Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canim resim nasil yukleniyor bilmiyorum..ve ben telefomdan baglaniyorum internete..bilgisayar degil...nasil yukleniyor telefondan biliyosun sayfa farkli bilgisayar gibi degil..ama.biliyorsan yonlendirirsen.denerim..ve yukleye bilirsem cok mutlu olurum..ve ayrica.canim.senin ovu testin bata iki gun kala yaptiginda..kontrol cizgisinden koyuymuydu??yani hemen belirdimi ikinci cizgi???canim inan cok mutlu oldum..insallah insallah saglikli bir sekilde kalp atislarini duyup..9 ay bebeginle.saglikli gunler gecirirsin insallah...rabbim anasina babasina bagislasin insallah...teyzesinin gulunu:))

Emelcim hic korku besleme icinde..devamida gelcek insallah saglikli bir sekilde..hic endiselenme.yuregini ferah tut..onu veren rabbim devaminida tattirir..canim benim:)

lovliyycimmm dün kan testi için gitmiştim bugün 3te sonucu alıcaktım ama sabahtan başlayan bir karın ağrısı ile 2de kırmızılarım geldi bu kadar olur ya nasıl moralim bozuldu anlatamam sanki sonucu almamı bekliyomuş gibi nese sonuca internetten baktm tabiki negatifff affff yaaa benim hiç adetm gecikmezdi bu ay onuda başardım beyin gücüyle neler yapabileceğimi anlamış bulunmaktayım 6 ay önce isteyip istemediğime bile emin değildim şimdi şu halime bak ya...ama karar verdim bu ay kesilikle forumlarda yok hamilelik belirtisi yok ovulasyon zamanı hiçbişey okumıcam,bakmıcam ,ovulasyon testi de yapmıcam ...yani kısacası durum budur canım...inşAllah yürekten dua ediyorum inan, sen çokkkk güzel haberler alırsın ,beni de haberdar edersn canım ,sevgiyle kal

Slm kizlar..yarin adet olmam gerekiyor.normalde..bugun gebelik testi yaptim nagatf((ben gecen ay ilk klomeni aldim.ve o ay kendimi cok kaptirmis.hatta.kesin hamileyim demistim.ve sonuc husran oldu((gecen ay yasadigim olumsuzluklardan dolayi..bu ay tecrubem artmis oldugu icin.kendimi fazla dinlemedim ve bu ayda klomen aldigim icin.fazla kafaya takmamaya karar vermistim kii.yumurtlamamdan sonra..gogsumun uclari acayip buyuyup sizlamaya.ve gogus kapakcigim baya rengi acilarak genislemeye basladi.ve karnimin uzerine yatamiyorum..gecen ay psikolojikti..ama.bu ay yasadigim seyleri gecen ay yasamadim.sadece ilacin yan etkilerine kanmisim(ve bugun gogsum hala aciyor.yarin adet olmam gerekiyor.ve kasiklarim.agriyor sag bitiyor sola giriyor agri.ve belim sanciyor karnim agriyor..tikandim resmen..yarin olurmu acaba(hala anlamis degilim bu ay yasadiklarimi.ve koyu sari akintim var...

Canim inan sanki ben adet olmus gibi uzuldum(dogru soyluyorsun..takilmamaya calis bu ay.ama.ben bu siteye girmessem.uzulurun..yani bilmiyorum ama.bu siteye girince..daha rahat hissediyorum kendimi.ve okadar arkadaslarimiz var.onlarin msjlari ola bilir diee..birde ben gurbetteyim cevremde hic turk olmadigi icin..bu site olmak beni mutlu ediyor..kiz..fiva.ben kendimi anlamis degilim.bu ay gecen aya gore cok farkli seyler yasiyorum..kiz ben bu sabah gebelik yaptim.ngatif...ovu testi ise.ne silik ne koyu..ama.net..yarin olsada.gorsek kirmizimi beyazmi:))gelirse ovu testim bitti siparis etcem.internetten..ama.uzulme sen bu ay nasil kendini rahat hissediyorsan oyle yap derim..ve sosyal aktiviteni cogalt bende oyle planliyorum cunku.ben evde ayrica gelinlik ayak kabilari yapiyorum.tasliyorum..susluyorum..:))ve hafifletiyo beni.gercekten.

