum, ben inanılmaz ağır yaşıyordum annem ağlıyordu artık başımda . Olumlamalar, spor , sosyal hayat ,birde dediğim telkin ses kayıtları çok iyi geldi .Psikolojiye merakım arttı hatta psikoloji eğitimi alıyorum . Şunu bilin ki fiziksel bir sorun değil çok şükür, Sadece yanlış kodlamalar yanlış alarm veriyor vücuda bunu düzeltmek ise elinizde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…