Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

belki yerleşme kanamasıdır,oluyormuşya hani bazen

lafı olmaz canım.. hepimiz aynı heyecanları aynı telaşeleri yaşıyoruz..sağolasın.inşallah rabbim nasip eder.

Var canım 30 san 13-14-15-16-17-18 hatta 19 sabah akşam full devam et önemli 16 17 dikkat et ortalar tam akıntılara dikkat etti başarılar olacak onlar silik çıkar şimdilik

azizecim bu durum cok normal lh hormonunda dalgalanmalar olur her zaman ozellikle aksamlari yapilan testlerin daha belirgin cizgileri oldugunu duymustum testlere devamet bir kac gune zaten pozitifi gorucen....

Kizlar merhaba, buraya yaziyorum ki sizde ovulasyon testlerinizden umudunuzu kesmeyin diye, ben pkoluyum ayni zamanda hashimoto tiroidi hastayim 6 aylik evliyim hic de korunmadim, bu ay ovulasyon testi kullandim ben yumurtlama zamanimi herkes gibi 13. 14. Gun sanarken israrla her gun yaptim ve adetimden 19 ve 20 gun sonra yumurtladigimi ogrendim, ogrendigimde adetime 10 gun vardi, tabi o gunleri iyi degerlendirdik ve su an hamileyimmm :) umudunuzu sakin kaybetmeyin olur mu rabbim tum isteyenlere versin insallah. Ben de bebegime kavusayim hayirlisiyla ..

Bugün test yaptım ve ikinci çizgi cok belirgin resim yuklemei bilmiyorun yükleyebilirseydim yorumlarınız benim için önemliydi.

ya o belli belirsiz olan çizgileri önemsemeyin.ikiside nezaman koyu çıkarsa ozaman yumurta çatlıcak demektir,hem 30 günde adet oluyormuşsun 11.gündeysen daha erken 14.gün ile 16 günlerde çift koyu çizgiyi göreceksindir,bende 30 günde olurum bugün adetin 13.günü daha çift çizgi yok mesela...

4 gündür çıkan çift çizgilerin ikiside aynı koyuluktamı

Bugün test yaptım ve ikinci çizgi cok belirgin resim yuklemei bilmiyorun yükleyebilirseydim yorumlarınız benim için önemliydi.

canım konuya cevap ver yazıyorya tıklayıp yorum yazdıgımız yer yani,işte oraya yıkla azcık aşagı in eklenti ekle yazıyor oradan yapabilirsin,adetin kaçıncı günündesin peki,aman ilişkiyi ihmal etme

günaydın canım.. ne yaptın ekleyebilecek misin. diğerleri gibi değil belirginse çizginin rengi yumurtlaman yaklışıyordur. zaten hesaplarına göre de önümüzdeki bi kaç gündü herhalde dimi..istersen Google da arat. kadınlar kulübüne resim ekleme diye. orda ayrıntılı anlatıyor.

hayırlı uğurlu olsun:) Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip eder inşallah. benim teslerimi salı gününden beri yapıyorum 4 gündür çift çizgi çıkıyor. Birisi daha silik ama hem çift.. .bi garip bence.

arkadaşlar ben pkoluyum. testler elime geçtiğinden beri yapıyorum. 48. günümdeyim: 5gündür yaptığım test de hep çift çizgi var. ama diğeri silik biraz. daha ne kadar beklicem acaba

Günaydın kızlar evi topla falan anca yazıyorum ben artık biraktım dün yapmadım yaa çünkü az belirgin silik bayaga birde zaten 10.gün çift çıkmıştı buğün 16.gün 8gün kaldı adetime doğrumu yapıyorum kızlar

Canım lh insan vucudunda her zaman bulunur bu yuzden idrarda surekli silik çıkar biz koyulastığı gunleri baz alıcaz yumurtlama öncesi pik yapıyo ve kontrol çizgisinden koyu çıkıyo. Silik çizgileri dikkate alma tatlım. Cok tesekkür ederiöm darısı en kısa zamanda hepinixe olsunn

merhaba arkadaşlar adetin 7 gününden itibaren ovulasyon testi yapıyorum.dört gündür koyu çıkıyor ama test çizgisi kadar değil ve iki üç gündür yumurta akı kıvamında akıntım var..bugün yaptığım test dünkülerden daha az koyu..böle bir durumla karşılaşan var mı?

Ovulasyon döneminde görülen bu akıntı, yumurtlama gününde yumurta akı kıvamında, çekince uzayan, sümüksü ve şeffaf bir görünüm alır. Bu şekildeki vajinal bir akıntı "ovulasyon" un habercisidir.çift çizginde varsa en iyi dönem görünüyor.

pko lu olupda ovulasyon testiyle hamile kalan var mı?

Aysvol kullanıcısından alıntı
Kizlar merhaba, buraya yaziyorum ki sizde ovulasyon testlerinizden umudunuzu kesmeyin diye, ben pkoluyum ayni zamanda hashimoto tiroidi hastayim 6 aylik evliyim hic de korunmadim, bu ay ovulasyon testi kullandim ben yumurtlama zamanimi herkes gibi 13. 14. Gun sanarken israrla her gun yaptim ve adetimden 19 ve 20 gun sonra yumurtladigimi ogrendim, ogrendigimde adetime 10 gun vardi, tabi o gunleri iyi degerlendirdik ve su an hamileyimmm :) umudunuzu sakin kaybetmeyin olur mu rabbim tum isteyenlere versin insallah. Ben de bebegime kavusayim hayirlisiyla ..

Canım bu arkadaş sana yardımcı olabilir...sana iyi gelebilir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…