Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ben 28 aralıkta regl oldum. Bugun 14. gün.. sanırım tehlikeli hafta şuanda oluyor değil mi? 14-15-16-17-18. günlerde mi olması gerekiyor? Yorumun için çok teşekkür ederimm

Benimde çok olmuyor vajinana 2parmağınla al içinden ve açıp kapa anlarsın az da olsa anlarsın

Benim merak ettiğim çift çizgi çıkıncamı 24saat ilişki Olucak yoksa çıktıktan sonraki günmü Olucak? çatlama hangi zamanda oluyor? Çift çizgide mi? Ertesi günmü?

Benim merak ettiğim çift çizgi çıkıncamı 24saat ilişki Olucak yoksa çıktıktan sonraki günmü Olucak? çatlama hangi zamanda oluyor? Çift çizgide mi? Ertesi günmü?

bence çift çizgi olduğunu gördüğün gün temasta bulunmalısın. Zaten sperm bir süre yaşıyor. Ertesi gün yumurtlamış olsan dahi sperm onu bulacaktır. Tek çizgi olana kadar dewam :) Ama sperm kalitesini de düşünmek gerek

ben 28 aralıkta regl oldum. Bugun 14. gün.. sanırım tehlikeli hafta şuanda oluyor değil mi? 14-15-16-17-18. günlerde mi olması gerekiyor? Yorumun için çok teşekkür ederimm

Riskli gunler kac gunde adet oldgunada bagli.mesela ben 30 31gunde bir adet oluyorum ilk pozitifi 15.gun gordum yumurtam 17.gun catladi. Genelde Adetine14 gun kala catliyo yumurta.

Bugünde test yaptım bugün çok silikti çizgi.Teti atmadım dün yaptığım teste bugün baktığımda ondada silik çizgi gördüm test bekledikce değişiyormu!Kafam karıştı ben dün yaptığımda hiç çizgi yoktu ama biraz önce dün yaptığım teste tekrar bakınca silk çizgi gördüm bu normal mi arkadaşlar?

testin geçerlilik süresi 10 dakika falan sanırım.. 5-10 dakika içerisinde oluşuyor test sonucu şuan tam hatırlamıyorum. markadan markayada değişiyor.ilk bir kaç dakika dan sonra bakmadıysan sonra oluşmuştur belki çizgi.

Çok ilginç ovolasyon testinde çiktimi sizin? 2.yumurtlama oldugunda ciktimi çift çizgi? Evet gün aşırı ve adete 6 gün kala girmek lazim önemli

İste cikmadi.emin olmak için bugün de yaptim.hic çizgi yok.halbuki bir tane daha catlamamis yumurtam verdi dun doktorun söylediğine gore.hala yok yani çizgi.adet bitince gunasiri lazimmis.

Canim ovu.testini yaptigim halde yumurtlama görünmedi.ultrasonda catlamis gördü doktor.

Merhaba canım ilginç belkide olduğunu sandığımız kadar güvenilir değil ovilasyon testleri...!Yada sen kaçırmış olabirmisin hiç mi Çift çizgiyi görmedin !Ve bu ay ilk denemen mi! Testin yapılış ve okunma kuralları ürünlerin kutusunda detaylı olarak yazmaktdır, o kurallara göre dikkatli şekilde uyguladınmı canım Test için sabah ilk idrarı kullanmamalısınız, bu yanıltıcı olabilir. Ve yumurtlama tedavisi için kullanılan hormon iğneleri (çatlatma iğnesi) gibi ilaçlar testi etkileyip yanıltabilir. Çok su ve sıvı gıdalar alınması idrarı dilüe edeceği için idrardaki LH konsantrasyonu azalır ve test yanlış negatif çıkabilir, bu nedenle testi yapmadan önce 2 saat fazla sıvı alınmamalı bunları uyguladın mı canım

13 unde iliskiye girmedinmi?

Evet canim bütün bunlara dikkat ettim.bu 3. ay oldu ovu.testini kullandigim.diğer aylar silik cikardi hep.hicbir zaman kopkoyu bir çizgi görmedim ben.belki bu yapiyla alakalidir.benim esas paylaşmak istediğim tahmini yumurtlama zaman ini daha geniş tutup gunasiri yapmak.ben ilk ay ovu.testine gore riskli günleri degerlendirmistim.mesela bu hataymis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…