Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

cnm sen gün aşırı devam et yarın büyük ihtimal koyulaşır ertesi günde çatlar gibi

Daha benim ikinci ayim bebek için yeni düşünmeye başladık ama ilk ay olmadı 3 aydır da gecikmem oluyo diye doktor hızlandırmak için iğne verdi ama umutlanmak da istemiyorum erken gebelik testi kullanıyorum ama onda da 2 gündür hep hayalet çizgi var

Sarili olan oglen gebelik alttaki sabah
gebelik testim bi onceki sayfada ovulasyon testlerim... Sabahkinde t kisminda iki cizgi var ortasi beyaz.. Oglen kinde golge bir cizgi var... Goruluyor mu ben artik uyduruyorum gibi geliyor...

Eklentiler

• 20151222_162839.jpg
    33,5 KB · Görüntüleme: 123
  • 20151222_163816.jpg
    21,9 KB · Görüntüleme: 136
Sevgili arkadaşlar gebelik durumunda iki çizgi aynı koyulukta oluyor veya yakın silik herzaman çıkar ve neg dir çünkü lh vucutta sürekli var

Canım yumurtlama olduğunda catladiginda böyle siliklesiyor yumurta beyazı kıvamında akinti da varsa bu gece yarın geceyi değerlendirin
Nokta atisimi yaptim ben naptim anlamadim valla :) insallah ovu gunumdur ve tuttururuz bu ay cok tesekkur ederim yardimin icin. Yine ne olur ne olmaz diger regl donemime kadar devam edeyim ama teste dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…