Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar.. ben bu ay ov. testi kullanıyorum .21. gün aynı koyulukta çizgi göremedim.halbuki hormon tahlili için 21. günde gitmiştim doktor yumurtlaman olmuş demişti. birde12. günden beri günde 2 defa ov. testi yapıyorum 18, güne kadar hafif hafif koyulaştı. en silikte 21. gün.. kafam karıştı . testimde mi var bi yanlışlık bende mi anlamadım..... ov. testi sürekli koyulaşarak çift aynı koyulukta çizgimi oluşur

Son düzenleme:
Ovulasyon testlernin yaninda gebelkte oluyor ama cikmaz dyosun dmi hayirlisi insallah yaniltmyordur :) bunlar...

Bir hafta onve yaptim cok koyu cikti her gun biraz daha acildi simdi bir hafta sonr tekrar yumurtlama olabilirmiki dayanamadm sabahta yaptim oda cift cikti ayni koyulukta cok heycanliyim ve bos yerede umit baglamakta istemiyorum ama elimdede degil

Bir hafta onve yaptim cok koyu cikti her gun biraz daha acildi simdi bir hafta sonr tekrar yumurtlama olabilirmiki dayanamadm sabahta yaptim oda cift cikti ayni koyulukta cok heycanliyim ve bos yerede umit baglamakta istemiyorum ama elimdede degil

Valla okuduklarima gore yumurtlama zamani ayda bir kez gerceklesyor ve teste de sonradan boyle ogrenenler olmus cunku bebek olustugu icin lh artmaya devam edyorms insallah oyledir :)

Canim en basta silik cizgi oluyor sonradan biraz daha belirginlesr gbi duruyor ama ikisininde ayni belirginlige ulasmasi laZim o zaman
Yumurtan 24saat icinde catlayacak demek

Valla okuduklarima gore yumurtlama zamani ayda bir kez gerceklesyor ve teste de sonradan boyle ogrenenler olmus cunku bebek olustugu icin lh artmaya devam edyorms insallah oyledir :)

Bende hep oyle okudum cok heycanliyim bir kac gun gecsede hemnvik test yaptirsam :) icim icime sigmiyo insallaaahhh gebeliktir. Sabahta yaptim oda cift cikti bu arada cokta sivi alarak yaptim ona ragmen cikti

canım bence sen hamilesin.içimden bi ses öyle diyo :))))

Zeytinilelimon burdamisin merak ettim seni ne durumdasin

burdayım tatlım arada girip çıkıyorum benim BAT yarın hafif lekelenmelerin dışında bir şey yok dün pembe geldi bugünde açık sarı gibi.Bilmiyorumki iyice regl olucam üzüntüsüne kapıldım ama bi yandanda hamile olmak istiyorum.Benim migrenim var normalde adet günüme yakın tutar ama oda tutmadı bi iyi belirti bu var bende
sen ne yaptın?

Bende de durum pek farklı değil aslında adet sivilcem olur benim hep adet olcagim zaman kocaman cikar bu sefer cikmadi çok akintim var bi de kasiklarim arada agriyo ve cabuk Yorulmaya basladim su iki gündür temizlik yapıyorum hic bu kadar cabuk yorulmazdim çok halsizim bakalım ne olacak

bakalım işşallah yarın regl olmayızda cmtsi test yaparız
ama olursakta yılmak yok üzülmek yok nisan ayına kalırız işşallah

Bende hep oyle okudum cok heycanliyim bir kac gun gecsede hemnvik test yaptirsam :) icim icime sigmiyo insallaaahhh gebeliktir. Sabahta yaptim oda cift cikti bu arada cokta sivi alarak yaptim ona ragmen cikti

Allah umutlarimizi bosa cikarmasin ama bisey diyecegim sivi alman ovulasyonda Lh 'i yuksek gosterir dye blyorum sivi almadan bak bi yarin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…