Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Eki Görüntüle 854410

Bu ovulasyon testleri bana çok pis oyun oynuyo gibime geliyo :KK47: Neyse son 2 gün. Adetine 2-3 gün kala yapanlar ne gördüler acep yaav:44:

canım inş hamilesindir öyle geliyor bana ama çokta umutlandırmak istemiyorum çünkü insan hayal kırıklığına uğruyor yarın test yapsana valla ben meraklanıyorum sizin yerinize:))

benim eşimde de varikosel var ben 2 defa hamile kaldım ama düşük oldu:KK43:yani umut var canım sen moralini her daim yüksek tut hadi bakalım dandini den bebiş haberini aldık sıra sende:):KK49:

ayy canım ağzın bal yesin:):) iyi yada kötü sonucu hemen buraya yazıcam iyiki varsınız inşallah hepimizin göbişleri dolsun tez zamanda

Hemen cevaplıyorum tatlım şimdi adetim bittikten sonra biraz bekledik4 5 gün baktım ovü olacak gibi değil ilişki o gün oldu bu arada ovüye 3 gün mü 4 günmü öle bişey var ertesi günü yapmadık sonra üç gün boyunca silik diyebilirim yani üst üste testim çıktı o 3 günü değerlendirdik bu arada adetimin 12 13 14. günlerine denk geldi ama ben akıntımdan anladım bide cinsel istek oluyordu:) sonra bıraktım 1 hafta ara verdik kız sölemesi ayıtır ama bi kaç gün öncede yaptık hemde 2 gün üstüste :))) alışkan yaptırıyor ovü mereti öle canım işte:)

Hemen cevaplıyorum tatlım şimdi adetim bittikten sonra biraz bekledik4 5 gün baktım ovü olacak gibi değil ilişki o gün oldu bu arada ovüye 3 gün mü 4 günmü öle bişey var ertesi günü yapmadık sonra üç gün boyunca silik diyebilirim yani üst üste testim çıktı o 3 günü değerlendirdik bu arada adetimin 12 13 14. günlerine denk geldi ama ben akıntımdan anladım bide cinsel istek oluyordu:) sonra bıraktım 1 hafta ara verdik kız sölemesi ayıtır ama bi kaç gün öncede yaptık hemde 2 gün üstüste :))) alışkan yaptırıyor ovü mereti öle canım işte:)

hayırlı olsun canm.senin adetin kaç gün geçince belli oldu birde ovülasyon testi yaptınmı sende adet gecikmeden önce

Eki Görüntüle 854410

Bu ovulasyon testleri bana çok pis oyun oynuyo gibime geliyo :KK47: Neyse son 2 gün. Adetine 2-3 gün kala yapanlar ne gördüler acep yaav:44:

Tatlım böle olanların çoğu hamileydi fakat benim yumurtlama günümde bile hiç bi zaman bu koyulukta asla olmadı demekki herkesin hormonları faklı miktarda salgılanıyor bence inş hamilesindir:)

Kızlar belirtilerim vardı fakat ben psikolojik olduğunu düşünüyordum yumurtlamam bittikten yaklaşık 1 hafta sonra çok sancılı kasık ağrım oldu bir saat kadar geçti sonra yüzüm geçen ayki gibi gözlük takmışda yanmışım sanki bayağı bir kızarıklık var veee karnım çok acıkıyordu akşam yemeyen ben hapur hupur götürüyordum birde sanki iğne batar gibi kasık ağrım oldu bi kaç gün sonra geçti şimdi çok hafif bir akıntım var birde az bir kaşıntı vajinada korktum mantarmı oldum diye oda çok normalmiş aşırı derecede gaz var böle canlar.

Tatlım böle olanların çoğu hamileydi fakat benim yumurtlama günümde bile hiç bi zaman bu koyulukta asla olmadı demekki herkesin hormonları faklı miktarda salgılanıyor bence inş hamilesindir:)

İnşALLAH amanda hemen olsun diye uğraşmasamda bir yığın belirti var yazsam roman olacak cinsten :KK9: Neyse ne yapıyoruz, aldırış etmiyoruuz :KK24:

canım inş hamilesindir öyle geliyor bana ama çokta umutlandırmak istemiyorum çünkü insan hayal kırıklığına uğruyor yarın test yapsana valla ben meraklanıyorum sizin yerinize:))

Keşke olsa ve yapsam ki ben bu test işlerine fena sardım hergün hergün :KK52:

sakin olamıyorm ki:) eşimde varikosel varmış yeni öğrendik şimdi hamileysem mucize olur bizim için

her varikoselli de sorun olmuyor.sperm sayısına morfolojisine hareketliliğine bağlı.benim arkadaşımın eşinde vardı.20 milyon spermi vardı arkadaşımda da pko vardı ve rahmi terstti.hiçbir şey yapmadan(ovülasyon hesabı bile)hamile kaldı.abimde de varikosel var 5 milyon sperm var 11 kez tüp bebek denemesi yaptı bugüne kadar hala da yok.kısacası olacağı varsa oluyor canını sıkma...

X