Panik atak mı ritim bozukluğu mu? Farklarını ve aynı sorunu yaşayanların anlatacaklarını öğrenmek istiyorum

Sizin sadece yemekten sonra mı oluyor ? Benim açken de oluyor bazen bi de insan böyle endişeli olur bi şeyden korkar kalbi öyle olur ya içim sıkılıyor
Benim de açken de oluyordu ama çok şükür atlattım oraları ben. Artık çok çok iyiyim yoğun anksiyete ya da panik atak hali hariç

Normal doğum mu yaptınız peki? Ritim bozukluğu ile ilgili bir tedavi gördünüz mü? Sizin sanırım hızlanıp tekrar yavaş atması gibi bi durumunuz yok
Benim gebeligim riskli Bi gebelikti ikizdi. Bu sebepten sezeryan oldum. Benim hizlanip tekrar normal hızında devam ediyordu son zamanlarda daha iyiyim.

Benim gebeligim riskli Bi gebelikti ikizdi. Bu sebepten sezeryan oldum. Benim hizlanip tekrar normal hızında devam ediyordu son zamanlarda daha iyiyim.
Epey farklı o zaman. Çünkü benim hızlanıyor sonra sakinleştiriyorum kendimi ama hala stresli huzursuz olduğumdan gümbür gümbür olmasa da hızlı atmaya devam ediyor. Sanırım benim panik atak ya da yoğun anksiyete atağı.Çok teşekkür ederim yardımınız ve verdiğiniz bilgiler için

Merhaba İzzet Güllü'yü dinlemenizi öneririm bende burada anksiyete ile ilgili yazılar okurken denk gelmiştim ismine araştırdım 1 yıldır takip ediyorum yazılarını çıktı alıp dolaba yapıştırdım kıtaplarını aldım telkinlerini yaparak atağımı giderdim bana 100 de 80 çok iyi geldi Allah ın izni ile sizde arastırın lütfen

İzzet Güllü’nün ekolü zaten çok işe yaradı bende. Bu sitede de bazı yerlerde önerdim İzzet Güllü’yü. Aslında yukarıda da yazdım. Anksiyeteyi umursamayarak unutarak görmezden gelerek aştım diye. Şuan düşünüyorum mesela o kadar hassasmış ki o zamanlar psikolojim. Her şeyden tetikleniyordum. Çok şükür artık çok iyiyim. Sadece işte bu bazen geceleri yaşadığım panik atak zorluyo. O da sanırım uyku sersemi çok iyi düşünemediğimden yakalıyo

evet bende bu gece nefessiz uyandım çarpıntı oldu baya hızlıydı nabzım korktum sağ ve sol omzum ağırlaşmıs uyuşmus gibiydi snra sağ baş parmağım uyuştu acile gittim ekg cektıler kalp ile ilgili değil dediler bu yaşadıklarım normal olamaz bilmiyorum check up yaptırmak istiyorum

Bende aynı durumdayım benimde bir kaç kere 200 ü aştı ilaç kullanıyorum ama hala çarpıntı var .Bazı manevralar var onları yapıyprum .ıkınmak ense ve yüzü soğuk suyla yıkamak öksürmek gibi

Panik atak nabzı 200 e kadar çıkarmaz demişti bir doktor. Başka bir sorun olmasın?

Merhabalar. Ben de uzun sure nabiz dinleneme ,saglik anksiyetesi,panik atak ve carpinti ile uğrastim. Çok zor bir durum. Sinüs tasikardisi ve ekstrasistoller için ilac kullaniyorum daha iyiyim ama ekstra atimlar olunca panik oluyorum hala...

Aynı durum bende de oldu. Sağlık anksiyetesi başlamadan önce var mıydı bu problemler.

Ben de ablasyon oldum o yüzden ona benzettim 200 üzeri nabız artışını. Hiç erteleme. Sürekli ne zaman geleceğini beklemek daha yorucu. Allah sifani versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…