Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUOçok se"Betem2013, post: 44288971, member: 724853"]Evet canım hamileyim Allah ın izniyle ovulasyon testi gösteriyor bence kesinlikle ☺☺[/QUOTE]
Ayy cok sevndm canm gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsn inşallah. Bu mübarek günde dua et bizlere de

Betestlerini nasıl ost: 44288971 .!.:
Evet canım hamileyim Allah ın izniyle ovulasyon testi gösteriyor bence kesinlikle ☺☺
Ovulasyon testlwrini nezaman yapmış stn adetine kaç gün kala koyulukları nasildi yazan çok olduğu için unuttm

[QUOçok oldu"Betem2013, post: 44288971, member: 724853"]Evet canım hamileyim Allah ın izniyle ovulasyon testi gösteriyor bence kesinlikle ☺☺[/QUOTE]
Ayy cok oldu ama nasıl bi tedavi uygulanmıştı sana

Canım benim daha 2.ayim di bebek düşünmek açısından çok stres yaptığım icin ilk denemede olmadı doktor bu ay hızlandırmak amacıyla iğne verdi tuttu çok şükür o da

Ra
[QUOçok se"Betem2013, post: 44288971, member: 724853"]Evet canım hamileyim Allah ın izniyle ovulasyon testi gösteriyor bence kesinlikle ☺☺
Ayy cok sevndm canm gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsn inşallah. Bu mübarek günde dua et bizlere de[/QUOTE] sağol canım Allah razı olsun Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş ☺

Bsanslsn ca post: 44290555 .!.:
Ra

Ayy cok sevndm canm gözün aydın allah kucağına almayı nasip etsn inşallah. Bu mübarek günde dua et bizlere de
sağol canım Allah razı olsun Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş ☺[/QUOTE]
Ne kadar sanslisin canım ya ben beş yildr. Ugrasiyrm inanki kanda kaç çıktı değerin yumurtaların gelişsn diyemi verdi iigneyi adı ne canim

sağol canım Allah razı olsun Rabbim en kısa zamanda sizlere de nasip etsin inş ☺
Ne kadar sanslisin canım ya ben beş yildr. Ugrasiyrm inanki kanda kaç çıktı değerin yumurtaların gelişsn diyemi verdi iigneyi adı ne canim[/QUOTE]
Klomen hapı yumurtaoluşması için verdi onlar büyüyünce de çatlatma iğnesi oldum canım değerin 312 çıktı Hiç bozma moralini Rabbim zamanı gelince nasip eder inş kimine geç kimine erken

[QUdeğerin ctem2013, post: 44290936, member: 724853"]Ne kadar sanslisin canım ya ben beş yildr. Ugrasiyrm inanki kanda kaç çıktı değerin yumurtaların gelişsn diyemi verdi iigneyi adı ne canim[/QUOTE]
Klomen hapı yumurtaoluşması için verdi onlar büyüyünce de çatlatma iğnesi oldum canım değerin 312 çıktı Hiç bozma moralini Rabbim zamanı gelince nasip eder inş kimine geç kimine erken[/QUOTE]
Oo degerin çok güzel masallh canm öyle tabi vakti zamanı var demekki inslalh bizde kavuşurz bebeklerimize allahım kimseyi evlat hasretyle birakmasn

X