Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

adetim 4 gün gecikti kızlar test yaptım, kopkoyu çift çizgi

gittim kan verdim,ve sonuç pozitifff :)

852 çıkmış değerim :)

Anaaaaaaaammmm kiz ne cooook sevindim..:))))))hayirli olsun canim benim..rabbim saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsinn...kiz ovu testi yapiyormuydun..adetin.gecikmeden oncee..koyu cikiyormuydu..ikinci cizgi..yoksa daha cok belirtimi yasadin..??kiz inan cok mutlu oldum..yaa:))

doğru diyorsun canım 20 tane testim var o zaman yarından sonra başlayayım hangi gün yakalarsam o gün ve ertesi gün çalışma olur...sağol canım cevabın için

doğru diyorsun canım 20 tane testim var o zaman yarından sonra başlayayım hangi gün yakalarsam o gün ve ertesi gün çalışma olur...sağol canım cevabın için

Rica ederim.canim..insallah.emeklerinin karsiligi guzel sonuclanir..hergun ayni saatte yapmaya ozen goster.ve 4 saat oncesinden.sivi tukketmemeye calis..

öncelikle geçmiş olsun tatlım...ama başağrısının sakıncası yok hamileliğe yorabiliriz belki bunu(inşAllah). hepimizin yüzü güler inş. bu çok garip bi duyguymuş önceden kolay olur gibi geliyodu şimdi her ay umutlu beklemek garip tmm canım pazrtsiye kırmızıları görmeden girersem sonucu sölerim :)birbirimize hayırlı haberlerimzi veririz inşAllah inşAllah inşAllah...aminnnn....dualarımda artık sende varsın unutma

canım genelde üst üste ilişki önermiyorlar kalite açısından gün aşırı öneriliyor yani çalış birgün bekle yine çalış zaten spermler 48-72 saat yaşıyorlarmş doktora gittiniz mi ? inşAllah en kısa zamanda güzel haberler alırsın...(hepimiz alırız ) :)

inş canım çok sağol...gittim canım 2 senedir doktor doktor geziyoruz en sonunda eşim de varikosel olduğunu anladı doktorlar ameliyat oldu 2 ay önce inş değerlerimiz düzelmiştir ya da düzelir...en sonunda ovulasyonu denemeye karar verdim inş en yakın zamanda hepimiz bebeklerimize kavuşuruz...

benim eşimin de ameliyat olması gerek dediler, yok aşılama dediler vs vs.. 4m du sperm sayısı doktor bir hormon tedavisi ile 8,5m e çıkardı. Aşılamayı da bahara erteleyelim diye konuştuk.. Rabbim çok şükür çift çizgiyi görmeyi nasip etti.

Canımm çok sağol :) ovu yaptım işte ilk defa bu ay uyguladım. 8. günden başladım 16. güne kadar yaptım. 14. günde t cden çok daha koyuydu, yakaladım yani :) ee kocamı da yakaladım daha ovulasyon yapmadım, meraktan 1 tane daha yapacam bakalım rengi nasıl çıkacak..

hamilelik belirtisi olarak göğüslerimde öyle bir şikayetim yok, adet olmam gereken gün çoook açık pembe- açık kahve rengi bir akıntı geldi ama öyle günlük ped yetti fazla değildi. şu anda da herhangi bir akıntı yok çok şükür. Daha çok mide problemim var.. Zaten midemde fıtık ( herni) var sıkıntı çıkaracağını biliyordum ama napalım idare edecez artık :)

Rabbime dua ediyorum inşallah sağlıklı sıhhatli kucağımıza almayı nasip eder..

Allahım herkese bu duyguyu nasip etsin.. moral bozmak yok kızlar :) devam.. 1 yılın sonunda oldu işte çok şükür..

Amin canım inşallah.benimde ilk ayım bu bende doktor kontrolünde hap kullandım.onun öncesinde kistten ameliyet oldum.sonrasında rahim filmi derken bu ay tutmadı.bu gün kırmızılar geldii

Merhaba arkadaslar...Bizde uc Aydir korunmuyoruz ama henuz bir sonuc anlamadik..sansizliga bakinki her ay Saat gibi isleyen adetim uc Aydir Iki kez bir hafta gec ve bu son seferde bir hafta erken oldu...simdi bende ovulasyon testinden Denemek istiyorum. Bugun adetimin son gunu sizce ne zaman baslamiliyim bu testi yapmaya...bi gec bi erken olunca bilemedim..lütfen yardimci olurmusunuz??

arkadasım benımde koyunmayı bırakalı 3 ay oldu 3.ay denemelerındeyım yanı suan...hep duzenlı gelırdı adetım tam gununde..ılk ay 6 gun gecıkme yasadım ılk defa ve yaklasık 10 gunde kahverengı akıntılarım olmustu yogunda adet sancısı yasadım ılk ay dengem bozuldu yanı,2.ay yıne bısey cıkmadı ama adetım tam gununde geldı duzene gırdı yanı...sımdı 3.adetım 6 ekım bakalım bu ay ne olacak...ben bu ay ovu testı yaptım adetım bıter bıtmez basladım 30 gun suruyor adetım 14. ve 15. gun cok cok koyu olmasa da en koyu cızgılerı yakaladım16.gun silikleşti ben 15 ve 16.günleri değerlendırdım..umarım ovu testlerı bır ıse yarar...sana tavsıyem ovu testıne basla gıttı gıdıyordan 30 testı 27 liraya aldım al hergun yap en azından hangı gunler yumurtluyosun onu gorursun

Cok tessekür ederimmm uygulamasi Karisikmi biraz sanki..

Sagolasin canim benim..evet her ay umutla beklemek cok zormus..hele hele..bata bir kac gun kalinca..sosyal aktivitem kayboluyor..ve kendi benligimde.kaybolup gidiyorum..sitres degil.ama.merak heycan sariyor insani..ben dun ovu testi yaptim..ikinci cizgi baya koyuydu.bugun yaptim..silik degilde..gozle gore bilecek kadar net..acabalar sariyor simdiden..ama...bilmiyorum..yaa carsanba gelsede.kurtulsak su belirsizlikten..tamam canim guzel haberle gelirsin insallahh..senin icin dua edicem..rabbim yaninda olsun insallah..

Himm kendine ilk uc ay cok dikat et canim..insallah insallah..saglikli bir sekilde annesini babasini karsilar:))rabbim tum istiyenlerin basina insallah..bol bol meyva yee.ilk uc ay..cay kahve tuketmemeye ozen goster derim..

Cok tessekür ederimmm uygulamasi Karisikmi biraz sanki..

hayır karısık degıl aslında adetım bıttıkten 2 gun sonra basladım ve hergun yaptım saat 4 5 gıbı sılık cıktıgı zaman t cızgısı negatıf demek t cızgısının c kadar koyu ya da c den daha koyu olması gerekıyor ayrıca 2 saat ıdrarını tutuyorsun ve sıvı tuketmıyosun hıc testı yapmadan once

Koyu ciktiktan ve cizgi tamamen kaybolana kadarmi iliskiye giriliyo?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…