Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Yaa kizlar aranizda ovu testiyle beraber ates olçme yontemini de uygulayan oldumu hic ben bu ay basladim olcmeye bi degisiklik yokta yumurtlamadan sonra yukselmesi lazim ama seyrinde devam ediyor acaba bendemi sorun var yoksa alettemi anlamadim

İi akşamlar hayırlı bayramlar arkadaşlar
Bisey sorcam bat 26 ekim.yumurtlamam 10ekimde oldu ve ilişki de oldu.
Bazı belirtiler yasıorum (psikolojik de olabilir)
az once ov.testi yaptım.2.çizgi cıktı da silik de olsa!
Mumkun mu acaba?

Kızlarrr bayram hediyemi aldım bugün:)))) ve kırmızı kartı yedim öyle belirtiler yaşadım ki kızlar bundan sonra tek bir belirtiye bile inanmıycam okaaaa:) herşeyin hayırlısı bakalım size tavsiyem önceden test yapıp kendinizi umutlandırmayın batınızı bekleyin ama allahıma binlerce şükür adetim düzene girdi bunada çok seviniyorum inş bi dahaki aya hamiş kalırım.

Ah canım sağlık olsun. Haklısın umutlanmamak lazım erkenden. Bi dahaki aya inşallah

Ah canım sağlık olsun. Haklısın umutlanmamak lazım erkenden. Bi dahaki aya inşallah

Yok canım yok kesinlikle bi daha batım gelmeden test yapmıycam ya insan umutlanıyor o çizgileri görünce sonra üstüne bir bardak soğuk su içiyor:) ama inş bizlerde bebeklerimizi kucağımıza alırız en kısa zamanda inş sen hamile olursun canım:)

Kiz sabah yaptım daha çalışmayi:)) dediğini yapicam su gülen yüzü göreyimbi eğer tam 16 sina denk gelirse dediğin gibi yapcam)

Yap yap kacirma.sakin..ben yumurtlma gunumden sonra uc gun hep koyu cikti ucgunu degerlendirdim.ama..baktim 4 gunde koyu...hiiiiicc kusura bakma valla.dedin.4 du degerlendirmedim.cunku yorulmustum..((sonra oyle 5 gun 6 ci 8 gun 10 gun derken hep cift koyu cizgi olarak devam etti..bata 4 gun var..simdi biraz siliklesmis.ama.yinede silik diycek kadar.kntrol cizgisine cok yayin renk.bekleyecez gurcezz bakeemm:))

6. Ci ayin ortasi yada sonu Allahim izin verirse insallah...hep öyle Yazin isterdim..Ben kisin dogmusum..Bari cocugum Yazin Mangalli kutlasin derdim.öylede olcak insallah;-)))

Insallah canim..kalbin temizmis.nasip oldu bak:) rabbim kucagina almayi nasip eylesin insallah:))

Uzulme canim kendini pozitif tut..benimde bata 4 gun var..gelsede bende su icsem..offf..hic belirti araniyom cunku bacaklarim sizladiginia gore.benimkilerde yolda..:))))rabbim hayirli bir gunde saglikli bir sekilde versin insallah bize o gizel haberleri bu arada bayramin kutlu olsuuuunnn:))))

Canim silik negatiftir diye biliyorum...ama..sen kendini daha iyi bilirsin..belirtilerin psikolojikmi degilmi..kendini dinlerken daha net anlaya bilirsin..insallah pozitif haberlerini aliriz bu ay tugcecim:))

Amin anam bacım hayırlısıyla:) kiz ne sorcam . Ben gülensurat testini kullaniyom . Normalde bugün yumurtlama günüm ama tam sabitlesmedi gülen yüz. Içinde ayrıca çizgili bölüm de var. Bu sabah baktım ikinci çizgi baya koyuydu. Bu akşami değerlendiricem. Zaten sürekli gunasiri çalışıyoruz. Bakalım ne olacak

Merhabalar,
Siteye yeni üye oldum. Bir süredir takibinizdeyim. Sizlerden çok şey öğrendim, öncelikle hepinize tek tek teşekkür ederim. Ben iki aylık evliyim. Bir süre bebek düşünmüyordum ama bir sebepten dolayı hemen bebek sahibi olmaya karar verdim. Geçen ay çalışmalara başladık. Bu ay burdan okuyarak ovulasyon testine başladım. İki gündür ikinci çizgim koyu çıkıyor. Biz de deniyoruz. Eşim sperm sayımı yaptırdı sonuç oldukça iyi çıktı. Ben de ovulasyon testimin sonucu pozitif olduğundan iki gündür her gün çalışma yapıyorum. Acaba kötü mü yapıyorum? Günaşır mı olmalı? Ne dersiniz?

Valla sizi çok iyi anlıyorum. Geçen ay bütün belirtileri yaşadım. artık hiçbir belirtiye inanmam. Bir yığın da test yapmıştım. Peh

Canım öncelikle hoşgeldin. Bende bu ay ovulasyon testine başladım. Sabah yaptığımda normaldi. Akşam eşimin içine doğmuş yap testi dedi . Benim de içimden geçmişti ne yalan soyliim. Yaptım ve güleb yüz sabit oldu. Yani 24 saat içinde yumurtam catlicak.Allahım hayırlısıni nasip eder inşallah.
Ben günaşırı deniyordum. Ama bir iki gün üstüste yapicam. Zaten sperm 72 saate kadar yasayabiliyor. Yumurta 24 ve 36 saat içinde çatlıyor. Eğer bu aradaki zamana denk gelirse döllenme olur. Yani sen doğru yapmışsin tatlım

Cevabın için çok teşekkür ederim. hadi bakalım inşallah tuttururuz bu ay. Ovulasyon testinin bile pozitif olduğunu görmek ne kadar mutlu ediyormuş. İnsan ne kadar araştırsa da şüpheye düşüyor. Allahım hepimiziçin hayırlısını nasip etsin. Sen kaç aydır deniyorsun?

Canım ben 1.5 senelik evliyim ama son iki aydır deniyoruz. Tabi ben böyle ovulasyon tarihi falan dikkat etmezdim. Bir de ilişkiden sonra kalkardim hemen, wc ye giderdim. Ilk kez bu ay test sayesinde daha bilinçli ve daha dikkat ederek deniyorum. Tabi gerisini Rabbim bilir hakkımızda hayırlısı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…