Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

selaaaamlaaaar tatlişkolaaar,ayy kızlar aşkolsunya hani nerelerdesiniz,hep bakımda yanlızım çogukez,adetime 4 gün kaldı ama belim agrıyor yaaa

Canım ya bende regli öncesi bel ağrılarım olur ve 2 gün önce başladığında regli olacağımı anladım ve bugün oldum erken oldum her defasında 2 yada 3 gün öne geliyor erken oluyor artık 24 günde mi yoksa 26 bilmiyorum canım çok sıkıldı ...Umarım senden güzel haberler alırız.

Huhuuuu nasilsiniz hatunlar varmi guzel haberker borancim sen ne durumdasin son uc gunun galiba bence bir test yap derim % 60 sonuc cikar...yinede hayirlisi bende bugjn doktora gittim idrardan gebelik testi yaptilar sonuc pozitof cikinca kan testi istedi yarina yaptiricam bulantilar icin ilac verdi ultrason tarihi icin en erken 14 haftaya verdi...bunada sukur 20 haftadan once vermiyorlar bu arda internetten intelligender cinsiyet testi aldim gelsin bakalim yapicam...

inş. tatlım en kısa zamanda meleğinize kavuşursunuz bende bu ay bida düzenli bir şekilde deneyip eğer olmazsa eşimle birlikte tekrar doktora gitcez

kızlar merhaba yeni ovulasyon kullananlar belki yazıcaklrım işinize yarar.Bende ilk defa bu ay düzenli ovu testi yaptım.Pes etmedim 29 günde bir regl oluyorum bende 14 .gün yumurtladığımı düşünürdüm hep ama ovu testinde en koyu çift çizgiyi 19. günde gördüm anlayacağınız pes etmeyin adete yakın zamand ilişki sıklığınızı arttırın.Hoş ben bu ay çizgiyi yakaladığımda kullanamadım o günü migren hastasıyım migrenim tuttu falan ama bir dahaki ay 19,20.günleri iyi değerlendireceğim demekki geç yumurtlayabiliyoruz.

Cnm geçen ayda senin belin ağrımıştı dimi ?
Sonucu çok merak ediyorum :18:

evet ya agrımıştı,valla bende merak ediyorum ama bel agrıyınca umudum kayboluyor,30 unda adet olmalıyım,eşim beni sinir ediyor 3 çocuk çok diyor tamam ama istiyorum işte,hem dr.hamile kalmam gerektini söyledi bi rahatsızlıgımdan dolayı istiyom işte istiyooomm,eşim çatlasada istiyom patlasada istiyom

Son düzenleme:

amaaan nebilem gııı,ben bebiş istiyorum benim evdekiler kazık kadar oldu,eşimede sinir oluyorum ona kalsa o istemiyorur,bu devirde 3 çocuk çok zor diyor,evet bencede çok zor ama ben yinede istiyorum allahımdan,ama belim agrıyooorr yaaa

kızlar merhaba size bir şey danışıcam bu ay bende hamilelik çalışmalarına başladım..ovulasyon günümde ve bi önceki günde ilişkiye girdik ve ondan 2 gün öncesinde..ama ovulasyondan sonra ilişkiye giremedik..ovulason günümdeki ilişkiden sonra bel ağrısı ve sağ kasığımda ağrı başladı 5-6 gündür de devam ediyor dün gece uykumdan uyandırdı..onun dışında çok susuyorum, çok acıkıyorum canım sürekli tatlı istiyor ve yarım saatte bir tuvalete gidiyorum farkındayım daha çok erken ama içimden bir his hamile olabileceğimi söylüyor sizce de mümkün mü?

Ya kızlar ben bu ovu testinden bişey anlamadım. 12. gününden beri yapıyorum. 12-17 arası yavaşça koyulaşıyordu, bugün 18. günü yaptım hoopp hepten silikleşmiş, bu ne şimdi?

Aynisi bendede oldu koyu cikiyodu tam koyulasmasini beklerken birden siliklesti sonra hep silik di adetime dokuz gun kala kop koyu cikti canim bence yapmaya devam et .

Aynisi bendede oldu koyu cikiyodu tam koyulasmasini beklerken birden siliklesti sonra hep silik di adetime dokuz gun kala kop koyu cikti canim bence yapmaya devam et .

evet testin nezaman koyulaşacagı belli olmuyor zatenki,öyle yavaş yavaş koyulaşma falan olmuyor yani bi bakmışın kopkoyu,amazon yani devam et arkadaşın dedigi gibi

Anladım hayatım da daha çatlatacak seviyede koyuluk oluşmadan silikleşti o sebepten dedim..

Sanırım bende de öyle olacak. Ben de hep 15. günde çatlıyor sanıyordum ama 19. gün oldu daha bi numara yok yane..

Arkadaslar ovulasyon testim iki gundur koyu iki cizgi catladiginda siliklesicekmi bu cizgi dun esimle yakinlastik acaba bugundemi bos gecmesek yada yarinimi beklesem kararsiz kaldim

Arkadaslar ovulasyon testim iki gundur koyu iki cizgi catladiginda siliklesicekmi bu cizgi dun esimle yakinlastik acaba bugundemi bos gecmesek yada yarinimi beklesem kararsiz kaldim

Çatlayınca silikleşecek canım evet ama sen yine de boş geçme devam et.

geçmiş olsun tatlım inş. olur ne rahatsızlığın vardı ki geçmiş olsun şimdiden

canım o testi sırf merakımdan araştırdım intelligender cinsiyet testi sana tavsiyem alma erkek bebek görünüyor ve yanlış sonuç veriyor bu sitede bunun la ilgili konu açılmış boşuna kafanı karıştırma derim yinede sen biliriisn ama test birçok kişiyi hayal kırıklığına uğratmış

Merhaba oncelikle hayirli olsun Allah tamamina erdirsin inşallah cinsiyet testi demissinde bebek icin istediğin bir cinsiyet mi var .ben bir dua duydum erkek bebek icin yapanlarinki tutmus onun ivin merak ettim eger hamile kalirsam bu dua yi yapicam bende istersen verebilirim benim 2 kizim var Allah bagislarsa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…