çok teşekkür edrm tatlım ...buralarda yine dolanırım dediğin gibi bi nebze olsun rahatlıyor insan :) senin belirtilerini okudum canım biçok arkadaşın sölediği hamilelik belirtileri birde adetin gelmezse tamamdır inşAllah , gebelik testine takılma , bebeğin seninledir inşAllah canım,gelmesin o kırmızlar artık BEYAZ istiyoruZ biZ :) gurbet zordur canım ya nerdesin ? yaptığın işe de bayıldım ayrıca :) ben aslında çalışıyodum canım bi süre ara vermiştim sadece şimdi de ingilizcemi geliştrmek için kursa gidicektm onunla oyalınıcam yani...her zamaan dediğim gibi hakkımızda hayırlısı....güzel haberlerni bekliyorum.. :79:

Insallah canim hakkimizdan hayirlisi ne ise o olur insallah..ben londrada yasiyorum..ve ingilizceni gelistirmek istemene sevindim.cunku biliyosun.dunyanin tek ortak dili ingilizce..ve iyi dusunmussun...valla gelsede kirmizi soyle bi ohhhhh ceksem.uzerinede su icsem ne hos olur:)))bekliyoruz bakalim.haber ederim yarin canim...benim gecek meslegim.kuaforum.ve burda kuaforlukte iyi para.var.3 yil calistim.sonra sagolsun.evlendik.yaaa:))))))esim istemedi calismami..benimde cocukluktan bu yana.incik boncuk.la aram pek iyidir..ee bir balik kadini olarakta.hayal gucum yuksek oldugu icin..tasarladigim ayakkabilar cantalar guzel satis kiriyoo:)))evde yapip gelinlikci dukkanlarina veriyorum.veeeeeeee londranin belirli yerlerinde var tasarladigim ayakkabilar..:)))))yani nerde..tabiki de bizim turklerde..ne ilerliyorsa.burda.bizim turklerde gorsunler die..yabancilarla calismiyorum...heeeyyytttt ulaaaaaannnnnn NE MUTLU TURKUM DIYENE ANAAAAAAMMMM:)))))))

oulasyon testi pozitif olduğu gün ilişkiye girdik eşimle acaba hamile miyim 1 hafta var adetime ama hiçbir hamilelik belirtisi yok

Pamukprenses inan bende bu ay ilk defa uyguladim ovu testini..ve beklemekteyim..yarin adet olmam lazim...hayirlisi insallah...insallah..guzel sonuclar aliriz canim burdaki butun arkadaslarimizla..belirtiler fazla takilma her kadin ayri horman seviyesine sahip cunku..:))sevgilerimle

Hanımlar Ovilasyon testiyle hamılelık belli olurmu yaa... adetım 2 gun gecti gebelık testı yaptım aksam negatıf cıktı.. bırde sabah yapıcam ilk idrardan ... ama meraklardayım elimde bı suru ovilasyon testı var .. onunla cıkarmı acaba?

Forumda bu sekilde gebeligini ogrenende oldu hayal kirikligina ugradigini yazan da ama senin icin rahatlamasi icin zaten gecmis adetin bi ovulasyon yap duruma gore kan testi yaptirirsin ...hakkinda hayirlisi olsun insallah...

Ne mutlu turkum diyene aslinda fena dgl dilim ama biz ruslarla calisiyorz isimiz geregi eee malum oyle bazen dusunerek cvp vermek olmuyo ayakkabilarini merak ettim simdi ozellille cantalar ohhhh belki bigun gormk nasip olur,bnde severm incik boncuk ...hayrli hbrlerle gelmeni umut ediyorm canim

Lh yaptım şimdi.. 2inci çizgi silik cıkıyor... Bir anlamı varmıdır acaba? adetım 2 gun geçti.. yani 22sinde olucaktım..

