Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kizlar dun yumurtam catladi yeterince calisma yaptik gibi...nasipse olur zaten cok zorlamaya dusunmeye gerek yok bakalim 15 gun sonar cikar zaten olup olmadigi.... bunlarda testlerim en sonu simdi yaptim bu arada ben testlerimi bir Sabah bir aksam yapiyorum neden derseniz anlatayim oglen yaptigim testlerde lh tam koyulasmamis oluyor aksam tekrarladigimda bakiyorum lh peak yapmis ertesi gunu tekrar yapiyorum yumurta catlamis test siliklesmis oluyor aksamlari yapmasam cogu kez peak yaptigini goremeden ovulasyon olmadi sanicam o yuzden o gunleri kacirmamk icin test cizgisi koyulastigi zaman testi Sabah ve gece yatmadan yapin derim

Son düzenleme:
3.5 aylik evliyim.evlendiğinden beri korunmuyoruz.yasim 35 olduğu için beklemek istemedim.evet rahim filminden sonra hamile kalanları çok duydum.ama agrili zor bir işlenmiş o yüzden kuzenim 6 ayolsun o zaman cektirirsin diyor

Canım ben 1 yıl önce çektridm abartıldığı kadar değil.çok kısa sürüyor 1 dk bile değil istersen narkozlada çektirebilrisin,sadece okuduklarım ve anlatılanlar beni korkutmuştu çok etkilenmiştim hiçte duyduklarım gibi değildi adet sancısı gibi bir sancı kısa süreli bende 34 yaşındayım 6 ay beklemeybilirsin hgs için Ben beklemezdim.:)

Kizlar öyle iyi geldiniz ki inanilmazsiniz bence doktorlar halt etmiş soruyoruz cvpda vermiyolar doğru düzgün.harikasiniz.ben 10.gün çift çizgi çıktı.ertesi gün silik cikti Ogün ilişki oldu 11.gün.Anlatımlariniz ve çabalariniz icin tesekkur ederim eksik olmayin ikinizde cevap veren diğer arkadaşlarada şuan sadece sizkileri gördüm :)))) dua edicem ayri ayri ama :)) Allah razi olsun tekrardan

inşallah hayırlısıyla bu ay bebeğin gelir:)

Çok sevindim ne güzel:) benimde 3.denemiz Olucak Allah hayırlısını versin.:) nasıl yaptın testi yani çifti görünce mi gördükten sonraki yani ertesi günmü? Tebrik ederim tekrardan

çok teşekrr ederim ...amin :) benm stresli bi yapım var ovulasyonda koyu çizgi görünce geriliyodum o yüzden 2-3 aydr ovu. testi yapmıyodum...öyle yani işte canım ya kusura bakma tam cvp veremedim ama :44:

haklısın tek gün yeterli aslında sağol tatlım bende senn adına sevindim inşAllah sağlıkla kucağımıza alırız ... (amin)

çok teşekrr ederim ...amin :) benm stresli bi yapım var ovulasyonda koyu çizgi görünce geriliyodum o yüzden 2-3 aydr ovu. testi yapmıyodum...öyle yani işte canım ya kusura bakma tam cvp veremedim ama :44:

Önemli değil canim ))) şimdi sen çift cizgidemi yaptin ertesi günü mü?

Canim senin resimleri gordumde maşallah iyi yumurtluyon ))) 2.ci 15 en koyu belli o aksam sanirim ertesi sabah falan yapilir herhalde en uygun zaman hadi hayirlisi ♥

canım sana resimleri atmam gerekiyor nasıl atabilirim YADA BUradan arkadaşlar paylaştı benmkileri bakabılırsın bu düne ait yani benim 10.günüme yumurtlamamk üzeremiyim durum ne ?

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=678111&page=315&p=33459708#post33459708

lafı olmaz canım.. hepimiz aynı heyecanları aynı telaşeleri yaşıyoruz..sağolasın.inşallah rabbim nasip eder.

lafı olmaz canım.. hepimiz aynı heyecanları aynı telaşeleri yaşıyoruz..sağolasın.inşallah rabbim nasip eder.

Günaydın canım tek çizgi çıktı yine silik dün yaptığım gibi tükrük testinin de dün merceğini çıkarmıştık ya yalnışlıkla ondan sanırım merceği tersmi takmışız ne hiç birşey göremedim

Canım seninde hep silk çizgimi çıktı yoksa arasıra koyulaşacak mı!ovulasyona yakın sadece birdefa mı koyu çizgiyi göreceğim!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…