Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

hala regl olmadım, beklemedeyim, birkaç gün daha beklicem. sen de hergün yap bakalım nasıl çıkıcak, hadi inşallahhhhh, hayırlı haberlerini bekliyorum senin de:)))

Yapiyorum.canim.yumurtlama.gunumde cift cizgiyi gordum..ve o gunden beri yine yapiyorum.ve hep silik.bir cizgi.birde bende kontrol cizgisinin rengide acik.pempe oldu onceden koyu olurdu.kontrol cizgisi..simdi o acik ve yanindada her zaman silik cizgi..ama.bence sen bi gebelik testi yap..cikar bence..daha once boyle gecikmelerin oldumu hic canim..neden bekliyosun.bekleme.ben olsam.simdiye.gazetelere cikmistim.haa:))))

Kızlar yardıııımmmm Ben 28-29 günde bir adet oluyorum ve bugün 13. gün. Bu testi bugün 1 saat önce yaptım..Sizce pozitifmi ve acaba kaçırdım yumurtlama zamanını yada daha varmı ??? :44:

hayır kaçırmadınız test pozitif boş geçirme allah kolaylık versin ve sağlıklı bi gebelik ve kucağımıza almayı nasip etsin umarım bu çift çizgiyi gebelik testin dede görürüz benim son 9 gün beklemedeyim bu ay ben ovi testlerinde 3 gün arka arkaya koyu 2 çizgi gördüm sonra ki günler hep silik umarım tutturmuşumdur sağlıcakla kal

Amin canım amiinn.. İnşallah yakalarım artık bu ay =( İnşallah rabbim hayırlısıyla hepimize nasip etsin hayırlısıyla hamile kalmayı bebeklerimizi kucağımıza almayı

Canim simdi eve gidiyorum yoldayim. Eve gider gitmez yapicam test. Insallah hamileyizdir. Bende cok heyecanliyim ama esime caktirmamaya calisiyorum. Aksi olursa uzulmesin diye.

Suan elimde gebelik testim yok. Esim gelirken alacak. Ama ovu testi yaptim. Yine ikinci cizgi cok koyu cikti. Dun gebelik testim negatif cikti. Bakalim bugun nasil olacak. Yalniz sol kasigimda inanilmaz batma var.

slm kızlar bugün 10. günüm ve ben 28 günde bir adet oluyorum, bugün ovu test yaptım ilk defa ve silik çıktı, sizce bu gece ilişkiye girmelimiyim yoksa yarın koyulaşmasını beklemelimiyim ne yapmalıyım yardım lütfen

arkadaslar bende test uyguluyorum adet bıttıkten 2 gun sonra basladım her gun yapıyorum 13.gune kadar sılık cıkıyordu 13.gun resımde gorundugu gıbı bıraz daha netlestı ve 14.gun daha da koyu oldu sankı,ama c'nın aynısı degıl gıbı gelıyor resımlerı eklesem yorumunuzu alabılırmıyım ne dıyorsunuz yarın ıkısıde esıt olurmu acaba yoksa sılıklesırmı korkuyorum bu arada adet dongusu 30gun benım

bence tam zamanı ikiside koyuu çünküüü

arkadasım benım ılk gunden berı sılık cıkıyor adet bıttıgınden berı hergun yapıyorum cıkmadıgı bır gun olmadı ıkısının aynı koyulukta olması lazım yada t nın daha koyu olması gerekıyor sen yıne duzenlı bır sekılde ılıskıye devam et derım ama sılık cıktıgı gunler negatıf dıye bılıyorum daha onceden cıkmamıssa sılık cızgı yumurtlama gununun yaklastıgının gostergesı olabılır hergun devam et teste yarın daha koyu cıkacaktır

benım cok az bı sılıklık var kafama takılan da bu acaba c cızgısının aynısı mı olmalı yada yarın sılıklesse bıle sans yuksekmı hergun ılıskıde sperm kalıtesını dusuruyomus cunku o yuzden gun asırı olması daha ıyı olur dıye dusunuyorum

Bugun 26. Gunum. Yani regl gunum. Hala regl olmadim. Ovh testimde her iki cizgide cok koyu. Gebelik testi yaptim simdi ikinci cizgi silik cikti. Anlamadim yani.

sız ovu testını nasıl degerlendırdınz ekledıgım resıme bakarsanız yorum yapabılırmısınız ınsallah en kısa zamanda guzel haberler alırız sız hamılesınızdır ozaman sılık cıktıysa ınsallah

Canim ilk koyu ciktigi gun iliski olsun. Cunku sonraki 24 saatte yumurtluyorsun. Hadi insallah yakalarsin.

Canim bence senin 14. Tamamdir yani. Yumurtlican 24 saat icinde. İnan bende bu ay ilk defa denedim. Bende ayni senin gibi 13. Gunde gordum aynisiydi.

ınsallah hepımız yakalarız Allah nasıp ederse en kısa zamanda hamıle kalırız...yarın tekrar test sonuclarımı yuklerım umarım olumlu sonuclar alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…