Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

CANSUYU,NANUK kızlar sabahları ateşinizide bi ölçsenize eyer yükseklerde giderse umutlanın bence,benim bu ay 36.8 lerdeydi,birden 36.1 e düştü ve ertesi gün adet oldum

CANSUYU,NANUK kızlar sabahları ateşinizide bi ölçsenize eyer yükseklerde giderse umutlanın bence,benim bu ay 36.8 lerdeydi,birden 36.1 e düştü ve ertesi gün adet oldum

Ates olcuyorum canim yumurtam catladigi gun 37 .sonra iki gun 36.8 ondan sonradaki hep bu gunde dahil 37.1/37.4 arasinda gidiyor bende hep adetden bigun once duser ates ama dusmedi bugun

Bi yanim git diyor bi yanim gitme diyor sanki adet olcam gb geliyor ama oda yok gidersem aksam sonucu yazarim bakalim ne çıkacak canim.
yaa seni umutlandırmak istememm ama hep aklıma geliyosun buraya sana bakmak için giriyorum sanki var bişeyler bilmiyorum belkide herkesin bu mutluluğu yaşamasını istediğim için böyle hissediyorum kan testi yaptırırsan olumlu yada olumsuz hemen yaz canım inşallah rabbim gönlüne göre werir inşallah meleğin seninledir ..:KK16::KK16:

Kızlar ben 31-32 günde bir adet oluyorum. Bu ay ovulasyon akıntım adetin 26. günü geldi, bir de bugün yani adetimin 30. günü geldi.
Yan bu ay akıntıma göre hem 26. hem 30. gün yumurtlamış oluyorum. Şu an sabahtan beri süren alt karın ve bel ağrım var. Sormak istediğim bu ikinciye gelen yumurtlama akıntısının aynısıydı, mümkün mü böyle birşey. Zaten normalde de geç yumurtladım osebeple gecikecek adetim. Bugün de çalışayım değil mi..

yaa seni umutlandırmak istememm ama hep aklıma geliyosun buraya sana bakmak için giriyorum sanki var bişeyler bilmiyorum belkide herkesin bu mutluluğu yaşamasını istediğim için böyle hissediyorum kan testi yaptırırsan olumlu yada olumsuz hemen yaz canım inşallah rabbim gönlüne göre werir inşallah meleğin seninledir ..:KK16::KK16:

Saol canim inşallah dedigin gb olur bir kacgun gecside yaptiralim dedi esim bakalim bekliyim yarin adet gunum bakalim neolcak

Kızlar ben 31-32 günde bir adet oluyorum. Bu ay ovulasyon akıntım adetin 26. günü geldi, bir de bugün yani adetimin 30. günü geldi.
Yan bu ay akıntıma göre hem 26. hem 30. gün yumurtlamış oluyorum. Şu an sabahtan beri süren alt karın ve bel ağrım var. Sormak istediğim bu ikinciye gelen yumurtlama akıntısının aynısıydı, mümkün mü böyle birşey. Zaten normalde de geç yumurtladım osebeple gecikecek adetim. Bugün de çalışayım değil mi..

Bence bos gecme derim canim

mrbh arkadaşlare ben bu klubte yeniyim ilk kez yazıyorum.bu ay ilk kez de ovulasyon testi aldım.düzenli adet görüyorum 28 günde bir. ama hiç pozitif sonucu göremedim.11. ve 12. günümde t çizgisi silk ti.sonraki günlerde de c çizgisi kırmızı t çizgisi yok tu bile.acaba yumurtlama olmadımı yoksa ben bu testleri yanlış mı yaptım :KK3:

Bence bos gecme derim canim
Ne güzel diyosun da adam da ben de bu ay bıktık yani artık yaa..:))

mrbh arkadaşlare ben bu klubte yeniyim ilk kez yazıyorum.bu ay ilk kez de ovulasyon testi aldım.düzenli adet görüyorum 28 günde bir. ama hiç pozitif sonucu göremedim.11. ve 12. günümde t çizgisi silk ti.sonraki günlerde de c çizgisi kırmızı t çizgisi yok tu bile.acaba yumurtlama olmadımı yoksa ben bu testleri yanlış mı yaptım :KK3:

Anacım bu ay ben de ovu testi yaptım hiç çift çizgi yakalayamadım, hep silik hep silik. Ama sen bırakma adetine kadar yapmaya devam et. Mesela benim hesaplarıma göre adetin 16. günü yumurtlamam gerekiyordu taa 26. günü yumurtladım, akıntımdan anladım, test yine silikti o ayrı mesele.. Sen devam et test yapmaya ama çokd a güvenme günaşırı ilişkiye devam et adete kadar..

Canim sabah ilk idrarla yapma idrari 4 saat tut fazla sivi tuketme yumurtlama tarihi hesaplayicilarla bazen uymuyor bendede uymadi sabirla yapmaya devam et

Ne güzel diyosun da adam da ben de bu ay bıktık yani artık yaa..:))
Emin ol bu ay bizde oyleydik cok zor oluyor üst üste ama amacimiz belli napcaz artik ;-) belim sizliyo yumurtaliklarimda sanki belimdeki damarlari cekiyorlar yarin gelirse kirmizilar sasirmiycam valla.

X