Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Dogru soyluyorsun arkadasim.olmayinca olmuyor.ve hakkimizdan hayirlisi insallah..bende 25 gunde bir oluyorum.senin gibi..bende ovulosyon testi yaptim bu ve cift cizgiyi 11 ci gun gorduk.bende degerlendirdim.ama.kismet.batima son 8 gun kaldi..ve ben gecen ay ve bu ay klomen ilacini aldim..kismet hersey
.bakalim.insallah herkes bu ay hamis kalir yaaa:)

reglimin 13. Gunu ovulasyon testim pozitifti. Esimle iliski oldu. Yarin regl gunum ve biraz once yine ovu testi yaptim. T cizgisi digerinden koyu cikti. Bu durumda hamilemiyim

Burda okumustum daha once. Sanki biri ovu testi regliden hemen once hamilelik isareti olabilirmis. Birazdan cikip gebelik testi alicam ama korkuyorum negatif cikacak diye. Niye yaptiysam sanki simdi bu testi. Daha yeni oldugumuz icin oluruna birakmistim ben.

Mrb cnm.evet.ovu testinin ikinci cizgisi.daha koyu olunca.gebelik mis..daha once bir kac arkadasda oyle oldu..ve hamilelerdi..ama..kimi bayan diyor.ben yaptim koyuydu cizgi ama.adet oldum.diyor..ama.cogunlugu hep hamile cikiyor.ben de bir ara baya arastirma.yapmistim..insallah hamissindir..belirtilerin neler??

normalde yarin regl gunum. Sadece goguslerimde sislik var. Dokunamiyorum. Ama bu belirti zaten regldede oluyor. Kasigimda hafif batma var ki benim reglimden once daha siddetli olurdu. Ama buda ayni zamanda regl belirtisi. Baskada birsey yok. Biraz once gebelik testi aldim. İdrarin gelmesini bekliyorum. Saskinim.

reglimin 13. Gunu ovulasyon testim pozitifti. Esimle iliski oldu. Yarin regl gunum ve biraz once yine ovu testi yaptim. T cizgisi digerinden koyu cikti. Bu durumda hamilemiyim

evet ovu testiş adete yakın ikinci çizgi koyuysa hamilelik var demektir hadi hayırlı olsun, arka arkaya hamile haberleri alıyoruz maşalllahhh inşallah bende arkanızdan gelirim 27 Eylülü bekliyorum

İki testi de karsima aldim izliyorum. Nasil olurki boyle. Bir tanesi olabildigine bariz pozitif digeri bariz negatif. Yarin regl olcammi bakalim. Aksama kadar olmazsm bir daha test yapicam. İnsallah hepimiz hayirli haberleri aliriz en kisa zamanda.

kızlar oulasyon testinin son kullanım tarihi gecmiş olsa bile pozitf cıkma olasılıgı varmıdır acaba acil yardım lütfenn

Canim hormanun da bulunan.gcb hormonu.pozitif olan cubukta daha yogun buluna bilir.nagatifte..gcb.hormonun.az salgilanmista ola bilir..benim arkadasim oyle olmustu..bazende test cubuklarinda bulurlar hatayi ama..her idrardaki gcb hormonu.ayni salgilanmaz ..bu gebelikten sonra 7 haftalarda.net gelir idrarda..yani gormustum o yuzden..hadi hayirlisi bakalim:))

kızlar oulasyon testinin son kullanım tarihi gecmiş olsa bile pozitf cıkma olasılıgı varmıdır acaba acil yardım lütfenn

Canim inan hic bir fikrim yok yardimci olmayi cok isterdim..google..yaz bakalim..belki yardimci olur sana..cikar google dan..bence arastir derim..

Ovülasyon testinde hamilelik sonucunun çıktığını da duymuştum ama öğrenmenin en iyi yolu kan testi yaptırmaktır...

Hayırlısı inşallah olur... Senin kaçıncı denemen bu klomeni doktor mu verdi?

Hayırlısı inşallah olur... Senin kaçıncı denemen bu klomeni doktor mu verdi?

Hayir canim yaa bana doktor vermedi..ama.sonra arstirdim klomen ilacini baya agir bir ilac oldugunu ogrenince.bir tana turk doktoruna gottim hemen ve aldim dedim.sonra filim falan derken doktorda ala bilirsin.korkma dedi.iki aylik bu son ay almamdi.bu ayda.olmassa.dokttorum rahim filmi cekicek..benim bu klomeni bulmam.ayri bir komik ti:)))ama neyseki..aldiktan sonra.d9ktora gidince..rahatladim..simdi bekliyorum batima.son 7 gun var..ama...hakktan hayirlisi..insallah..

inşallah iyi haberleri alırsın. benim de bugün regl günüm, dün gebelik testinde negatifi görünce regl olacağımı düşünmeye başladım. ama ovu testindeki pozitifi de düşünmüyor değilim. insan umutlanıyor işte.

Ovülasyon testinde hamilelik sonucunun çıktığını da duymuştum ama öğrenmenin en iyi yolu kan testi yaptırmaktır...

evet biliyorum kan testi yaptırmalıyım. bugün regl olmazsam (inşallahhhhh) yarın kan testi yaptıracağım.
umarım herkesin dilediği gibi bebişleri kucaklarını doldurur...

Insallah canim..yaa..kiz bence sen hamissin..boyle olupta.batindan.3 veya 4 gun sonra.gebelik cibiginda.cikip.ama.ovu testi hep pozitif olan cok hamis kalanlar var..ayyyy kiz hadi hayirlisi.haber et bizee.benimde batima.6 gun var bugunde yaptim ovu testini.hep silik..cikiyor.

Benimde 6.denemem de doktor da 1 yıl içinde olur dedi acele etme ama sabır kalmadı artık bir an önce olsun istiyorum hayırlısı hakkımızda

hala regl olmadım, beklemedeyim, birkaç gün daha beklicem. sen de hergün yap bakalım nasıl çıkıcak, hadi inşallahhhhh, hayırlı haberlerini bekliyorum senin de:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…