Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

her varikoselli de sorun olmuyor.sperm sayısına morfolojisine hareketliliğine bağlı.benim arkadaşımın eşinde vardı.20 milyon spermi vardı arkadaşımda da pko vardı ve rahmi terstti.hiçbir şey yapmadan(ovülasyon hesabı bile)hamile kaldı.abimde de varikosel var 5 milyon sperm var 11 kez tüp bebek denemesi yaptı bugüne kadar hala da yok.kısacası olacağı varsa oluyor canını sıkma...

eşimde 15 milyon sperm çıktı ama doktor normali 25 demiş bide sperm hareketşişiği düşük çıkmış canm.ama dediğin gibi Allah büyük herşeyin hayırlısı

Kızlar Çarşamba pozitifti. Perşembe silikleşti. O gün sanmıştım yumyum çatladı . Ama bu akşam yani kırmızı çizgiden sonra 2. Akşam adet ağrısı gibi ağrım var şimdi mi çatlıyor acep bilsem dün ilişki olmazdı kalitesiz olcak şimdi üstüste 4 . Gün olcak :KK43:

canım inş bebişine kavuşursun ama biz kafamızı hep bebek fikriyle dolduruyoruz o yüzden bilinçaltına yerleşiyor..ben mesela gün içinde birini düşünsem o gün rüyama giriyor:KK1:ya ben zaten yankı bebeğin hastasıyım çok tatlı hep diyorum bebeğim olursa ona benzesin diye:))

:) Belkide canım dediğin gibi bilinçaltıdır. Ayyy sen birde bizim bıcırığı görsen yersin :)

Kızlar Çarşamba pozitifti. Perşembe silikleşti. O gün sanmıştım yumyum çatladı . Ama bu akşam yani kırmızı çizgiden sonra 2. Akşam adet ağrısı gibi ağrım var şimdi mi çatlıyor acep bilsem dün ilişki olmazdı kalitesiz olcak şimdi üstüste 4 . Gün olcak :KK43:

Kalitesizmi olcak :KK9: hem zaten pozitifi gördükten sonra ertesi gün silikleşiyor çünkü o kırmızılık sana 12-24 saat içinde işini hallet yoksa treni kaçırcan diyo :KK1: yani doğru yapmışsın canım kasık ağrısıda yumurtladıktan tam bugüne kadar 12 gündür bende de var ama azalıyor ve kasık batması gibi oluyor günden güne. Dilerim tutmuştur :26:

Ya arkadaslar benim bata son 6 var.ovu testi cift koyu cizgi ..ama gecen ayda boyle olmustu.ama son 6 gun kalasiya hala cift cizgimiydi hatirlamiyorum meraktan olcem..dun agir bir sepet kaldirdim indirdim ve belime soddetli sanci gordi karnimada vurdu ve oldugum yere yigildim.boyle nefes alamadim sancidan.ve bu bor kacdefa daha oldu bu ay icinde kafam iyce karisti yani:2::KK14:

Ya arkadaslar benim bata son 6 var.ovu testi cift koyu cizgi ..ama gecen ayda boyle olmustu.ama son 6 gun kalasiya hala cift cizgimiydi hatirlamiyorum meraktan olcem..dun agir bir sepet kaldirdim indirdim ve belime soddetli sanci gordi karnimada vurdu ve oldugum yere yigildim.boyle nefes alamadim sancidan.ve bu bor kacdefa daha oldu bu ay icinde kafam iyce karisti yani:2::KK14:

Iste ben böyle olunca cok kızıyorum hem bebis istiyon hem agir kaldiriyon :KK43: ama eger hamissen Rabbim korur merak etme tatlim sen..

Dün akşam internetten ovulasyon testi sipariş ettim.bakalım nasıl olacak:)))
Pazartesi gelir sanırım.
Bu sabah test yapan var mı bu arada?

kızlar merhaba 4 ay önce sağlıksız gebelik tanısıyla 5. haftalık gebeyken kürtaj oldum:2:. bu ay eşimin ısrarı ile ovulasyon testi aldım. adetlerim 26 gün sürer 14. günü kırmızıyı yakaladık :KK52:öncesini ve sonrasını değerlendirdik. o malum günden bu yana 12 gün geçti bugün regli günüm şimdi test yaptım negatif çıktı ama başım çok ağrıyor sağ kasığımda öyle ateşim 3 gündür 37.1 sizce hamilemiyim???:18:

kızlar merhaba 4 ay önce sağlıksız gebelik tanısıyla 5. haftalık gebeyken kürtaj oldum:2:. bu ay eşimin ısrarı ile ovulasyon testi aldım. adetlerim 26 gün sürer 14. günü kırmızıyı yakaladık :KK52:öncesini ve sonrasını değerlendirdik. o malum günden bu yana 12 gün geçti bugün regli günüm şimdi test yaptım negatif çıktı ama başım çok ağrıyor sağ kasığımda öyle ateşim 3 gündür 37.1 sizce hamilemiyim???:18:

Takvime bakılırsa evet :KK9:

Aynen bu ay ovulasyon gününden itibaren adete 2 gün kalaya kadar bende koyu çizgi görüyorum ,adet gününe kadar yapmaya devam et .Ha bide gebelik yoksa Pko lularda hep koyu çıkarmış:KK43:

Son düzenleme:
Tatlım böle olanların çoğu hamileydi fakat benim yumurtlama günümde bile hiç bi zaman bu koyulukta asla olmadı demekki herkesin hormonları faklı miktarda salgılanıyor bence inş hamilesindir:)

dandinicim benim de senin gibi hiç öyle çok koyu çizgiyi yakalayamadım.demek ki yakalayamayınca da oluyormuş ben de üzülüyordum ama sen içime su serptin valla :KK52:

Hemen cevaplıyorum tatlım şimdi adetim bittikten sonra biraz bekledik4 5 gün baktım ovü olacak gibi değil ilişki o gün oldu bu arada ovüye 3 gün mü 4 günmü öle bişey var ertesi günü yapmadık sonra üç gün boyunca silik diyebilirim yani üst üste testim çıktı o 3 günü değerlendirdik bu arada adetimin 12 13 14. günlerine denk geldi ama ben akıntımdan anladım bide cinsel istek oluyordu:) sonra bıraktım 1 hafta ara verdik kız sölemesi ayıtır ama bi kaç gün öncede yaptık hemde 2 gün üstüste :))) alışkan yaptırıyor ovü mereti öle canım işte:)

:))))ovü mereti:))çok güldüm yaa:KK9::KK9:valla siz sıkı çalışmıssınız dersinize:)çok sevindim gerçekten canım bizlere çok moral oldu ben senden umutluydum zaten

X