Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canim adet dongun ne ise ona gore beklemelisin. Mesela her ay 30 gunde adet oluyorsan son adet gordugun gune gore 30.gun adet tarihin olur.gecen ayin 5 gun erken gelmesine takilma anlatabildim mi? Kendimden ornek vereyim 30 gunde bir adet olurdum, ama 7 aydir dongum degisti. 2 ay 30 gunde bir adet oluyorum 3. Ay 34.gunde..

Adetinin bitiminden itibaren düzenli olarak testleri yaptıysan, hep silik çıkarken yavaş yavaş koyulaştıysa ve son 3 gündür bu şekilde çıkıyorsa gebelik olamaz. Dediğim gibi bugün yumurtan çatlamış, bugünü kaçırma. Akıntı olayına gelince her kadın anlamayabiliyor bu durumu. Geçen aylarda akıntıdan anlıyormuydun yoksa normalde de hiç ovulasyon akıntın olmaz mı? Akıntıya takılma, eğer dediğim gibi düzenli bi şekilde test yaptın da son 3 gün bu şekildeyse bu ovulasyonun göstergesidir.

Canim ben bu ay ilk kez yaptim testi ilki ayni koyulukta cikti sonraki gun aciklasmaya basladiiki gun ustuste ayni koyulukta cikmadi hic her gun daha acik cikti

Arkadaslar bende test yaptm ovulasyon 16.gun oldu idrar yollarndan rahatszdm doktora gttm o gn yani martin 3unde yani 16snda yumurta catladi temas oldu dr de 18de beta kanda bakti 1.20cikti negatif cikarmi sizce bir umut var mi bebek istyooorumm
3gunde daha rahmede gtmyor ancak dol olusuyor falan dyede duydummmm ?yarm edn meraktan catlycam

Son düzenleme:

Canim yumurtlamadan iki gun sonra belli olmasi icin cok erken degilmi idrar icin 13 gun en erken cikar kandada hadi olsunda 9 gun sonra ciksin bence umitsizlige kapilma.

Canim yumurtlamadan iki gun sonra belli olmasi icin cok erken degilmi idrar icin 13 gun en erken cikar kandada hadi olsunda 9 gun sonra ciksin bence umitsizlige kapilma.

Canimsin yaaa ne.guzel konustun sen :) icime bi ferahlik girdi sayende cok kafami taktim bugun aldm sonucu hep aklimm orda dua edn ya

Canimsin yaaa ne.guzel konustun sen :) icime bi ferahlik girdi sayende cok kafami taktim bugun aldm sonucu hep aklimm orda dua edn ya

Benim adet 4 su atti yu.urtlamam 1 martta oldu mesela adetim gecmis oluyo test yapsam cikmaz ama gerci edetim duzensiz ama duzenlide olsa cikmazz gec dollenme oluyo cunku. Biraz daha bekle ikimizde yeni evliyiz o kadar uzulme Rabbim en kisa zamanda nasip etsin hepimize

Amin hayirlisi ama esim surekli nye olmuyor triplerinde bugun oturdum konustum onunla artik biz yeni evlyz kac sene cocuk sahibi olamayanlar var hem dr da sonuclarimiza dort dortluk dedi sen nedentevekkul etmyorsun dedm bende yipranyorum aklima takiyorum yapma dedim ama malesef depresuonda beyefendi :/

Olmuyo stresiyle iliski olmasida zora sokar aslinda sen elinden geldigince kafana takma canim Allah hayirlisisa nasip etsin hepimize. Benm arkadasimda bir ucuk yil madi testlerde sorun yoktu tam rahim filmi cektiricekti hamile kaldi 3 aylik hamile simdi vardir bi zamani testlerinde normalse icini ferah tut sen. Kac yasindasin bu arada

Arkadaslaaaarrr bana bi el atin yardimci olun. Simdi bi topikte ovlasyon testiyle hamilelik ogrennler oluyomus benim yumurtlamm bir haftaonce oldu ve cok koyu cikmisti ikiside ve arka arkaya yaptigimda siliklesti cizgi. Okuyunca erken ogrenildigini ovulasyon testiyle kalktim yaptim resimdeki gibi cikti hamilemiyim ben simdi uzerinde tarih yazan yumurtlama zamanim digeride gebelik icin yaptigim test ve sivi alimim fazlaydi testi yaparken yerimde duramiyorum resmen

Dayanamadim bi tane daha yaptim fikri olan herkes c3vap versin lutfen resimde flashtan dolayi rengi acil cikmis normalde daha koyu ve dedigim gibi sivi alimimda fazlaydi

tabiki enson adetini sayacaksın,daha önceki ay olmaz yani,bence hiç durma bi erken gebelik al
Hayirli olsun canim insallah bizde o duyguyu tadariz bigün

Hayirlisi olsun canim rabbim gonlune gore versin insallah evvela saglikla gelsin bebisinAllahim bize de nasip eder insallh

amiiiinn allahım sizede cümle isteyenede hayırlı saglıklı evlatlar basip etsin,

Adet döngün kaç gün sürüyor?
Çünkü hamile olunca adetine yakın yapılan ovulasyon testleri pozitif çıkıyor.

adet bittikten 3 gün sonra başlamıştım testi yapmaya.o zamandan beri hep silik silik çıkıyordu.işte bu son 3 gündür koyulaşmıştı..dün ve ondan önceki günü değerlendirmiştik.bugünü de değerlendirmeli miyim? hamilelik düşünmeden önce çok iyi anlıyodum yumurtladığım zamanları.akıntıdan biliyodum. ama ne zaman hamilelik için uğraşmaya başladık,o zamndan beri anlayamıyorum..çok teşekkür ederim yardımların için

Adet döngün kaç gün sürüyor?
Çünkü hamile olunca adetine yakın yapılan ovulasyon testleri pozitif çıkıyor.

28 -29 gün de olurum ama bu geçen ay beş gün erken gelmişti.ona göre bakarsak bu ayın 8 inde adet olmam lazım.ama ondan bi önceki aya göre bi hafta sonra adet olmam lazım..yani benim daha bi haftam falan var..bakalım bugünkü testimi de yapayım da bi ne çıkacak

Sen bugünleri boş geçirme değerlendir. Rabbim hayırlısıyla tez vakitte nasip etsin inşallah. .

Zaten stresten olmuyor anlatamiyorumki ona rahim filminide hic istemyorum testlerime de dr 4*4lukvdedi esimin testleride oyle bende 23yasima yeni subatta girdm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…