Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canım ben 1.5 senelik evliyim ama son iki aydır deniyoruz. Tabi ben böyle ovulasyon tarihi falan dikkat etmezdim. Bir de ilişkiden sonra kalkardim hemen, wc ye giderdim. Ilk kez bu ay test sayesinde daha bilinçli ve daha dikkat ederek deniyorum. Tabi gerisini Rabbim bilir hakkımızda hayırlısı...

Amin, inşallah. :KK54:

Amin anam bacım hayırlısıyla:) kiz ne sorcam . Ben gülensurat testini kullaniyom . Normalde bugün yumurtlama günüm ama tam sabitlesmedi gülen yüz. Içinde ayrıca çizgili bölüm de var. Bu sabah baktım ikinci çizgi baya koyuydu. Bu akşami değerlendiricem. Zaten sürekli gunasiri çalışıyoruz. Bakalım ne olacak

merhaba canım bende clearblue ovulasyon testini kullanıyorum yanıp sönen gülen surat östrojen yüksekliğini tespit ediyormuş ben de 5 gün devam etti yanıp sönen gülen yüz sabit gülen yüzde LH pik yapıyor onu daha bu sabah ilk kez gördüm ama kullanma talimatına göre oda 2 günü göstericek sanırım sende yanıp sönen gülen yüz kaç gün sürdü

günaydın arkadaşlar..dün adetim bitti bugün ilk testi yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı..hayırlısı olur inşallah bu ay hepimiz için..

merhaba canım bende clearblue ovulasyon testini kullanıyorum yanıp sönen gülen surat östrojen yüksekliğini tespit ediyormuş ben de 5 gün devam etti yanıp sönen gülen yüz sabit gülen yüzde LH pik yapıyor onu daha bu sabah ilk kez gördüm ama kullanma talimatına göre oda 2 günü göstericek sanırım sende yanıp sönen gülen yüz kaç gün sürdü

Canım bende 6 gün sürdü . Hergün sabah idrariyla yapıyordum. Dün akşam eşimin isteğiyle yaptım test sabitlesti. Dünü değerlendirdim. Bugün ve yarını da değerlendiricem. Hala güleyüz sabit. 48 saat sürüyormuş. Bakalım artık..

Canım bende 6 gün sürdü . Hergün sabah idrariyla yapıyordum. Dün akşam eşimin isteğiyle yaptım test sabitlesti. Dünü değerlendirdim. Bugün ve yarını da değerlendiricem. Hala güleyüz sabit. 48 saat sürüyormuş. Bakalım artık..[/QUOT

hayırlısı olur inşallah biz bugünü değerlendiremiyoruz eşim 24 saat nöbetçi :KK43: inşallah yarında devam eder tabi herşey nasiple

Canım bende 6 gün sürdü . Hergün sabah idrariyla yapıyordum. Dün akşam eşimin isteğiyle yaptım test sabitlesti. Dünü değerlendirdim. Bugün ve yarını da değerlendiricem. Hala güleyüz sabit. 48 saat sürüyormuş. Bakalım artık..[/QUOT

hayırlısı olur inşallah biz bugünü değerlendiremiyoruz eşim 24 saat nöbetçi :KK43: inşallah yarında devam eder tabi herşey nasiple

Eğer dün yandiysa yarına kadar geçerli olur canım. Tabi hayırlısı . Yarın hemen yakala kocani:KK66:

Kızlarrr bayram hediyemi aldım bugün:)))) ve kırmızı kartı yedim öyle belirtiler yaşadım ki kızlar bundan sonra tek bir belirtiye bile inanmıycam okaaaa:) herşeyin hayırlısı bakalım size tavsiyem önceden test yapıp kendinizi umutlandırmayın batınızı bekleyin ama allahıma binlerce şükür adetim düzene girdi bunada çok seviniyorum inş bi dahaki aya hamiş kalırım.

Canim benim saglik olsun...bi dahakiaA Daha azimli yaklasirsin...:-) yeterki hayirlisiyla olsun...uzme sakim kendimi insallah Rabbim isteyen herkese nasip edecek.

