Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

arkadaşlar bal tarçın çörek otu yapıyorum bugun 7. günüm. Kasıklarım normale göre daha şiş, yumurtalarım gelişiyor olabilir mi? Bu tarz şeyleri yaşadınız mı

Foreverhayat arkadasim dus olayinida uygulayacagim insallah.az once yaptim yine silik belki aksama koyulasir.sendemi deniyorsun

selam kızlar..dün kese için dr a gittim çok şükür keseyi gördük 15 gün sonra kalp atışlarını duymak için çağırdı dr rabbim o günleri görmeyide nasip eder inşallah ...

selam kızlar..dün kese için dr a gittim çok şükür keseyi gördük 15 gün sonra kalp atışlarını duymak için çağırdı dr rabbim o günleri görmeyide nasip eder inşallah ...

Cok sevindim canim .inşallah kalp atislarinida duyarsin cok guzel bir duygu Allah tamamina erdirsin .

senin adına çok sevindim canım hayırlı olsun inşallah,ilk çocukmu canım bu

kızlar duştan bahsetmişsiniz o nasıl bişey ne işe yarıyor yani,birde bal tarçın,çörek otu kürü nasıl oluyor ve ne işe yarıyor yazabilirmisiniz

buarada kızlar size bişey söylicem,hani diyoruzya adetle gebelik belirtisi aynıdır diye,aslında tam olarakta aynı deyilmiş,yani gebelik var ise agrılar sancılar çok ama çok az ve ara ara olurmuş

buarada kızlar size bişey söylicem,hani diyoruzya adetle gebelik belirtisi aynıdır diye,aslında tam olarakta aynı deyilmiş,yani gebelik var ise agrılar sancılar çok ama çok az ve ara ara olurmuş

Ara ara geliyor benim agrimda tam basliyo adet olcam diyorum geri gidiyor geri geliyor hamile olursam dogru dur diye onaylariz canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…