Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

geçen ay kullandım.hiçbir gün test çizgisi kontrol çizgisinden daha koyu olmadı.
sanırım ben yumurtlamıyorum falan filan bişiler.

biz de cuma günü galenik aldık. bayram olduğu için nöbetçi eczanede o varmış onu aldık. 5 li paket 25 tl. cuma kullandım silik çıktı. bugün kullandım ikinci çizgi belirgin çıktı. hesaplarıma göre ovulasyon pazar yani yarındı. yarın da gündüzden deneyip iyice emin olacağım.

bakalım bu ay tutacak mı?
...

Muhtemelen yarın da belirgin çıkar sonraki gün silikleşir. Benim öyle oldu. Her gün aynı saatte yapmaya çalış. Ben de meraktayım bu ay ne olacak, işe yarayacak mı bu testler. İkimize de hayırlı uğurlu olsun:)

Son düzenleme:
Canım okuyunca çok üzüldüm inş. Bişeyin yoktur çok geçmiş olsun bebişin seni bırakmaz Allahımın izniyle

İyi dileklerin için tşk ederim tatlım dün çok geç saatlerde karnım çok ağrıdı ve parça şeklinde kanamam oldu artık hiç umudum yok yarın dr gidicem hayırlısı neyse o olsun inş sizden güzel haberler duyarız.

çok geçmiş olsun canım çok üzüldüm inş. kötü bişey yoktur

Bugün daha iyi cok hafif bir sizi oluyor arada. Bilmiorum hüzünle de sonuçlanabilir tabi ne diyim takdiri ilahi. En erken ne zaman test yapmalıyım sizce?
Sanırım adet gününü beklemek en iyisi idrar testi için. Adete bikaç gün kala ovulasyon testi ile öğrenenler var. Kan testi daha erken sonuç veriyor tabii. Bir de erken gebelik testleri var bir hafta önceden sonuç verme iddiaları var ne kadar doğru bilemiyorum. Ben geçen ay yapmıştım negatifi doğru verdi ama pozitifi veriyor mu deneyimim yok keşke olsa :)

Ah nasipse o pozitifi görelim bu ay . Hangi marka canım su erken gebelik testi

Slm kızlar nasılsınız? dr gittim sadece sabah hasta almış öğleden sonra sezeryanı varmış erkenden sıra bitmişti yani neyse eşim dr la görüştürdü 5 dk olsada konuştum bana dediği şu doğum k hapını yeni bıraktığın için adetin normal periyoduna oturmuş olabilir teste gelince adetliyken çok yanıltır dedi sakın bi daha yapma dedi ve bende içim rahat etmiyor dedim yarın gel ultrasondan bakalım dedi yarın yine gidicem eve gelince yine bir tane gebelik testi aldım veee onda negatifi gördüm içim çok rahatladı yaaa bi sürü ilaç içmiştim inş yarın bir sorun çıkmaz hayırlısı allahtan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…