Kızlarr şakır şakır kanamam var:KK43:( faklıydı şimdi bir test yaptım ve ikinci çizgiyi silik gördüm gebelik testi bu test şimdi acile gidicem eşimle kesin düşük yapıyorum aptallık ettim geçen gün eşim sağlık ocağına git dedi acelesi yok dedim düşürüyorum galiba ne olursunuz dua edin bana:KK43:

Eğer dün yandiysa yarına kadar geçerli olur canım. Tabi hayırlısı . Yarın hemen yakala kocani:KK66:

yok canım dün yanmadı allahtan bu gün nöbetçi olduğunu bildiğimizden dünü değerlendirdik hayırlsıyla yarını da değerlendiririz inşallah malum bayram birde annemlerdeyiz şimdiden tembih ettim annemi :))) napayım ay da bi kere yumurtluyoruz zaten:KK36:

Kızlarr şakır şakır kanamam var:KK43:( faklıydı şimdi bir test yaptım ve ikinci çizgiyi silik gördüm gebelik testi bu test şimdi acile gidicem eşimle kesin düşük yapıyorum aptallık ettim geçen gün eşim sağlık ocağına git dedi acelesi yok dedim düşürüyorum galiba ne olursunuz dua edin bana:KK43:

allah yardımcın olsun gidin tabi acile kendinde zarar görme

Aaaaa hemen acile gidip kanda baktirsana ve hamile isen kadin dogumcuya da git neden boyle olmus diye

Canım benim kiyamam Allah yardımcın olsun

Uzulme canim kendini pozitif tut..benimde bata 4 gun var..gelsede bende su icsem..offf..hic belirti araniyom cunku bacaklarim sizladiginia gore.benimkilerde yolda..:))))rabbim hayirli bir gunde saglikli bir sekilde versin insallah bize o gizel haberleri bu arada bayramin kutlu olsuuuunnn:))))

Canım seninde bayramın kutlu olsun inş sen hamiş olursun:)

Amin anam bacım hayırlısıyla:) kiz ne sorcam . Ben gülensurat testini kullaniyom . Normalde bugün yumurtlama günüm ama tam sabitlesmedi gülen yüz. Içinde ayrıca çizgili bölüm de var. Bu sabah baktım ikinci çizgi baya koyuydu. Bu akşami değerlendiricem. Zaten sürekli gunasiri çalışıyoruz. Bakalım ne olacak

Canım inşşşş sende hamiş haberini duyurursun burda inş:)

Kızlar bütün iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim çok sağolun acile gittik kan verdim fakat bugün buraya aşırı yağmur yağdı cihaz bozulmuş neyse eşimde hastanede çalışıyor zaten bekliyor bakalım olursa bakacaklar allah sağlıklı sıhhatli gebelikler nasip etsin sonucu size bildiririm canlar.

Kızlar bütün iyi dilekleriniz için hepinize çok teşekkür ederim çok sağolun acile gittik kan verdim fakat bugün buraya aşırı yağmur yağdı cihaz bozulmuş neyse eşimde hastanede çalışıyor zaten bekliyor bakalım olursa bakacaklar allah sağlıklı sıhhatli gebelikler nasip etsin sonucu size bildiririm canlar.

İnşallah gebesindir ve inşallah bebeğin sana sıkı sıkı tutunmuştur. Dualarım seninle. İyi haberlerini bekliyoruz.

Eeeee sonucun cikmadi mi merak ettim valla. Umarim ktu bi durum yoktur

selam arkadaşlar,
ovulasyon testi almak istiyorum. hangisini kullanıyorsunuz?
Bugün adetimim biteli 3 gün oldu. normalde 25 günde bir regl olurum. yani ayın 20sinde ovulasyon gibi gözüküyor ama 6 aydır bir türlü yakalayamadık bu yüzden testi kullanmak istiyorum.

Hangisini önerirsiniz?

X