Lh yaptım şimdi.. 2inci çizgi silik cıkıyor... Bir anlamı varmıdır acaba? adetım 2 gun geçti.. yani 22sinde olucaktım..

Gebeligini ovulasyon ile ogrenenlern genelde koyu ciktigini okumustum zaten vucutta az da olsa lh olurmus silik cikma nedenide buymus belli olmaz ama yine de umudun kirilmasin canim...en iyisi hcg testiyle bakman sonra insan daha cok uzuluyo kndmden biliyorum...umarim hcgde pozitifi gorursun...

dün sonunda gittim doktora, bhcg değerim 2086 çıktı. cuma günü tekrar kan vericem. ultrasonda keseyi gördük ama içini değerlendiremedik, daha çok çook küçük, ovu testi kullandığım için bana göre 2,5 haftalık, doktora göre de 4 haftalık.
ve evet ben de hamileliğimi ovu testinden öğrendim. :)))

Kızlar merhaba birkaç sorum olacak umarım cevap bulabilirim
Öncelikle 4 aydır bebeğimizin gelmesi için çalışmadayız. Adet periyodum 30 günde birken son 2 aydır 35 günde bir oldu. ( kimileri bebek için hazırlıyor rahim kendini dedi)
Bu ay ovulasyon testi yaptım 18. 19. Günlerde silik çizgi olmasına rağmen bugün 23. Gün koyu çizgiyi yakaladım bu normai mi?
Adetim 30. Gün gelecekse 7 gün önce yumurtlamış oluyorum. Yoksa yine 35. Gün mü adet olcam?

Lütfen yardım kızlar

lovliy sen ne durumdasın, bugün çarşamba:)

Emelcim kesiyi gormenize cok sevindim...ben bugun adet olmadim gebelik testi yaptim negatif..anlamadim gitti...kasiklarim cok agriyor.belim dunden bu yana kopacak gibi...ama.hala anlamis degilim.gelmesse eger busekilde 1 hafta doldurarak doktora gitcem..bekliyeyim diyorum...vee evet daha cok kucuktur bebegin..2 aylikken bile mercimek tanesi kadar zor oluryor:)))o yuzden gelecek aylarda hepsini gorur kalp atislarini duyarsin..endiselenme...rabbim saglik versin size..

Kiz resim yuklemesini bilsem..yuklerdim.ayakkabilardan cantalardan birer tane..ve istersen sana bile postalaya bilirim hediye olarak:))ve ayrica yabancilarla calisoyorsan..dilini ilertletmen mantikli canim)veebugun adet olmadim((gebelikte nagatif(offf ozaman benim bu yasadiklarim ne oluyo anlamadim ikigundur..belim agrisindan goguslerimin agrisindan yatamiyorum(yani gecen aydan coook farkli seyler yasiyorum..ama..nedenini anlamis degilim...yok sada bisey..gelsede kurtulsam kirmizilari..

merhaba arkadaşlar.28 günde bir adet oluyorum, bugün 12.günüm ovulasyon testi yaptım 3 gündür yapıyorum bugün t çizgisi c çizgisi ile aynı renk oldu...bugün yumurtam çatlamış mıdır? fakat şöyle bir durum var 2 ay önce doktora muayene gittiğim de 11.günümdü ve sol tarafta 13 mm yumurtam oluşmuştu...her gün 2 mm büyüyor sanırım o zaman bugün 15 mm olması gerekiyor tahminimce yumurta 22 mm çatlıyor, o zaman nasıl bu kadar koyu çizgi çıkar...adetlerim çok düzenli erken yumurtlama durumu olabilir mi? yardımcı olursanız sevinirim...benimle aynı durumda olup, erken yumurtası çatlayan var mı? bugün çalışma olması lazım...of ya bu yumurtalama dönemlerinde çalışmalara çok takılıyorum acaba yanlış zamanda mı çalışıyoruz diye:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…