Ovulasyon testi Yardım.

Yaaa ben bugün diye umutlanmıştım ilk günden tutturdum dedim çünki göğüste hassasiyet şişkinlik sırt ağrısı var anlamadım
T çizgisi c den köyü olunca yumurtlama oluyormuş bende başladım bu ay bakalım hepimizin gönlüne göre versin inşallah canım

Merhaba bende 3 aydır kullanıyorum regl başlangıcınızın 1 sayacaksaksınız onunla 9. günse eğer daha olmamıştır eğer düzenli adet görüyorsanız ordan hesaplayabilirsiniz benim günüm uygulamalarda 14. gün olarak gösterirdi ama ben 3 aydır değişkendlik göstererek 11.12.13 günler gördüm sıvı alımına dikkat etmeniz gerekiyor 2 saatten de fazla olmalı bence fark ediyor çünkü yumurtlama olduğunu T çizgisi C çizgisiyle ya aynı koyulukta olacak yada daha koyu olması lazım

Bende de uygulamaya göre 13.gun olarak gösteriyordu onu uyguluyordum hep ama olmadı o yüzden ovulasyon testine başladım. 2 saat de kısa bir süre değil bence. Bütün testlerde 1-2 saat diyorlar bende onu uyguluyorum açıkçası. Peki siz bu ovulasyon testi ile gebe kalabildiniz mi acaba ?

Maalesef henüz bişey yok hala bekliyorum

Evet canım yumurtlama bugünü değerlendirme şansınız varsa değerlendirin, silikleşince de 1-2 gün devam edi

Evet canım yumurtlama bugünü değerlendirme şansınız varsa değerlendirin, silikleşince de 1-2 gün devam edin
Ayyyy abla ya ben işimi garantiye almak için regl.bitiminden beri ilişki yaşamadım sperm kuvvetli olsun diye ama sabaha karşı ilişki oldu onunda etkisi olur mu sizce ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…