Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Evet kızlar sabahtan beri hastanedeyiz belki cihaz olur diye malesef olmadı şanssızlığım eve geldim mecbur ne olur ne olmaz başka marka bi test aldım onuda yaptım ondada çizgi çıktı düne göre kanamam azaldı fakat ara ara azda olsa var ama biliyorum düşürdüm ben hiççç umudum kalmadı(((

Öyle deme canım dur bakalım Allah tan umut kesilmez...

Öyle deme canım dur bakalım Allah tan umut kesilmez...

Aslında belirtilerim çok fazlaydı adetim bir hafta erken gelince pek şüphelenmedim ama şüphelenmeliydim ilk etapta kahverengi akıntı şeklindeydi sonra malum bayram günü kendimi o kadar çok yordum ki anlatamam akşama doğru hızlandı ne yapalım nasipte varsa tutunacak bebeğim allah sağlıklı sıhhatli gebelikler versin inş.

Kötü düşünme deli gibi kanama geçirip bebeğine hiçbir şeycik olmayanlar var. Allah büyük.

Ben bu ay ilk defa kullandım ovulasyon testi. Hepsiburada'dan laboquick marka 50'li paket 30 küsür liraya. Kaset tipi. İşimi gördü yumurtlamayı yakaladım. Ama yorumlaması kolay olsun dersen arkadaşlar makine tipi testler kullanıyolar burdan okudum. Yumurtlama gününde gülen surat çıkarıyormuş. Clearblue marka. Çift çizgi mi silik mi diye düşünmek zorunda kalmıyorsun, o senin için yorumluyor.

Güzelim sakın kötü düşünme. Inan dua ediyorum sana ve Rabbim yardımcın olsun. Inşallah bebisin sıkı sıkı tutunmuştur sana. Benimde biraz yumurtaliklarimin olduğu bölgede sol tarafta sancı var sanki. Hemen belli edermi kendini döllenme olmuşsa? Ne dersiniz kızlar?

Canım ben yurtdışında olduğum için eczacı bana clearblue digital testini verdi. Kafa yormuyosun en azından silik mi çizgi yok koyu mu? Burda uygun fiyatı tr de ne kadar bilmiorum.

Keşke hemen belli etse. İnşallah döllenme belirtisidir. Öyle bile olsa insan anlayamıyor ki.

Keşke hemen belli etse. İnşallah döllenme belirtisidir. Öyle bile olsa insan anlayamıyor ki.

Haklısın canm inan ara ara sancı atıyor. Belki de çok kafa yoruyoruz. Aslında rahat olsak daha çabuk gelicek bebisler gerçi önceki gibi takmiyorum. Herşeyi yaptım elimden gelen gerisini Allah bilir. Ne diyebilirim ki?

Haklısın canm inan ara ara sancı atıyor. Belki de çok kafa yoruyoruz. Aslında rahat olsak daha çabuk gelicek bebisler gerçi önceki gibi takmiyorum. Herşeyi yaptım elimden gelen gerisini Allah bilir. Ne diyebilirim ki?

Ya sorma. Ben böyle kafaya takıcağımı hiç düşünmezdim. Elimde değil. Bu ay geçen aydan daha iyiyim ama ben de. Kasık ağrısı belirti olabilir ama gerçekten. Offişin yoksa şimdi bekle dur.

Ya sorma. Ben böyle kafaya takıcağımı hiç düşünmezdim. Elimde değil. Bu ay geçen aydan daha iyiyim ama ben de. Kasık ağrısı belirti olabilir ama gerçekten. Offişin yoksa şimdi bekle dur.

Her gün ne diyorum biliyor musun? Ya Rabbim cok şükür esimde bende sağlıkliyiz bir engelimiz yok. Biz bebek sahibi olabilmek için elimizden geleni yapıyoruz. Gerisi sana kalmış. Ne verirsen hayırlısını ver diyorum. Bu dua beni rahatlatiyor. Anladım ki asla israrci olmamak lazım. Kafaya taktikca kafayı yicez:)Ama tabi dikkat etmek lazım her an herşey olabilir...

Kendimize dikkat edeceğiz, elimizden geleni yapacağız gerisini Allah'a bırakacağız aynen dediğin gibi. Kadın olmak böyle bir şey. Karmakarışık oluyoruz. Rahat olmak zor bizim için. İnsanın aklından bin türlü şey geçiyor. Ya bir rahatsızlığım varsa olmuyorsa diye. Doktor kontrolünden de geçtik ama. Neyse öyle işte:) Olabildiğince rahat olmaya çalışacağız.

Haklısın canmmm Hak bilir gönlümuzu ve herkesin gönlüne göre versin..

Aminnn canım çok tşk ederim benim bu ayki ilk belirtilerim arasında yumurtalıklarımda bi hareketlilik vardı canım tabi insan yanılabiliyor kendine dikkat et canım umarım hamilesindir ben pazartesi dr gidicem bakalım inş herşey yolundadır nasıl beklicem bilmiyorum beklemek çok kötü.

Canım kendimi yaniltmak istemiorum tabiki ama sancim devam ediyor ara ara. Bilmiorum yani psikolojik midir nedir. Beklemekten başka çarem yok.Senin de güzel haberlerini bekliyorum canım. Allah bebisini sana bağışlasin

Canım okuyunca çok üzüldüm inş. Bişeyin yoktur çok geçmiş olsun bebişin seni bırakmaz Allahımın izniyle

eczaneye gidip doktor yazmadan alınan bişeymi bu :) ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…