Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

ha bu arada az önce wcye gittim o meşhurrrrrrrrrrr yumurta kıvamında akıntım gelmiş hemde yoğun olarak, yani anladımki yumurtalama zamanımda bana doğru sinyal veriyormuş akıntılar:KK51:

güzelll kendinle ilgili müthiş bir keşif yaptın:nazar:

dilerim beklediğin bebeklerin gelir ve onlarla beraber keşfedeceğin hayatın çok mutlu ve sağlıklı geçer.:KK16:

bugün 20.04.2013 cumartesi:KK37:

çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor...:KK17:
bugün evde olduğum için testi öğleden sonra 15.00 de yapacağım ve sonrasında akşam 22.00 de tekrarlayacağım...
ovulasyon hesaplamaya göre dün ve bugün çalışmalarımızı yapmalıydık, yaptık ...:KK76: yapmaya da devam edeceğiz elbette:KK30:
dün akşam ki teste göre çatlama gerçekleşti ama testi bugün de yapıp ne olduğunu görmeye çalışacağım...:KK37:

çok çalışıyorummm çoookkkkk:KK1:

bugün 20.04.2013 cumartesi:KK37:

çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor...:KK17:
bugün evde olduğum için testi öğleden sonra 15.00 de yapacağım ve sonrasında akşam 22.00 de tekrarlayacağım...
ovulasyon hesaplamaya göre dün ve bugün çalışmalarımızı yapmalıydık, yaptık ...:KK76: yapmaya da devam edeceğiz elbette:KK30:
dün akşam ki teste göre çatlama gerçekleşti ama testi bugün de yapıp ne olduğunu görmeye çalışacağım...:KK37:

çok çalışıyorummm çoookkkkk:KK1:

çalışkan kadınsın vesselam :KK1:

güzelll kendinle ilgili müthiş bir keşif yaptın:nazar:

dilerim beklediğin bebeklerin gelir ve onlarla beraber keşfedeceğin hayatın çok mutlu ve sağlıklı geçer.:KK16:

teşekkür ederim, umarım seninde bebişin seni bekletmez, sağlıkla gelir sağlıkla doğar ve büyür

bu arada gerçektende ovu testi için sabır gerekmiş dün sabah burdaki yaptığım testten sonra artık yumurtlamıyorum herhalde diye düşünürken, akşam 21,30 da yaptığım testte ikinci çizgi idrarı damlatır damlatmaz çıktı ve control çizgisinden çok daha koyu bi şekilde oldu
demekki neymiş sabrın sonu selametttttttttt

:KK14:

Merhaba arkadaslar bu ay ben de ovulasyonla ve preseed ile deneme yapiyorum. Fotolari ekleyebilirsem 5 gunluk fortel testleri eklicem ama anlamadigim hala ikinci cizgi kopkoyu cikiyor bilen arkadaslar cevaplar misiniz?

$IMG-20130420-WA0001.jpg $IMG-20130420-WA0001.jpg

Sanirim eklendi.

Evet aynen oyle arkadasim dun cizgi silikti ama bugun kopkoyu anlamadim ben bu isi hehe

yani dediğim gibi olmuş olabilir,
yada çatlatma iğnesi falan oldunmu ? o yüzdende böyle çıkıyormuş
ha birde gebe kalmış olabilirsin farklı olarak öylede olabilir testlerin regline kadar böyle koyu çıkmaya devam ederse sanırım gebesin

Valla igne fln yok dogal yolla deniyorum kendi çapımda habersiz :) iki yumurta atmak icin ikiz yokki ailede valla siyirmaya basladim sanirim :)) bide testlerim bittiühü :KK43: bugun de bi aksiyonda bulunayim nolur nolmaz diyorum

