Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Son düzenleme:
slm arkadaşlar bişey sorucam dün çok fazla akıntım vardı yumurtluyorum zannettim ama test yapmamıştım biraz önce ovulasyon testi yaptım tam koyu çıkmadı ama bgn kasıklarımda şişlik özellikle sağ yumurtalığımda ağrı var sanırım ordan yumurtluyorum akıntım da düne göre azaldı yani size sorum geç kalmışmıyımdır ilişki için hani illa koyumu olması çizginin

Tatlım ben de aynıs enin gibi bu ay ovu testini hep silik görünce arık 21. günü bıraktım yapmayı. 26. günü yumurtalama akıntım geldi, sırf meraktan ovu testi yaptım yine silik çıktı. Ama kesin yumurtladım yani anladım karnımın şişliğinden falan. Bellki ovu testini bir gün önce yapsaydım kopkoyu çizgi görürdüm bilemiyorum ama benım testim hiç koyulaşmamıştı hep silikti, o sebeple sen akıntını referans al ve bgünlerini değerlendir canım, yumurtlamışsın yani.

ben de öyle düşünüyorum dün felaketti afedersin sürekli ıslak gezdim peçete koymaktan yıldım resmen ama bgnkü gibi ağrım yoktu normalde her ay hissederim yumurtladığımı onu bgn hissettim işte fakat ne 1gün öncesi nede gününde hiç bukadar akıntım olmazdı o kafamı karıştırdı gerçi bu ay bal çörekotu tarçın polen kürü yaptım onunda etkisi olmuş olabilirmi bilemedim

Akıntı derken şeffaf yumurta akı gibi uzayan akıntı değil mi.. sonrasında çatladığında da o kıvamlı akıntı daha bir sulu hale gelerek devam ediyor günboyu.devam ediyor

Akıntı derken şeffaf yumurta akı gibi uzayan akıntı değil mi.. sonrasında çatladığında da o kıvamlı akıntı daha bir sulu hale gelerek devam ediyor günboyu.devam ediyor

aynen öyle canım peki çatladıktan sonra da ağrı devam edermi yoksa ağrının nedeni çatlama gerçekleştiği içinmi çatlama bitse neden ağrısınki dimi

aynen öyle canım peki çatladıktan sonra da ağrı devam edermi yoksa ağrının nedeni çatlama gerçekleştiği içinmi çatlama bitse neden ağrısınki dimi

Aslinda agrinin nedeni catlama aninda icindeki sivinin akmasi. O sivi agri yapar. Hafif adet agrisi gibi bir agri. 1 gun surer

Aslinda agrinin nedeni catlama aninda icindeki sivinin akmasi. O sivi agri yapar. Hafif adet agrisi gibi bir agri. 1 gun surer

cevabın için çok teşekkür ederim ben de endişe etmiştim acaba yumurtlama oldu geçmi kaldım diye tamamdır ozaman bgn doğru gün geç falan kalmadım :)

Merhaba kizlar.bende erkek bebis icin deniyorum.bugun 11.gunum silik cikti.gecen aysa 8.gun cikmisti.adetim hep duzenli 28 gun.devam etmelimiyim onerisi olan varmi

Evet canım tnin koyu olması lazım pik yaptığında yada c ve t aynı koyulukta olması lazım bende geçen ay 14.gün saat öğlen 2 de pozitif aksam 8 de tekrar yaptım pik yapmıştı t çok koyu idi 24 saat sonra çatlar diye 15.gün tek deneme yaptım olmadı kalamadım yani yumurtlama olunca aniden düşüyor ertesi gün negatif çıkıyor tatlım en dogrusu pozitif çıkınca ama sen dene belki tutar

Merhaba kizlar.bende erkek bebis icin deniyorum.bugun 11.gunum silik cikti.gecen aysa 8.gun cikmisti.adetim hep duzenli 28 gun.devam etmelimiyim onerisi olan varmi
Hergün mutlaka yaptın değilmi bir gün bile atlama bende az önce yazmıştım ama 28 günde bir olurum 14.gün pik yapmıştı o gün ve ertesi gün iki kere deneyeceğim Allah inşallah gönlündeki erkek bebeğe kavuşmanı nasip eder.Başka yöntem deniyecekmisin sen canım duş falan

Yok canim hafif büyüdü sizliyor bazen gogus ucum sizliyor kol altindan basliyan yanma hissi var .bazende hicbir sey kalmiyo sonra geri basliyo artik kafayi yicem
Kuzum niye stres yapıyosun bu kadar ,yumurtan da geç çatlamıştı de mi seninle aynı durumdayız. O hesaba göre 2-3 gün daha geçmesini beklersin ve kanda baktırırsın , germe kendini herşey olacağına varır.

Tatlım ağrının sebebi yumurta çatladıktan sonraki içindeki sıvının tüplere akmasıdır. 2-3 gün sürer kaybolur.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…