Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

14. Gun bugunmuydu. Eger oyleyse bugunu ve yarini degerlendir derim ben. Ben koyu gordugum anda hergun iliskide bulundum.

evet 14.gun bugun ertesı gunde sans yuksek olur dıye duydum 24 36 saat ıcınde yumurtlama oldugu ıcın ..hergun ılıskıde sperm kalıtesını dusurdugu ıcın ben yarını degerlendırmeyı dusundum umarım ıse yarar

bugün gecikmemin 2. günü. ovu testlerimde 3 gündür her iki çizgi de koyu. gebelik testim de bu şekilde. sizce hamile olabilirmiyim?

muhtemelen yum bugun çatlar bu gece ilişki olabilir diye düşünüyorum

testteki çizgilerin ikisi de belirgin olmalı o zman ovulasyon yaklaştı demektir.Silikse testin daha zaman var..testlerini yapamaya devam et.

bugün gecikmemin 2. günü. ovu testlerimde 3 gündür her iki çizgi de koyu. gebelik testim de bu şekilde. sizce hamile olabilirmiyim?Eki Görüntüle 808240

bence hamılesın sonucta lh degerı denıyordu galıba ıste o deger hamıle oldugun zaman artmıyormu eger senın kı hala yuksekse oyle oldugunu dusunuyorum kı zaten gebelık testınde sılık bıle cıkmıs olması buna ısarettır ınsallah hayırlısı olsun Rabbım herkese nasıp etsın...

Canim hayirli olsun rabbim saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip eylesin..benim kanatimca.hamilesin:))

İnşallah canım, inşallah hepimiz sağlıkla alırız kucağımıza. kan vermeye gidecektim ama eşim gitme dedi, pazartesiye kadar bekle dedi, çıkmazsa üzülme dedi, tamam dedim bende. gerçi ben idrar testlerimi yapmaya devam edeceğim. bugün inanılmaz midem bulanıyor.
sende ne var ne yok, herhangi bir farklılık hissediyormusun? göğüslerde özellikle, sanırım 4 günün kaldı değilmi?
cellocan canım değerlendiriyorsun değil mi bu günleri?

cellocan canım bu arada lh değeri yumurtlama zamanı artıyor, hcg değeri ise hamilelikte artıyor.
bizim emin olamadığımız ise lh-hcg arasındaki bağlantı. hamileyken de lh testleri pozitif çıkıyor, bildiğim kadarıyla iki hormon da aynı alt ünitelere sahip olduğundan. ama lh'nın regliye yakın pozitif çıktığı bazı durumlarda da hamile olmadığını öğrenenler de var. ama ovu testleriyle hamile olduğunu öğrenenler de sayıca fazla. inşallah biz de öyle oluruz.
lovliy hiç ovu testi yaptınmı bugün. yaparsan sonucu yaz mutlaka.

aa oylemı:)anladım canım yenı bır sey daha ogrendım valla sayenızde...

Merhabalar kızlar ben yeni katıldım size öncelikle şunu söylemek istiyorum hepiniz ayrı ayrı çok tatlısınız çünkü ne düşünüyorsam ne hissediyorsam mutlaka burda ona yakın biri var bu ortam mükemmel

ben okumaya çalıştım burdan ama yine birebir ağızdan sormak istiyorum size

yaklaşık 7 aydır korunmuyoruz psikolojik olarak mı bilmiorum bu durumdan beri adetim düzensiz geliyor doktora hem ben hem eşim gittik bi problem yok düzensiz olduğu içinde bu ay ovulasyon testine başladım ben hesapladım düzensiz olsa bile yaklaşık 40 günde adet oluyorum ama ben 16.günden başladım testte o günden beri silik çıkıyor yani T kısmı yani herkes ikisininde koyu olması gerektiğini söylemiş test doğru çalışıyor bu durumda değil mi bi an dedim internetten aldım testi yanlış mı bunlar diye ama sizce erken mi başlamışım yoksa ii mi yapmışım?

canım dun degerlendırmedım bugun degerlendırmeyı dusundum gun asırı olsun dedım ılıskı...resımlerı tekrar atayım bugun 2 kere test yapcam normalde saat 5 cıvarları yapıyorum 14:10 da yaptım bugun ama c cızgısı de sılık cıktı t de hemde ıkı cızgıye paralel bır cızgı olustu ve hıc gıtmedı o cızgı 10 gunu geckın test yapıyorum ılk defa boyle cıktı fotolrdan tek basına olan test bu bahsettıgım bakıp yorum yapabılırmısınızz?

Cellocan canim kac damla idrar damlattin? Ben dun yaparken yanlislikla fazla siktim ve iki cizgide silik cikti. Hemen yeni yaptim ikiside koyu cikti. Belki seninkide ondandir. Testin aciklamasinda kac damla diyorsa o kadar damlat. Tekrarla istersen. Cunku c cizgisinin silik olmasi cok anlamsiz.

Canim daha once boyle bir durum yasamadisan.yani ozel gunun gecikmesi.ozel gune yakin veya bat gunu gebelik testi poZitif cikmadiysa.ve en onemlisi..kendindeki farkliliklari fark ettiysen.kesin gebeliktir..esinde hakli..zaten..sonuc pozitif olduktan sonra..esin istedigi kadar beklesin.:))))))))canim ben her gun yapiyorum..ve yine bugunde yaptim.gebelik nagatif..ovu testinin kontrol cizgisi cok acik.ve yanindaki renk ise..gore bilcek kadar.net ama.kontrol cizgisine gore rengi daha acik oldugu icin.silik..diyorum.ben..ben bu ay ilk defa..son iki haftadir.goguslerimin uclari cook aciyor..hatta.bundan 3 gun once.uclari yaniyordu resmen..bugun hic bisey hissetmiyorum.ama.sadece bide iki haftadir.kasikbatmasi..adet sancisi..ve akindim.su gibi bembeyaz..ama.gecen ay mesala.goguslerim boyle degildi.kasiklarima.ani gelip giden iyne batma acisi yoktu..ama..birde belim sanciyor.yatamiyorum..basim donuyor.ama.ilactan..ne biliym yaa bugun goguslerime baktim..gogus kapakcigi genislemis rengi acilmis..anlamadim..simdi 4 gun kaldi..sadece.karin agrisi var..emelcim kendimi umitlendirmek istemiyorum..yaa.gecen aydan.dolayi..uzulurum diee..

canım 4 damla damlatıyorum ama bıraz az az oldu sankı damlalar ondan olmus olabılır belkı ınsallah 5 te daha koyu cıkarr...cok tesekkur ederım cevapların ıcınn

Canim senindemi batina 4 gun kaldi??bu resimlerdeki ovu testimi..benim testlerde boyle.cikiyor hepp.ama benimkinin kontrol cizgisi biraz daha acik..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…