Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Emin ol bu ay bizde oyleydik cok zor oluyor üst üste ama amacimiz belli napcaz artik ;-) belim sizliyo yumurtaliklarimda sanki belimdeki damarlari cekiyorlar yarin gelirse kirmizilar sasirmiycam valla.

Şu an ben de sabahtan beri karnım şiş ve rahatsız, alt karnım ağrıyor, yumurtlama ağrısı gibi rahatsız edici ağrılarım var, adet olma ağrısı mıdır, ne ağrısıdır ben de sıyırıcam az kaldı. Bu gece de son kez bi çalışıcaz mecbur artık.. Bu ay sıkı çalıştım tutmazsa üzülücem yani.. Adet olursam takip yaptıracağım zaten, böyle çok zor oluyor üst üste, çatladı mı çatlamadı mı..

Son düzenleme:

En iyisi takip yaptirmak benim esim istemiyor 8 ay sonra tutmazsa bana gene asilama yolu görünüyor gb biz tasincaz onun icin tasinana kadar deniycez ondan sonra doktor karari aldik beklemek cok zor

daha erken + çıkması için bende 28 de bir olurum 13 de negatif 14.gün öğlen saat2de pozitif akşam sekizde yoğun pozitifti testlerini öğleden sonra yap bence sabah saatlerinde başlıyormuş yükselmeye akşama kadarda pik yaparmış ben çok araştırdım mutlaka her gün yap her gün aynı saatte en az 2 saat birşeyler içmek yok wc yok yani çıkar .+ sabırlı ol sonucu yaz merakta bırakma bizi hadi hayırlısı

Ates 37.4 beklemeye devam agrilarim bi geliyor bir gidiyor suan hic bisey yok sadece yururken yumurtaliklarim agriyor .bebis var mi ? Yok mu ? Merakla bekliyoruz.

Siz naptiniz kizlar bir gelisme varmi ? gg dan erken gebelik testi siparis etim pazartesi elime ulasir sanirim hasta olmazsam yapicam .

Ben de bu sabah ateşimi ölçtüm 37.1. Normalde 36.5-36.7 civarıdır. Demiştim ya dün belkide 2. ye yumurtladım diye de yükselmiş olabilir. Karnım hala rahatsız, midem de öyle.. Dün gece benim adam 10:30 da geldi eve pert bir halde. Toplantısı vardı. Dün geceyi değerlendiremedik, artık bugün bakalım.. Bugün de regl günüm ayrıca.. Yumurtam geç çatlamamış olsaydı bugün adet olurdum.. İşler çok karışık anlayacağın..:)) İyi yapmışsın Nanukçum, erken gebelik testiyle bir sonuç alırsın hiç olmazsa, için rahatlar..

eyer sabahları erken saatte yataktan çıkmadan ölçtüysen ve ateşin 36 küsürlerden 37.1 e çıkmışsa ce adetine bir iki gün varsa yani ona ragmen ateş böyleyse ümit var gibi,hadi inş.canım ya,HADİ KIZLAR YA GİDİN KAN VERİN,CANSUYU,NANUK HADİ HEPBERABER GÜZEL HABERLERİNİZİ BEKLİYORUM

Buarada kızlar dün hormonlarıma bakıldı hepside gayet güzel çıktı,dr.seyrine bırak olur dedi,ama ben bu ay yum.günlerini yakalayamayacam annemin ameliyatı için ankarada olacam,şuan adetin 4.günündeyim,annemi ayın 17 yada 18 de götürecem,nerden baksanız 8 10 gün orada olacam yani kaçtı yum yum günü hayırlısı bakalım,sizlere sevinirim bende artık

Merhabalar kk kadinlari.merak ettiğim bir şey soracağım ovulasyon hakkında. Netten laboquick testi aldim.2 gundur deniyorum adetimin de 11. gunundeyim. Kullanma talimatindaki tarih aralığındayim tam bugun. Ama testlerde 2.cizgi hep silik çıkıyor. İlk defa test yapmaya basladim. Dun sabah ilk idrardan sonra hic sivi almadan yapmistim.bugun de ilk idrardan sonra biraz su icip yattim.3.5 saat sonra kalktigimda yaptim testi.dogru mu yapıyorum merak ettim açıkçası. Beni bilgilendirirseniz bu konuda cok sevinirim :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…