Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

BU AY HAMILE KALAN BUTUN ARKADASLARIMI TEBRIK EDERIM..VE DUALARIM SIZLERLE..RABBIM BEBISLERINIZI HAYIRLI BIR SEKILDE KUCAKLARINIZA ALMAYI NASIP EYLESIN GUZEL ANNELER:nazar::nazar::KK49::KK49::KK16:

Merhaba kizlar... ovulasyon testini sddetle tavsiye ediyorum... bu benim onunla ikinci hamile kalisim :))) bugun gebeligimi ogrendim daha cok yeni b-hcg 45 cikti insallah rabbim tamamina erdirir... amin...

Kızlar bir sorum var gülen yüz testini kullananlar içindeki çizgilere bakıyorlar mi? Ben bugün öylesine ovutesti yaptım. Gülenyuz çıkmadı zaten daha yumurtlamama var 17 si diye tahminediyorum. Testte gülenyüz çıkmadı ama içindeki cubukda ikinci çizgi koyu çıktı. Kullanan arkadaşlarım bir bilginiz var mı? Bi sey ifade eder mi sizce? T ve C çizgileri yok cubukda. .

Merhaba kizlar... ovulasyon testini sddetle tavsiye ediyorum... bu benim onunla ikinci hamile kalisim :))) bugun gebeligimi ogrendim daha cok yeni b-hcg 45 cikti insallah rabbim tamamina erdirir... amin...

Tebrik ederim canim hayirli olsun gebeligin Allah saglikla kucagina almani nasib etsin
Bu muharrem ayinin bereketi olsa gerek hamis haberleri ust uste geldi hep:21:

Hamileymisim :S koyu cikan ov testi kandirmamis beni ve cok garip bi durumdayim

Çok sevindim kızlar sizin için:KK66:darısı tüm isteyenlere

Senin adina cok sevindim gozun aydin olsun saglikla kucagina alirsin insaAllah ama ben kendi adima sunu soyleyebilirim ki kafaya takmamak MUMKUN DEGİL ben uc yildir basaramadim bunu
teşekkürler ediyorum tatlım ama inan ki yapabilirsin. eşimde ve bende bi sorun olmadıgını anladıktan sonra Allaha bırakmaktan başka hiçbişeyin olmadıgını anladım ve olmazsa da olmasın cocuk sahibi olmak kimse için bi zorunluluk değil dedim. ona göre de davrandım sanki istemiyormuşum gibi. bi süre alıştırmaya çalış.

es

Kesinlikle haklısın canım ben bu ay olmazsa ovü testi kullanmıycam oluruna bırakıcam allah ne zaman dilerse o zaman olucak rahat olmak lazım onu geçtim adamlarıda geriyoruz onlarda allah bu ayda olmazsa diye strese giriyorlar benim eşim kızıyor artık sadece beni kırmamak için testleri alıyor almıycam kesinlikle.
evet kendilerinden de cok süphe ediyolar.onlar bizim gibi duygularını hemen dısarı vurmadıkları için neler düşündüklerini çözemiyoruz.bize de onlara da yazık. sen hamilesin galiba gebelik profilin görünüo çünkü altta :))

ben de denedim senin gibi olmayı ama olmuyorrrr olmuyorrrr mutlaka kafamın bir yerinde acabalar var işte 2,5 yıldır uğraşıyorum çok yoruldum...

olur canım olur.bırakma kendini. güçlü durmaya çalış her zaman.sadece çocuk sahibi olabilmek değil ki bütün dünyamız. allah herşeyin hayırlısını en uygun zamanda versin inşallah. ben bol bol meryem suresini ve fetih suresini de okumuştum.bi dene sende

hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin sağlıkla kucağına alırsın inşallah :)

kızlar biraz önce doktordan geldim bidaha kan verdim inşallah değer ikiye katlaanmıştır ama dash bugün keseyi göremeyiz dedi heycanla öğleden sonrayı bekliyorumm

teşekkürler ediyorum tatlım ama inan ki yapabilirsin. eşimde ve bende bi sorun olmadıgını anladıktan sonra Allaha bırakmaktan başka hiçbişeyin olmadıgını anladım ve olmazsa da olmasın cocuk sahibi olmak kimse için bi zorunluluk değil dedim. ona göre de davrandım sanki istemiyormuşum gibi. bi süre alıştırmaya çalış.

evet kendilerinden de cok süphe ediyolar.onlar bizim gibi duygularını hemen dısarı vurmadıkları için neler düşündüklerini çözemiyoruz.bize de onlara da yazık. sen hamilesin galiba gebelik profilin görünüo çünkü altta :))

olur canım olur.bırakma kendini. güçlü durmaya çalış her zaman.sadece çocuk sahibi olabilmek değil ki bütün dünyamız. allah herşeyin hayırlısını en uygun zamanda versin inşallah. ben bol bol meryem suresini ve fetih suresini de okumuştum.bi dene sende

Evet canım çok şükür hamileyim :) sende öylesin inş sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.

Hamile olan herkesleri gönülden tebrik ederim kızlar hayırlısıyla Rabbim kucağınıza da almayı nasip eylesin. Biz de kırmızı çizgi den bir gün önce o gün ve ertesi gün çalıştık üstüste oldu ...:KK43: bilemiyorum inşallah tutunmuşur. SiZleri seviyorum hamişler dualarınızı eksik etmeyin Allah herkesin dualarını kabul etsin

Kızlar bende adet belirtisi başladı göğüslerim kenardan elleyince sızlıyor :KK43: bu ayda olmadı galiba :KK43: daha 6 gün var gerçi ama ne bileyim yaaa offffff dua edelim birbirimize kızlar :KK43:

X