Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122::122:senin için bunlar zıp zıp zıplıyorum canım benim:)))

Allah razı olsun canım hemen dua ettim hepimiz için :)
canım tebrik ederim bi hamile haberi alınca nasıl seviniyorum tanısam tanımasam farketmiyo.... peki nasıl oldu bu mucize testi ne kadar kullandın beli,rtilerin nelerdi... kusura bakmayın ya sürekli nete giremediğim için arada uğruyorum buralara duam tüm anne olmak isteyenlerle....

canım tebrik ederim bi hamile haberi alınca nasıl seviniyorum tanısam tanımasam farketmiyo.... peki nasıl oldu bu mucize testi ne kadar kullandın beli,rtilerin nelerdi... kusura bakmayın ya sürekli nete giremediğim için arada uğruyorum buralara duam tüm anne olmak isteyenlerle....

ben bu ay ovülasyon testi kullanmadım canm.kendi haline bıraktım hiçte beklemiyordum sadece 5 gün önce elime ovülasyon testlerim geçti b yapyım dedim pozitif çıktı 5 gün süreyle hep pozitifti adetim dün olması gerekiyodum bugün gittim gebelik testi aldm baktım hemen ikinci çizgi çıktı gittim kan verdim hamileymişim inş. herşey yolundadır çarşambada doktora gidicem nasipse Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

inşallah canım hayırlısıyla keseyide görsem daha rahatlıycam hala çok rahat değilim

sen içini ferah tut canım inş keseyi görürsün kalp atışını da duyarsın yaa çok muhteşem bir olay gerçekten pıt pıt atan kalbi minicik bedeni...rabbim bizlere de tattırsın o duyguyu

kızlarrr hamileyim çook şükür rabbime kan testi yaptırdım 464.6 çıktı:)

ben bu ay ovülasyon testi kullanmadım canm.kendi haline bıraktım hiçte beklemiyordum sadece 5 gün önce elime ovülasyon testlerim geçti b yapyım dedim pozitif çıktı 5 gün süreyle hep pozitifti adetim dün olması gerekiyodum bugün gittim gebelik testi aldm baktım hemen ikinci çizgi çıktı gittim kan verdim hamileymişim inş. herşey yolundadır çarşambada doktora gidicem nasipse Allah tüm isteyenlere nasip etsin inşallah

ayyyyyy çoooook sevindim.allah sağlıkla kucaklamanı da nasip etsin innnnşallllllllah.

ne zaman topikte birisi hamileyim dese kalbim pırpır atmaya başlıyor.çok seviniyorum.kendim olsam herhalde kalpten tırt:)))))))) deyip gitcem:)))))))))

ayyyyyy çoooook sevindim.allah sağlıkla kucaklamanı da nasip etsin innnnşallllllllah.

ne zaman topikte birisi hamileyim dese kalbim pırpır atmaya başlıyor.çok seviniyorum.kendim olsam herhalde kalpten tırt:)))))))) deyip gitcem:)))))))))

aminn inşallah canım benim darısı başınıza inşallah en kısa zamanda:)

ay cok sevindim gercekten hamilelik haberi duyunca cok seviniyor insan daha cok umitleniyor :))
allahim insallah sana hayirli saglikli bir hamilelik gecirmeyi nasip eder
darisi bize insallahhhh

bende ovulasyon testi yaptim bu defa ama ondan once baya bi sivim geldi yumurta aki cok geldi ilk defa bukadar cok gordum
ve hemende ovulayon testi yaptim dogru cikti ertesi gun hemen is basina gectik ateste olcuyorum
ama ben bu sefer cok erken yumurtladim adetimin 10 gunu sivi geldi 11 hemen calisma yaptik ilk defa bukadar erken oldu cok sasirdim

ben incir ve havuc kuru yaptim acaba ondanmi cok erken yumurtladim
ama daha onceleride yaptim bukadar erken olmamaisti

hadi hayirlisi olur insallah
ayy canım benim inş dualarımız kabul olur çok istiyorum çookk..inş canım senden de güzel haberi alırız kuzum..evet kürler adeti öne atıyor bir kaç gün ben soğan kürü yaptım 5 gün erken adet gördüm inş bu son adetim olur:KK52::KK52:

kızlarrr hamileyim çook şükür rabbime kan testi yaptırdım 464.6 çıktı:)

ay cok sevindim gercekten hamilelik haberi duyunca cok seviniyor insan daha cok umitleniyor :))
allahim insallah sana hayirli saglikli bir hamilelik gecirmeyi nasip eder
darisi bize insallahhhh

bende ovulasyon testi yaptim bu defa ama ondan once baya bi sivim geldi yumurta aki cok geldi ilk defa bukadar cok gordum
ve hemende ovulayon testi yaptim dogru cikti ertesi gun hemen is basina gectik ateste olcuyorum
ama ben bu sefer cok erken yumurtladim adetimin 10 gunu sivi geldi 11 hemen calisma yaptik ilk defa bukadar erken oldu cok sasirdim

ben incir ve havuc kuru yaptim acaba ondanmi cok erken yumurtladim
ama daha onceleride yaptim bukadar erken olmamaisti

hadi hayirlisi olur insallah

canım mesajlar birbirine girdi ya da ben kafayı yedim:KK9::KK52::KK52::KK52:

ay ozurrr ya ben once hamile olan arkadasa yazdim baktim sana gelmis sonra sildim sandim demkki silinmemis
belki sana ugur getirir yanlis mesaj insallhhhhhhhhhhhh

ben o kurleri onceden yaptim hic erkene atilmadi ama ben simdi yumurtlama gunune takin kurleri yaptim belki ondandir
hayirlisi olsun insallah

X