Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Allah umutlarimizi bosa cikarmasin ama bisey diyecegim sivi alman ovulasyonda Lh 'i yuksek gosterir dye blyorum sivi almadan bak bi yarin

Bekliyorum canim bi iki gun gecsin erken gosteren testlerden alirim. Yada ksna baktiricam ama jafama takilsn bisry var ben simdi hamileysem sogan kurune devam etsemmi son iki gunum kaldi gerci. Saracoglu ogrennce birakin demisti ama bilemedimki simdi kesin biseyde yok cunku

Son düzenleme:
kızlaaar son adet tarihim 23 şubat yani beklediğim yumurtlama günü 8 mart idi adetim düzenlidir . bu ay ilk kez ovülasyon kullanıyorum sonuçlar fotodaki gibi ben daha iki çizgi aynı koyulukta olmadı derken bugün ne göreyim 2. çizgi yook.ben dün yumurtlamış mıyım yani???:18::18::18:

en son yaptıgın testi tekrarla bence. hazne bozuk oluyo. benim hiç çizgi görünmedi :)

yok bugün sabah yaptıgım teste hiççizgi yoktu. başka yaptım yine çıktı silk çizgi. benim çizgiler hep silikti21. gündeyim bekliyom. adet olmadan göreydim çizgiyi

:) geç yumurtluyosundur belki canım. sende mi ilk kez kullanıyosun ovülasyon? yahu beceremiyo muyuz acaba şu meleti

Bilemedim yaaa iliskiden sonra kac gun oldu yani kan testi yaptrsan ckar dmi benm dun iliskden sonra 3gunde test 1.20cikti hala bi umut dyorummm

ozaman bence yarin git kan testi yap hemen

Benimde ayni senin gibi. P.tesiden beri hergun test yapiyorum p.tesi cift çizgi yoktu sali ikici çizgiyi silikte olsa gördüm carsamba yani dun biraz daha koyu gordum. Ama tabi bugunlerde birlesme olmadi bizde. Bugun işten gelince yine yaptim bi baktim ikinci çizgi yok. Simdin ben ne yapmalıyım bilmiyorum acaba bugun birlesme olsa şansımız olurmu.. yardim edebilecek biri varmi

canım dün koyu gördüysen en azından bugün değerlendirin zaten koyu çizgiden sonra 24 ila 36 saat arasında yumurta çatlıyormuş ama gel gelelim ki benim eşim bu gece nöbettee

Dayanamadim bi tane daha yaptim fikri olan herkes c3vap versin lutfen resimde flashtan dolayi rengi acil cikmis normalde daha koyu ve dedigim gibi sivi alimimda fazlaydi
Eki Görüntüle 1010610

Hayatım adetine 1-2 gün kala yapmalısın. İkisi de aynı koyulukta kopkoyu çıkacak. Şimdiden çok kaptırma kendini o yüzden..

Aynen canım işte stresten dengemizi bozuyoruz. Ovu testi yapmak da insanı çok strese sokan birşey aslında. Sana tavsiyem testini yapmaya devam et. Madem bugün de aynı koyulukta iki çizgi gördün demek ki henüz yumurtan çatlamamış. Bugün ilişkiye girmeyin derim ben sperm kalitesi açısından. Yarın testini yinelersin. Zaten T çizgisi silikleştiği zaman çatlamış demektir.Silikleştiyse ilişkiye girin. Silikleşmese de girin. Bugün denem bence dinlendir kendini derim.

Kürünü aksatma bitir canım. Şu an gebelikle alakalı birşey söylemek zor. En büyük belirti adet gecikmesidir. Ona da daha çok olduğuna göre kürünü tamamla.

Canım geçen ay benim de aynı böyleydi. Bir türlü o çift ve kopkoyu çizgiyi göremedim. Hafif koyulaşıp silikleşiyodu falan filan.. Zaten akıntım falan da gelmemişti anlamıştım bi anormallik olduğunu. Adet olunca dr a gittim meğer yumurta çatlamayıp kistleşmiş..Ama bu ay adetimin 12. günü öylesine ve umutsuzca ovu testi yapayım dedim,daha idrarı damatır damlatmaz ikinci çizgi kopkoyu çıkıverdi. Ertesi gün hafif silikleşti, daha sonraki gün daha da silikleşti.Sen yine de adet olana kadar devam et yapmaya. Ayrıca şöyle birşey de var. Kimi zaman yumurtlama olmayadabiliyor. Bu ihtimali de düşünmek lazım.. Testlerinde ovulasyon olduğunu gösterecek kadar bir koyuluk yok , henüz bir şey olmamış.

gerçekten stres acayip etkiliyo vücudumuzu..bugünkü yaptığım test silik çıktı.o zaman bugün mü çatlamış oluyo..bugünü değerlendiriyim mi o zman ??

buda bugünkü testim

arkadaşlar bu da bugünkü testim.bugün 27.gün..herhalde bugün çatladı benim yumurta..dün değerlendirmiştik,,bugünü de değerlendireyim mi??? yumurtladıktan yaklaşık ondört gün sonra olacaksam benim adet düzenim tamamen altüst oluyo ya hadi hayırlısı bakalım

Eki Görüntüle 1011527

Tamamdır , teste göre ovulasyon gerçekleşmiş. Eşine güzeel bi sert türk kahvesi yap, sonra da bu geceyi değerlendirin canım.. Adet düzenine gelince, olabilir doğaldır, takılma.

Son düzenleme:
Tamamdır , teste göre ovulasyon gerçekleşmiş. Eşine güzeel bi sert türk kahvesi yap, sonra da bu geceyi değerlendirin canım.. Adet düzenine gelince, olabilir doğaldır, takılma.

canımm yaa çok teşekkür ederimm, senin yazıkların çok rahatlıyo beni...bence sen bu topiğin danışmanı ol..taktiklerini uygulayacam inşallahh..RAbbim sanada en kısa zamanda hayırllıısından Sağlıklı evlatlar nasip etsinn..isteyen herkese de..içinde bana da...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…