Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım E="Yunbir007, post: 44202519, member: 692476"]Evet canım ilk olacak inşallah[/QUOTE]
Canim ne yaptın test yaptinmi

Kızlar 25 26 sı gibi benim bat, bu akşam ovulasyon testi yaptım hamileysem erken tespit ederim diye ama baya negatifti hamile diil miyim şimdi yaa?

Merhaba kızlar bata 8 gün var geçen hafta yumurtlama oldu ve değerlendirdik eşimle. Bugün ovulasyon bu şekilde çıktı acaba daha da koyulasirmi bende heyecanlıyım ama Eki Görüntüle 1694032
Merhaba arkadaşlar sizede yardimci olur diye yazıyorum geçen ay bu şekilde kimyasal gebelik yaşadım. Şimdi yine adetime 8 gün var ve ovulasyon aşağıdaki gibi.umarim hepimiz bebislerimize kavusuruz.

Hanimlar reglime 8 gun var.. 16 si yumurtlama aksamki test bozum cikmis ama t c den koyuydu zaten birden koyulasti.. Ne dersiniz bu koyulasma iyi biseymi? Herkese yorumlsri icin simdiden teşekkürler...

Eklentiler

• 20151222_141747.jpg
    35,9 KB · Görüntüleme: 110
  • 20151220_100815.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 112
Sarili olan dun aksam ki digeri bugun oglen.. Oglenkini idrar tutmadan yaptim..2016 ugurlu bebisli gelsin ins..

Eklentiler

• 20151222_150238.jpg
    19,7 KB · Görüntüleme: 119
  • 20151222_150232.jpg
    21,3 KB · Görüntüleme: 99
İyi günler ben aranıza yeni katıldım ben çatlatma iğnesi olalı 12 güm oldu erken gebelik testinde hayalet gibi bi çizgi var ovulasyon testide yapıyorum onda belirgin çizgi var ignenin etkisi devam eder mi acaba

Kizlar yardimci olabilirmisiniz? Bugun ovu testine basladim ilk defa kullaniyorum 10.gun itibariyle baslayim dedim. Sizce bugun ovu gunum mu? İlk defa kullandigim icin bilemiyorum yardimci olun lutfen

Eklentiler

• image.jpeg
    55,1 KB · Görüntüleme: 106
Canım bi test daha yap birkaç saat sonra onuda yükle
Sivi tuketmemem gerekiyor dimi canim bi iki saat suresince? Ya ilk defa yaptigim icin cahilligime verin valla bir suru soru sorasim geliyor bu 7. Ayimiz olacak bebek istiyoruz. Reglim 1 hafta suruyor 8. 9. 10. gunler cogu zaman calisma yapmadigimiz oluyordu hemen yumurtlama olmaz diye acaba o yuzden mi bu zamana kadar tutturamadik bilemedim.
Dun gece calismalara baslamistik eger yumurtlama gunumse bu aksamla yarinida degerlendirmek gerekiyor sanirim degilmi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…