Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ya kızlar valla beş yildr o bu derken bide ovu testi çıktı beynim durdu ya biz iyi yapak derken bence bi aradan fena şekilde beynimize o garibimde hormonlarimiza baskı uyguluyor bu ters tepecek yumurta buyusun diye gözüne bakarken stresten buyumuyecek sanki yanı eşimin tetsleri normal ovu testi yumurtlamada pozitf köyu çıktı değerlendirdikte hadi bakalm rabbm büyük hepimizin yar ve yardmcisi olsun

Cok tesekkur ederim yaa Rabbim hayirlisiyla bi evlat nasip etsin bizede :KK43: etrafimda butun arkdslarim hamile kaldilar ben anlamadim gitti cok kafaya takiyorum diyemi tutturamiyoruz acaba :KK43: dualarinizi eksik etmeyin nolur
kesinlikle bak ben 2 defa korunmayı bıraktığım 2. ayda hamile kaldım hemde eşimin değerlerini bilmiyordum ama şmdi olmuyor tamamen stres ve tabi rabbim ol diyince olacak

Hanimlar bugun ovulasyon sonrasi 7 . gun yani 1 hafta var reglime.. Sabah iliski sonrasi lavaboda kahverengi puturcukler geldi sonrada pecete de2 kuck damla pembe kan gordum.. Nerden bulasti bilemiyorum ama kahverengi olanlar puturluydu ve dagilmiyordu..yerlesme olabilir mi daha onceki gebeliklerimde olmadi biri normal biri dis gebelikti.. Testte ne zaman cikar sabah yaptigimda pek bisi yoktu..

Hanimlar bugun ovulasyon sonrasi 7 . gun yani 1 hafta var reglime.. Sabah iliski sonrasi lavaboda kahverengi puturcukler geldi sonrada pecete de2 kuck damla pembe kan gordum.. Nerden bulasti bilemiyorum ama kahverengi olanlar puturluydu ve dagilmiyordu..yerlesme olabilir mi daha onceki gebeliklerimde olmadi biri normal biri dis gebelikti.. Testte ne zaman cikar sabah yaptigimda pek bisi yoktu..
LH PİKİNDEN 12-13 GÜN SONRA İLK İDRAR İLE ÇIKIYOR BETA

kesinlikle bak ben 2 defa korunmayı bıraktığım 2. ayda hamile kaldım hemde eşimin değerlerini bilmiyordum ama şmdi olmuyor tamamen stres ve tabi rabbim ol diyince olacak
Ya ben hep merakima yenik dustum ilk 2 ay merak ettim gebelik belirtileri nelerdir diye. Sonra burda okuduklarim,stres yapisim,cevre baskisi derken hepsi birbirine karisti ve hic kendimi hamile dahi dusunemiyorum okadr uzak geliyor bu fikir bana nedense :KK43: Rabbim nasip eder en kisa zamanda insallah

Alsyıllarda bust: 44249994 .!.:
Ya hiç y hep merakima yenik dustum ilk 2 ay merak ettim gebelik belirtileri nelerdir diye. Sonra burda okuduklarim,stres yapisim,cevre baskisi derken hepsi birbirine karisti ve hic kendimi hamile dahi dusunemiyorum okadr uzak geliyor bu fikir bana nedense :KK43: Rabbim nasip eder en kisa zamanda insallah
Aynen canm yillardr bu his bendede var cok korkuyorm bu duyguyu hic yasamaycm diye

Koyu olan bu sabahki.. Sabah cizgiyi goruyorum gibi oluyor ama kuruyunca koyulasiyor.. Bu ay testlerim bitsin daha da test almiycammm..kendime soz verdimmmm

Eklentiler

• 20151223_141929.jpg
    20151223_141929.jpg
    24 KB · Görüntüleme: 163
Ya ben hep merakima yenik dustum ilk 2 ay merak ettim gebelik belirtileri nelerdir diye. Sonra burda okuduklarim,stres yapisim,cevre baskisi derken hepsi birbirine karisti ve hic kendimi hamile dahi dusunemiyorum okadr uzak geliyor bu fikir bana nedense :KK43: Rabbim nasip eder en kisa zamanda insallah
cnm ilk bebek sanırım lütfen böyle düşünme ümidini asla kesme bak benim arkadaşıma senin türkiye şartlarında çocuğun olmz tüp bebek bile o derece, ama yılmadı 15 yıl uğraşmış şmdi ikzleri var 1 oğlan 1 kız demem o ki allah sabredene ve ümidini kesmeyene en güzelini nasip ediyor..hepinizin evladı olacak anne anne anne lafından bıkacaksınız hatta :) benim bir oğlum var hamd olsun rabbim size de yaşatsın..

Hz. Musa peygamberin zamanında bir aile varmış çocukları olmuyormuş ve Hz. MUsaya gelerek rabbime bizim adımıza yalvarıp sorarmısın demişler Hz. Musa Yüce Allaha sormuş ve Mevlam çocuklarının olmayacağını bildirmiş ve bunu gelip aileye söylemiş aradan uzun zaman geçmiş ve bu aileyi tekrar görmüş Hz. Musa ve yanlarında küçük bir çocukda varmış gitmiş sormuş o ailenin çocukları olmuş Hz. Musa çok şaşırmış ve Mevlaya sormuş: çocukları olmıcak diyordun Allahım diye, Mevlamızdan cevap olarak şu yanıt gelmiş; onlardan benden ne dualarını ne de ümitlerini eksik etmediler bende çok istedikleri evlatlarını onlara verdim demiş

cnm hayırlısı olsun hakkında inş beta da poz görürsün
İnş canım ben kendimi ona bakarak umutlandırmıyorun zaten sadece niye bu şekilde olduğunu çok merak ettim yoksa en sağlıklısı kan testi bunlara göre umutlanmak olmaz hayırlısı artık bugün iğne olalı 14. Güne girdim hala ayni silik cizgi gebelik testinde bide erken gebelik testi üstelik niye böyle anlamadım umutlanmak istemiyorum şimdiden...

İnş canım ben kendimi ona bakarak umutlandırmıyorun zaten sadece niye bu şekilde olduğunu çok merak ettim yoksa en sağlıklısı kan testi bunlara göre umutlanmak olmaz hayırlısı artık bugün iğne olalı 14. Güne girdim hala ayni silik cizgi gebelik testinde bide erken gebelik testi üstelik niye böyle anlamadım umutlanmak istemiyorum şimdiden...
yalnış bilmiyorsa iğneden 14 gün sonra regl olman lazım

Ya kızlar valla beş yildr o bu derken bide ovu testi çıktı beynim durdu ya biz iyi yapak derken bence bi aradan fena şekilde beynimize o garibimde hormonlarimiza baskı uyguluyor bu ters tepecek yumurta buyusun diye gözüne bakarken stresten buyumuyecek sanki yanı eşimin tetsleri normal ovu testi yumurtlamada pozitf köyu çıktı değerlendirdikte hadi bakalm rabbm büyük hepimizin yar ve yardmcisi olsun
Inşallah canım

X