Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Bugün sabahtan beri karnımın alt tarafı rahim kısmı ağrıyor sancır gibi., ha adet oldum ha olacam durumdayım, göğüslerimde bir değişiklik yok. Ateşime de bakamdım hiç.. Göğüslerin ne durumda nanuk? Genelde dolgunlaşıyorlar gebelik durumlarında.

Yaniyor gb sizliyor sert ve dolgun canim belim agriyor kalcama dogru yumurtaliklarim agriyor bi sag batma var bi solda ve usuyorum surekli ayaklarim buz gb hic bukadar soguk olmazdi vallahi ben bisey anlamadim bu isten ben atrsimi hep sabah yataktan kalkmadan olcuyorum yumurta catladi gun yuksekdi ve birgun sonrasi ates dustu sonertesi gun tekrar yukseldi ayni gidiyor adet olmadan bigun once duserse kesin olurum dusmezse yuksek ihtimalle hamile olabilirimen sonki hamileligimi oyle anlamistim

Göğüslerin de bu şekildeyse yüksek ihtimal hamilesin..Hadi bakalım ya habersiz bırakma bizi.

slm kızlar.ben bu ay ovül.testini kaçırdım ama eğer doğruysa benim 4.ünde yumurtlama oldu.3,4,5 inde ilişki oldu ( garantiye almak istedik:) . Bu yumurta çatlama olayını anlamadım ben.ne zaman neye göre çatlıyor?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…