Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Amin, inşallah.

merhaba canım bende clearblue ovulasyon testini kullanıyorum yanıp sönen gülen surat östrojen yüksekliğini tespit ediyormuş ben de 5 gün devam etti yanıp sönen gülen yüz sabit gülen yüzde LH pik yapıyor onu daha bu sabah ilk kez gördüm ama kullanma talimatına göre oda 2 günü göstericek sanırım sende yanıp sönen gülen yüz kaç gün sürdü

günaydın arkadaşlar..dün adetim bitti bugün ilk testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı..hayırlısı olur inşallah bu ay hepimiz için..

Canım bende 6 gün sürdü . Hergün sabah idrariyla yapıyordum. Dün akşam eşimin isteğiyle yaptım test sabitlesti. Dünü değerlendirdim. Bugün ve yarını da değerlendiricem. Hala güleyüz sabit. 48 saat sürüyormuş. Bakalım artık..

Canim benim saglik olsun...bi dahakiaA Daha azimli yaklasirsin... yeterki hayirlisiyla olsun...uzme sakim kendimi insallah Rabbim isteyen herkese nasip edecek.

Kızlarr şakır şakır kanamam var( faklıydı şimdi bir test yaptım ve ikinci çizgiyi silik gördüm gebelik testi bu test şimdi acile gidicem eşimle kesin düşük yapıyorum aptallık ettim geçen gün eşim sağlık ocağına git dedi acelesi yok dedim düşürüyorum galiba ne olursunuz dua edin bana

allah yardımcın olsun gidin tabi acile kendinde zarar görme

Aaaaa hemen acile gidip kanda baktirsana ve hamile isen kadin dogumcuya da git neden boyle olmus diye

Canım benim kiyamam Allah yardımcın olsun

Canım seninde bayramın kutlu olsun inş sen hamiş olursun:)

Canım inşşşş sende hamiş haberini duyurursun burda inş:)

Kızlar bütün iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim çok sağolun acile gittik kan verdim fakat bugün buraya aşırı yağmur yağdı cihaz bozulmuş neyse eşimde hastanede çalışıyor zaten bekliyor bakalım olursa bakacaklar allah sağlıklı sıhhatli gebelikler nasip etsin sonucu size bildiririm canlar.

İnşallah gebesindir ve inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunmuştur. Dualarım seninle. İyi haberlerini bekliyoruz.

Eeeee sonucun cikmadi mi merak ettim valla. Umarim ktu bi durum yoktur

selam arkadaşlar,
ovulasyon testi almak istiyorum. hangisini kullanıyorsunuz?
Bugün adetimim biteli 3 gün oldu. normalde 25 günde bir regl olurum. yani ayın 20sinde ovulasyon gibi gözüküyor ama 6 aydır bir türlü yakalayamadık bu yüzden testi kullanmak istiyorum.

Hangisini önerirsiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…