Valla igne fln yok dogal yolla deniyorum kendi çapımda habersiz :) iki yumurta atmak icin ikiz yokki ailede valla siyirmaya basladim sanirim :)) bide testlerim bittiühü :KK43: bugun de bi aksiyonda bulunayim nolur nolmaz diyorum

bunun için ailede ikiz olması gerekmezki bir çok kadın aslında iki yumurtasından yumurtlarmış yada yumurtlaya bilirmiş hatta araştırmalara göre çoğu gebelik çift olarak oluşurmuş fakat biri diğerini eritirmiş zaten yani çift yumurtada döllenirmiş fakat biri diğerindne daha sağlıklı olduğu için o yumurta tutunur diğeri erirmiş, yani bi çoğumuz belki sen ben bile çift yumurtadan döllenip kardeşini eritmiş kişileriz :)))

ha bide bunu ben söylemiyorum nat.geo izlenimlerim :KK34:

Uuuu bende rezerv azligi var meger bu gune kadar cifter cifter attim da bitirdim demekkili hahaa:)) kim bilir

ondan dolayı bitermi bilmiyorum yani bu konuda bilgi sahibi değilim ama doktoruna danışabilirsin,
birde yaşın kaç, ve sanırım FSH testi falanmı yapıldı rezervler konusunda

ondan dolayı bitermi bilmiyorum yani bu konuda bilgi sahibi değilim ama doktoruna danışabilirsin,
birde yaşın kaç, ve sanırım FSH testi falanmı yapıldı rezervler konusunda

Yasim 28 bir mikroenjeksiyon yapildi 2.5 yasinda kizim var testler yapildi rezerv azligi cikti zaten aileden erken menapoz var ikincisi icin de tup bebek onermisti dr ama esim istemedigi icin kendim boyle yapilyorum

Yasim 28 bir mikroenjeksiyon yapildi 2.5 yasinda kizim var testler yapildi rezerv azligi cikti zaten aileden erken menapoz var ikincisi icin de tup bebek onermisti dr ama esim istemedigi icin kendim boyle yapilyorum

anladım canım allah hakkına hayırlısını versin
kızını sağlıkla büyüt ve hayırlısıyla bir bebek daha gelsin inş.

ben ottan şeyleri kullanmayı iki kez düşün derim ama o tür şeyleride bir araştır istersen, hayıttan falan bahsediyorlar
o tarz bişiler deneyebilirsin belki

selam kızlar
ovulasyon testi macerama devam ediyorum:))
bugün 15.gün ve 3. testi yaptım.ilk 2 testi akşam 6-7 arası yaptım ancak bugün o saatte evde olamayacağım için saat 12 de yaptım.bugünkü test ilk 2 sine göre daha silik gibi geldi bana:KK43:((
akıntım artmakta ama daha yumurta akı gibi değil.
benim tahminimce yarın yumurtlamam lazım ama bakalım testle yakalayabilecekmiyim.

$Fotoðraf0146E001G.jpg kızlar meraba benim ovulasyon testim bu şekilde 1. testi dün saat 15.45 te yaptım 2. testi bugün sabah 8.30 da yaptım 3. testi az önce saat 13.00 da yaptım şimdi bu koyu olanlar yumurtladığınımı gösteriyo en son testte T çzigisi daha silik bu nedir bana yardımcı olabilrmisiniz hangi sıklıkta çalışmak lazım bu durumda? daha önce deneyen arkadaşlarım yardım bekliyorum

Eki Görüntüle 690314 kızlar meraba benim ovulasyon testim bu şekilde 1. testi dün saat 15.45 te yaptım 2. testi bugün sabah 8.30 da yaptım 3. testi az önce saat 13.00 da yaptım şimdi bu koyu olanlar yumurtladığınımı gösteriyo en son testte T çzigisi daha silik bu nedir bana yardımcı olabilrmisiniz hangi sıklıkta çalışmak lazım bu durumda? daha önce deneyen arkadaşlarım yardım bekliyorum

canım sen bugünü ve yarını mutlaka değerlendir. saat 13.00 da yaptığında belki fazla sıvı tüketmişsindir. 4 saat falan idrara çıkmamış olman gerekiyordu bu sebeplerden etkilenmiş olabilir test sonucun ama bu aralar senin için önemli günler...

canım sen normalde kaç günde bir oluyorsun? benim 28 gün de bir di ortalama. bugün de yaptım az önce tam koyu değil ama koyuya yakın benimde şuan akıntım yeni başladı ama yumurta akı kıvamında değil...

X