Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar merhaba,

Bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım. Adetime 13 gun var ama hala ovulasyon testim silik. Hiç koyulaşmıyor. Çok taktım kafama :KK43:

Kod:
teste ne zaman başlamıştım..belkide erken yumurtlamışsındır..

Reglim biter bitmez başladım. Netten laboquick marka almıştım ve sayısı fazla olduğu için gün kaçırmamak adına direkt başladım.

Her ay ovulasyonu hissedersin akıntıdan falan, bu ay adete 13 gun kalmasına rağmen hem akıntım çok az hem de ovulasyon testinin ikinci çizgisi silik.

Kod:

Reglim biter bitmez başladım. Netten laboquick marka almıştım ve sayısı fazla olduğu için gün kaçırmamak adına direkt başladım.

Her ay ovulasyonu hissedersin akıntıdan falan, bu ay adete 13 gun kalmasına rağmen hem akıntım çok az hem de ovulasyon testinin ikinci çizgisi silik.

hmm..bende aynı markayı kullanıyorum. mosmor olmadı ama koyuydu yinede benimkide. daha önceki deneyimlerinden yumurtanın geç çatladığını fark etmiş miydin hiç..

Hayırlısı olsun canım üzülme sakın ama bu ay doktora görün bence için rahat eder

evet canım öyle yapıcam. hormonlar değerlere falan bi bakılsın aklıma takılıp kalmıştı zaten. ya ister istemez üzülüyosun da öyle dertlenmedim daha iki ay oldu. acele etmiyorum sağlıklı olsunda..

hmm..bende aynı markayı kullanıyorum. mosmor olmadı ama koyuydu yinede benimkide. daha önceki deneyimlerinden yumurtanın geç çatladığını fark etmiş miydin hiç..

Hayır ve bu durumu soğan kürüne mi bağlasam diye düşünüyorum.

Peki silik gidip bir anda mı koyulaşıyor bu markanın testleri, yoksa günden güne mi artıyor koyuluğu? benimki şuan birkaç öncesine göre daha koyu ama kopkoyu değil, seçilecek kadar koyu.

Hayır ve bu durumu soğan kürüne mi bağlasam diye düşünüyorum.

Peki silik gidip bir anda mı koyulaşıyor bu markanın testleri, yoksa günden güne mi artıyor koyuluğu? benimki şuan birkaç öncesine göre daha koyu ama kopkoyu değil, seçilecek kadar koyu.

soğan kürüyle ilgili hiç bir bilgim yok canım. yok günden güne pek artmıyor belirli belirsiz yani benimki öyle oldu. bi bakıyosun bi gün koyu çıkıyor. geçen günlere göre fark varsa koyulaşacaktır stres yapma. test yapmadan 2-3 saat önce su içmeyi bırakıyosun dimi.

soğan kürüyle ilgili hiç bir bilgim yok canım. yok günden güne pek artmıyor belirli belirsiz yani benimki öyle oldu. bi bakıyosun bi gün koyu çıkıyor. geçen günlere göre fark varsa koyulaşacaktır stres yapma. test yapmadan 2-3 saat önce su içmeyi bırakıyosun dimi.

Tabi tabi, sıvı alımını kesiyorum en az 2 saat bekleyip öyle yapıyorum testi. Acaba geç mi yumurtlayacağım bu ay? Ya da bir yılda 2 defa yumurtlamadan pas geçebilirmişiz bu normalmiş, acaba öyle mi olacak? Of hakikaten ne zormuş bu işler...

kızlar ya test kullanıyrum fakat daha okadar belirlemedi kendını ikinci çizgi bugun adetmın 11. günü bigün başşka bigün başka çıkıyor sabah silik akşam belırgn oluyor bıraz yada sabah belrgn akşam belrsz oluyor kafayı yemek üzereyim acaba yumurtladımmı 30 günde 1 adet oluyorum

kızlar ya test kullanıyrum fakat daha okadar belirlemedi kendını ikinci çizgi bugun adetmın 11. günü bigün başşka bigün başka çıkıyor sabah silik akşam belırgn oluyor bıraz yada sabah belrgn akşam belrsz oluyor kafayı yemek üzereyim acaba yumurtladımmı 30 günde 1 adet oluyorum

canım cok mu belirsiz cıktı en son yaptığın yani otekiler daha mı koyu geliyor gozune

ilk onlarda böyleydi kaldıkça koyu oldu evet canım

benim kullandığım testte 5 dk sonraki durumu değerlendirin diyor.Bende garanti olsun diye ilk 10 dk sonra bakıyorum ama test daha sonra değişmiyor. bende 4 gündür yapıyorum, 4 gündür çift çizgi çıkıyor ne alakaysa

kızlar selam, salı günü (Salı,çarşamba,perşembe) üç gündür test yapıyoum. Birinde kontrol için iki kez test yaptım ve hepsi resimdeki gibi. Yorumlar mısınız ben anlamadım yumurtladım mı acaba? $ovulasyon test.jpg

X